Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Sho Kuchinawa

22. června 2015 v 6:37
Sho Kuchinawa
Věk: 18
Karma: Kladná
Titul: Student, delikvent
Popis: Sho je velmi cholerický, násilny a lehkomyslný. Ale má i svou světlou stránku. Miluje psy ochraňí každého komu dokáže pomoct. Ve škole se stal známím delikventem a kvůli jeho osobnosti se mu radši vyhýbají. Neměl nikdy kamarády, ale v jeho skupině delikventů by se dali za jeho přátelé brát dvojčata Shin a Shun. Asunu si moc neoblíbyl, protože mu řekla že je malý, ale přesto má nutkání dávat na ní pozor.
Vzhled: Sho má hnědo-červené vlasy a světle hnědé oči. Ve vlasech nosí sponky. Jeho uniforma se skládá z bílé košile, pod kterou nosí tričko a z černých kalhot. Když je mimo školu nosí černé tričko s velkým výstřihem a na krku nosí dva černé náhrdelníkdy. Na levém uchu má dvě náušnice a nosí černé kalhoty s černým páskem v pasu. Také je poměrně malý. Je o dva centimetry menší než Asuna.
Rodina: Sho je jedináček a jeho matka a otec umřeli při autonehodě. Díky dědečkovi, který mu půjčil peníze si pronajal byt a bydlí sám.
Také má tendenci chránit Asunu i když jí bere trochu jako hmyz.
Koníčky: Sho má slabost pro psy a někdy dokonce vypomáhá v potají v útulku. To ale samozřejmě nikdo neví. Plány do budoucna ještě nemá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama