Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Sasumi Kinao

19. června 2015 v 19:34

Sasumi Kinao

Ledový drakobijec
Věk: 17
Narozeniny: 12. 12. 767
Charakteristika: Milá, přátelská. Ráda pomáhá přátelům. Je docela nemotorná. Co chvíli něco shodí nebo zakopne, klidně i o vlastní nohu. Jestli ji něco naštve, tak bych se držela od ní dál. V tom případě je něco jako trochu méně děsivá verze Erzy. Je tvrdohlavá, ale ráda dělá lidi kolem sebe šťastnými a rozveseluje je. Na rozdíl od své nálady, své city drží spíše zamčené v sobě. Snaží se své přátele nezatěžovat vlastními problémy a to bývá právě důvodem jejího nervového vykolejení, kdy z ničeho nic začne po ostatních křičet. Když se to stane a vrátí se opět do normálu, radši uteče a schová se někam.
Je spolehlivá a občas až moc důvěřivá. Ráda popichuje a otravuje lidi, nehledě jestli přátele nebo nepřátele. Hádání o blbostech jí baví, protože to bere jako takové malé zpestření chvilky, ale když dojde na vážné věci její humor se jako kouzlem vytratí. I přes to, že je ledový drakobijec, tak v ovládání ledu pořád pokulhává, ale časem se bude zlepšovat. Aby se držela svých přátel na stejné úrovni co se týče fyzičky, každý den chodí trénovat do lesa na mýtinku s jezerem, kde je rovněž její oblíbené a tajné místečko a kam právě často utíká před občas nešťastnou realitou.
Nejvíc se bojí hmyzu (nepočítaje mouchy, berušky, atd...teda pokud nejsou nějak zmutované nebo se z nich nestaly obři) a převážně pavouků. Za to na druhou stranu má velkou slabost pro roztomilé věci a nejradši by je umazlila k smrti :333 Spíše než dámu, připomíná svým chováním trochu kluka, co se týče zábavy, ale jako většina holek miluje romantiku a věci s tím spojené.
Ostatní: I když je to ledový drakobijec, tak jí nedělají problém ani teplé slunečné dny, nebo pouště. Ze začátku zvládne vytvořit z ledu jen nějaké malé věcičky nebo ozdůbky, útoky kde něco má vytvořit taky nejsou nejlepší a moc dlouho je nedokáže udržet. Po čase se ale ve všem bude zlepšovat.
Exeed
Jméno: Ronie
Povaha: Milá, přátelská a dotěrná
Dovednosti: Dokáže poznat skutečnou náladu a povahu lidí. A jako jedna z mála dokáže odhadnout Sasuminu pravou náladu. Což ostatní moc nedokážou.
Drak
Jméno: Icees [Ajsís]
Typ: Ledový drak
Povaha: Veselá, učitelská (naučila Sasumi rozveselovat ostatní)
Dovednosti: Dokáže člověka naučit posílení své duševní stránky. Naučila Sasumi maskovat své skutečné city a náladu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama