Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Červenec 2015

Hledám mangu pomozte mi prosím! * nový film FT

29. července 2015 v 22:03 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Mám pro všechny jednu takovou malou prosbu. Hledám jednu mangu, ale bohužel nevím jak se jmenuje. Z té mangy si pamatuji jenom něco.

Děj je o mladé dívce, která vyrůstala se svým otcem, který je hodně mladý a pracuje v host klubu. Myslím. Po nějaké době ta dívka zjistí, že je její otec upír a že není její pravý otec. Adoptoval si jí z nějakého důvodu, ale teď už nevím z jakého. Prosím jestli tu mangu znáte nebo něco podobného řekněte mi to. Budu hrozně vděčná. A ještě mám dobrou zprávu pro milovníky Fairy Tailu. Na anime.akihabara jsem našla fím Gekijouban Fairy Tail 2. Nevím kdy film bude ale uz se na něj moc těším. Možná už to něldo ví. No netěšíte se?

Bloody kiss RECENZE

29. července 2015 v 21:37 | Aria |  Manga anketa

Bloody kiss

Typ: Manga
Počet knih: 2
Počet kapitol: 6
Žánry: Shoujo, romantika, komedie, školní život

Kiyo zdědila po babičce velké sídlo. Bohužel to sídlo se rozpadalo, ale i přesto se Kiyo rozhodla že zůstane. To ovšem netušila, že v sídle dávno bydlí dva hosté Alsh a Kuroboshi. Jenže hosté nejsou obyčejní lidé. Ale i přesto Kiyo si zachová chladnou hlavu a začne s těmito kluky bydlet. Kuroboshimu se začne Kiyo velmi líbit a rozhodně se že jí získá. Jak to nakonec všechno dopadne?
HODNOCENÍ:
Tahle manga je strašně moc pěkná. Miluju upíry. Alsh vždycky, když vlítne v blbou dobu, kdy jsou Kuroboshi a Kiyo spolu. :D Vždycky se Kuroboshi naštve. Mně se ta manga moc líbí. Já už nevím co k ní říci, protože je krátká :D

Haou Airen RECENZE

29. července 2015 v 21:25 | Aria |  Manga anketa

Haou Airen

Typ: Manga
Počet knih: 9
Počet kapitol: 50
Žánry: Romantika, drama, akční, shoujo, tragédie, eicchi

Akino Kurumi je obyčejná dívka, která chodí do práce vydělávat peníze na jídlo a na léky pro svou nemocnou matku. Jednoho dne když odchází z práce se před ní objeví zraněný muž. Cítila že je nebezpečné mu pomoci, ale rozhodne se mu pomoci a tak ho vezme s sebou domů a ošetří mu rány. Toho samého dne záhadný muž z domu odejde. Druhý den se před Kurumi objeví neznámí muži, kteří jí unesou a odvedou jí do letadla. Tam potkává onoho muže, kterému zachránila život. Jenže záhadný muž je Hon kongský mafián a ještě k tomu z té nejvyšší. Rozhodl se Kurumi odvést do Hon kongu a vzít si jí za ženu. Kurumi poté zjistí že on není takový jakého si představovala.
HODNOCENÍ:
Co k téhle manze? Já nemám slov. Kresba moc krásná. Jak se říká velká láska dokáže vydržet všechno. Manga se mi moc líbilo. Ten předposlední díl byl nejlepší jak Kurumi přivezl kotě. Jak se Kurumi o něho s kotětem přeli :D Ale musím říci, že tahle manga dopadne tragicky. A já jsem u toho fakt bulela. Pro některé rozhodně doporučuji kapesníčky. Jak jsem jí dočetla, řekla jsem si že už nikdy jí číst nebudu, protože by mě znova rozbrečela. Ale jinak ji doporučuji přečíst.

Fairy tail OVA 4 + NALU

26. července 2015 v 1:11 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Po dlouhé době zase koukám na Fairy Tail ovu. A musím říci že jsou stejně nejlepší. Čtvrtá OVA je z šesti ova nejlepší. Jak se Erza, Juvia, Lucy, Wendy a Levy opijou. Já jsem se musela fakt smát. Chudáci kluci byli jejich oběti. Natsu to naštěstí neměl tak hrozný, protože Lucy byla z nich asi skoro normální. Ale neříká se náhodou, že opilci mluví pravdu? Tak přeci jenom má Lucy slabost pro Natsu i když si to neuvědomuje :) Já ty dva prostě žeru Natsu a Lucy. JSou opravdu nejlepší pár, který jsem si ze všech anime nejvíc oblíbila. Když se na ně člověk podívá, tak někdy jsou trochu jako komická dvojka společně s Happym. V manze na konci boje s Tartaros kdy Natsu odešel trénovat a nechal tam Lucy. Měla jsem nutkání ho praštit po hlavě, když tam nechal Lucy samotnou.
Hodněkrát jsem přemýšlela o tomhle anime i manze a napadlo mě že i možná budou spolu nebo skončí jako nejlepší přátelé. Přece jenom v anime se ti dva nejvíce ukazují např. Boje s Phantom, Edolas, Tentrou, Magická olimpiáda, projekt Eclipse, Sférické duše + nějaké ty díly kde jsou jenom oni. Takže musí být jasné, že buď budou spolu nebo skončí jako nejlepší přátelé. Díky těmhle dvou vznikla manga a poté i anime. Nevím co k nim mám jiného říci. Společně jsou strašně kawaii!!

Tomuhle říkám obličeje :DDD
Ty oči jako spirály :D
Dostat po hlavě flaškou? V reálu už bych měla otřes mozku.
Takové zamilované oči :)
A první v pohodě sleduje situaci :D
S opilou Erzou bych se vážně nechtěla setkat :D
Levy jak se tomu všemu směje :D
Tomu říkám svůdný úsměv :D
A už má depku. Natsu nekřič na ní když se chová takhle. Nebo jí rozbrečíš :D

Takový obličej :D Zakový většinou má Virgo ne? :)

Potom když jim Lucy vyprávěla ten příběh. To jsem si musela taky užít :D
Wendy a Levy jak se tváří. Dříve jsem si toho nevšimla až teď .) Fakt k rozesmátí :D

No a tady je pár obrázků na NaLu
Z tohohle obrázku jsem nemohla :D
Aria se zase loučí se svým trochu nudným článkem. A omlouvám se za chybi a překlepy.

Ushio to Tora 2015 RECENZE

25. července 2015 v 22:41

Ushio to Tora TV (2015)

Typ: Anime
Počet dílů: 25
Žánry: Démoni, super schopnosti, podle mangy, shounen, komedie, akční

Legenda povídá o mladém bojovníkovi, který s pomocí bestiálního kopí zapečetil démona ke kamennému oltáři a že stále démon žije. Mladý kluk Ushio si právě myslí že to jsou jen pouhé pohádky od svého táty, ale když najde příšeru ve vlastním sklepě začne tomu věřit.
Kvůli tomu že našel Ushio démona zapečetěného kopím dostal do nesnázích své přítelkyně. Ushio proto musí jednat rychle a proto aby zachránil své kamarádky musí démona osvobodit. Dodrží démon Tora svůj slib a zachrání Ushiovo kamarádky? A jaké věci budou dále navazovat?
HODNOCENÍ:
Anime naprosto bombastycké. Ze začátku mi to přišlo divné, protože to divnou kresbu, ale to bylo to starší Ushio to Tora a musím říci, že se mi líbí víc než to starší. Tora když se snaží sežrat Ushiu :D Dokonce na něj vlítnul i na záchod. Já myslela že umřu :DDD
Ushio se mi hrozně líbí v démonické podobě, díky jeho kopí. Když má ty vlasy dlouhé a jeho oči se změní, vypadá fakt hezky. Dnešní čtvrtý díly, na který jsem se nemohla dočkat byl nejlepší. Jak Tora nadával Ushiovi za to že ho obvinil za něco co neudělal. Jak se do sebe pustili. Myslela jsem že umřu :DDD Rozhodně tohle anime doporučuji. Komedie je tam fakt dobrá.
Tohle anime jsem našla díky letní sezóně na hns.fronty, takže teď na něj dokola koukám a hodně jsem si ho oblíbila. Rozhodně doporučuji shlédnout :D

5. díl Stále musím vědět co je zač

25. července 2015 v 14:29
Minna Konichiwa!
Po dlouhý době přináším další díl povídky Ryōkin mibarai to hime. No snad se vám díl bude líbit. trochu jsem se rozepsala. Také snad by tu měl být brzo další díl povídky Dračích sester tak doufejme. Omlouvám se za pravopisné chybi.

Stále musím vědět co je zač
Z pohledu Asuny:
Rui s Erikou konečně přišly. Budeme spát společně mém pokoji a prožívat spolu víkend. Každý víkend stál za nic. Bylo to spíš utrpení než víkend. Všechny tři jsme odešly do mého pokoje.
"Páni dlouho jsme tu nebyly. Za tu dobu se tvůj pokoj změnil." Obdivovala můj pokoj Rui.
"To máš pravdu," souhlasila Erika "je tu spousta knih. Mohu si jednu půjčit?" Poptala se mě Erika.
"Samozřejmě. Jakoukoli, jste mé kamarádky tak je vám určitě půjčím." A pobízela jsem jí ke knížkám. Zatím co Erika zkoumala mou knihovničku, Rui procházela CD s písničkami. Má ráda hudbu tak se nedivím že se vrhla na CD.
"Asuna mohu pustit tohle CD?" Zeptala se mě.
"Ale jo, klidně." A usmála jsem se. Rui strčila CD do rádia a po chvilce se začala místností rozléhat smutná melodie dohromady. Rui jí se zavřenými oči poslouchala a nechala se jí unášet. Erika si prohlížela mé knihy a přitom píseň poslouchala.
"Tahle píseň je opravdu moc pěkná. Mé srdce se cítí šťastně." Říkala se zavřenými oči Rui. Všechny jsme se do té písně zamilovaly a daly jí vlastní název. Unrequited love jsme jí pojmenovaly. Při téhle písničce jsem si vzpomněla na všechno co jsem prožila. Jaké mám utrpení doma. Jak se cítím ve škole. Člověka, který je jiný než ostatní. To vše se mi ukázalo.
Když píseň skončila začala hrát další. Ta už byla mnohem veselejší. Rui se zvedla, popadla mě a Eriku za ruku a začala se s námi točit. Při téhle písničce jsme všechny tancovaly a navzájem se držely za ruce. Je to skvělý pocit je mít tu. Jenže jak začala písnička zrychlovat náš kolotoč se taky zrychloval a Rui to nevydržela a pustila mi mou ruku. S Erikou jsme letěly na jednu stranu a ona na druhou. Když jsme se na sebe podívaly, začaly jsme se tomu smát.
"Máte hlad?" Zeptala jsem se jich.
"Jako vlk." Smála se Rui.
"Bude večeře tak můžete večeřet s námi. Jenom to řeknu v kuchyni." A odešla jsem z pokoje. V kuchyni se začalo všechno připravovat a tak jsem našeho vrchního kuchaře požádala, aby ještě udělal víc jídla pro mé kamarádky. Nebyl proti tomu a tak všem nakázal, aby co nejrychleji vařili. Zatím co všichni se oháněli kolem jídla, já jsem šla na své místo kde nepřekážím a začala jsem dělat zmrzlinové poháry. Baví mě dělat různé dorty, řezy a poháry. Budou překvapený až jim to přinesou na stůl.
"Slečno už zase kuchtíte?" Ptal se s obavami v očích šéfkuchař.
"Ano. Chci všechny překvapit." A obrátila jsem se k pohárům.
"Až bude večeře, tak vám to přineseme po hlavním chodu, slečno." A uklonil se mi.
"Moc děkuji a neuklánějte se přede mnou jako k nějaké princezně. Jsem jenom obyčejná holka nic víc. Se mnou nemusíte mluvit formálně." A usmála jsem se. Souhlasil a vrátil se zase ke své práci. Poháry jsem vyzdobila ještě šlehačkou a dala je do mrazáku, aby se neroztekl. Budou tam jenom chvíli, protože je čas večeře. Utíkala jsem zpátky do pokoje se převléct.
"Asuna kde jsi byla tak dlouho. Večeře už za pár minut bude a ty ještě nejsi připravená." Zlobila se na mě Erika.
"Omlouvám se, byla jsem něco vyřídit." A rychle jsem vzala ze skříně nějaké šaty. Rui mi pomáhala učesat a Erika hlídala čas. Když už jsme byly hotové, sešly jsme po schodech dolů do jídelny. Matka, otec a Sakura už tam seděli a vůbec na nás nepočkali. Večeře už byla na stole a tak jsme si přisedly a začaly jsme jíst. Matka s otcem se na mě dívali. Znervózňovalo mě to.
"Omlouvám se otče matko. Tohle jsou mé kamarádky ze školy a pozvala jsem je k nám domů na víkend." Řekla jsem jim to formálně.
"No dobrá když je to tak, ale nezapomeňte se také učit, jasný?" Zvážněla.
"Ano budeme." A znova jsem se věnovala jídlu. Rui nikdy nevěděla, že žiju takhle v přepychu. A proto bylo pro ni těžké jíst formálně. Všichni už měli dojedeno a tak číšníci přinesli mé poháry. Nikdo nečekal ani matka s otcem, že bude ještě dezert na konec. Většinou k hlavnímu jídlu mámě přílohu a to je vše, ale dneska byl pohár.
"Alberte kdo udělal ty poháry." Zpozorněla jsem. Podívala jsem se na Alberta a v očích jsem měla vepsáno ať to neříká.
"Doporučil se sám šéfkuchař. Chce vaši rodinu potěšit." Vysvětlil jí to. Oddechla jsem si. Erika s Rui se na mě dívaly a pak se otočily ke svému pohárů. Tenhle recept jsem už měla vyzkoušený takže vím jak chutná. Je strašně dobrá.
"Alberte řekněte šéfkuchaři mě díky. Je to opravdu vynikající." Zaúkolovala ho matka. Byla jsem moc šťastná že všem chutná, je to můj vlastní recept.
Poté když ho všichni dojedli se odebrali do svých pokojů. S Erikou a Rui jsme se vrátily do mého pokoje. Lehla jsem si na postel a odpočívala po večeři.
"Páni takhle dobrou večeři jsem dlouho neměla a navíc ještě ten pohár. Byl tak vynikající." Jiskřily oči Rui štěstím.
"Ten pohár si udělala ty, že je to tak Asuna?" Dívala se na mě s úsměvem Erika.
"Bingo! Přišla si na to!" Pogratulovala jsem Erice.
"To bylo jediné odhadnout. Když vím, že se zajímáš o pečení a navíc si byla dlouho pryč, takže mě napadlo, že si ty poháry dělala ty." A usmívala se Erika. Rui na mě skočila a objímala mě jako malá.
"Jsem tak ráda že tě mám Asuna. Lepší kamarádku bych si nenašla." Plná štěstím jsem se začala usmívat a pak jsem ty dvě objala. Byly to mé drahocenné kamarádky a za nic na světě bych je nevyměnila. Všechny tři jsme si lehly na postel a vedle sebe usnuly.
Ráno:
Probudilo mě ranní světlo a paprsky slunce, které mě šimraly. Rui a Erika ještě tvrdě spaly a tak jsem se zvedla z postele a šla do kuchyně pro snídani. Bylo už po osmé a tak už snídaně v jídelně není. V kuchyní jsem dala snídani na tác a odnesla jsem to do pokoje. Položila jsem to na stůl a šla ty dvě probudit. Na to jsem se těšila nejvíc.
Chvilku jsem tahala Rui a Eriku za ucho, ale to je neprobudilo. Přešla jsem tedy k nohám a začala jsem je pořádně lechtat. Rui to okamžitě probudilo a tím se prudce zvedla a shodila Eriku na zem.
"Au to bolelo Rui!" Zlobila se Erika.
"Já za to nemůžu. Asuna mě začala lechtat." A ukázala na mě.
"A haha haha dobré ráno." Vzala jsem snídani a položila jí na postel.
"Snídaně do postele? To si nechám líbit." A vrhla se na ní s nadšením Rui. Každá si vzala rohlík a namazala ho sýrem.
"Co budeme dneska dělat?" Ptala jsem se s plnými ústy.
"Já nevím. Co třeba do kina a na nákupy." Přemýšlela Rui s plnými ústy.
"Půjdeme na nákupy. Chci otci koupit pro otce nové věci na kreslení mang." Rozhodla Erika.
"Dobře půjdeme na nákupy a pak si zajdeme někam do kina a pak na oběd." Naplánovala jsem to. Obě dvě se mnou souhlasily a tak jsme rychle dojedly, aby jsme co nejdřív mohly vyrazit.

Ve městě je hodně rušno . Hlavně o víkendu. Cestou jsme potkaly pár spolužáků.
Skončily jsme v obchodě s oblečením. Rui vybírala šaty, zatím co já jsem se snažila vyzkoušet tyto světle červené šaty. V kabince jsem se snažila do nich dostat, ale bylo obtížné si je nasadit, protože měli obtížné zapínání.
"Asuna chceš s nimi pomoct?" Ozvala se za záclonou Erika.
"prosila bych prosím." Erika vlezla do mé kabinky a pomohla mi je zapnout. Podívala jsem se na sebe jak vypadám.
"Moc ti sluší Asuna. Hodí se k tvým očím."
"Děkuji Erika." Poděkovala jsem jí. Znova jsem si je sundala a dala jsem je do košíku. Moc se mi líbili. Rui stále vybírala a nevěděla co. Erika se zatím mi vypařila z dohledu a tak jsem se šla podívat zase po nějakých kouscích. Bylo to už dlouho co jsem byla na nákupech. Měla jsem taky v plánu něco dát Kuchinavovi, přece mě několikrát zachránil tak mu musím něco dát. Šla jsem k pultu s různými přívěšky. Vím že jsem mu na krku uviděla dva stříbrné tak mu ještě jeden dám.
"Pro vašeho přítele, slečno?" Zeptala se mě prodavačka.
"N-Ne je to pro mého kamaráda, není to můj přítel." Snažila jsem se jí to vysvětlit. Určitě jsem byla červená jako rak. Vybírala jsem pečlivě, aby se mu líbil.
"Vezmu si tenhle." A ukázala jsem prodavačce na stříbrný náhrdelník s křížkem.
"Dobrá volba, budete platit?"
"Ano." Zaplatila jsem a šla jsem ven čekat na Eriku a Rui. Bude to určitě trochu trvat. Než se Rui rozhodne co si vezme tak uplyne sto let.
Zatím co jsem čekala jsem se stále dívala na ten náhrdelník. Doufám že se mu bude líbit.
"Pro koho je ten náhrdelník." Zeptal se mě někdo. Podívala jsem se na tu osobu a byl to můj spolužák Komura Kyo. Proč jsem zrovna já musela na něj narazit, nebo spíše, proč narazil on na mě.
"Je to pro mého kamaráda." Snažila jsem se to maskovat.
"Kamaráda? Jakého?" Snažil se to zjistit.
"Pro mého kamaráda z dětství. Je teď v Americe, ale o prázdninách jezdí k nám." Chvilku na mě koukal.
"Musí být pro tebe hodně důležitý, když mu kupuješ dárek." A zvážněl.
"No když se s ním nevidím rok, tak je jasné že mu něco koupím." Ale ve skutečnosti je to pro Kuchinavu.
"Až přijede tak mu řekni, že ho bych rád poznal." A odešel. Co to mělo znamenat. Proč se tak tvářil. Hlavně že jsem to zamaskovala. Dala jsem náhrdelník zpátky do tašky a čekala jsem.

Po 10 minutách Erika a Rui konečně vyšly z obchodu. Měly hodně tašek. Nakoupili toho hodně. Poté jsme šly do kina se podívat na komedii. Byla fakt dobrá. Musela jsem se skoro celou dobu smát.

V restauraci jsme si objednaly polívku a opečené brambory a smaženým sýrem. Měly jsme takový hlad, že to bylo po chvilce všechno pryč. Ještě jsme jen tak v restauraci seděly a mluvil mezi sebou. Bylo to fajn dopoledne. Doufám že budu moct zase někdy s nimi jít.
"Hele nejsou to ti kluci co nás včera zachránily na tý střeše?" A ukázala z okna. Podívala jsem se jjím směrem a opravdu. Uviděla jsem Kuchinavu, Shina a Shuna jak si kráčej kolem. Zvedla jsem se od stolu a šla jsem zaplatit oběd. Za mnou se řítila Erika a za ní Rui.
"Proč si tak vyběhla Asuna?" Ptala se mě Rui.
"Prošly tudy. Chci vědět co budou dělat." A šla jsem za nimi. Erika se ke mě přidala. Rui nejdřív nevěděla co má s námi dělat a tak se za námi rozběhla. Potají jsme je sledovaly. Chtěla jsem o nich vědět víc a jestli je pouhá náhoda to, že mě Kuchinawa zachránil, před tím slizounem.

Z dálky jsme je sledovaly. Vypadalo to jako by si hlídaly své území. Když zabočily do ulice rychle jsme za nimi běžely. Ulice byla trochu temná a Rui se tam vůbec nechtělo, ale já jsem se nedala. Vstoupila jsem do té ulice a sledovala je. Jenže jsem netušila co bude dále následovat.

My anime list

24. července 2015 v 0:24 Moje kecy
Miina Konbanwa!
Rozhodla jsem se, i když mám svou anketu na anime, tak sem dám anime které mám shlédlé, které rozkoukané a která plánuji shlédnout. Je to opravdu dlouhý seznam. No jo jsem prostě anime otaku :D

Shlédnuté anime:
5 centimetrů za sekundu
Akatsuki no Yona
Amnesia
Ao Haru Ride
Ao No Exorcist
Aquarion EVOL
Astraea testament
Blood Lad
Brave 10
Brothers Conflict
Cesta do fantazie
Code: Breaker
D.Gray-man
D.N.Angel
Death note
Diabolik lovers
Donten ni warau
Fairy Tail
Fruits basket
Full moon wo Sagashite
Fullmetal Alchemist: Hledání Kamene mudrců
Fullmetal Alchemist: Bratrství
Fuuun Ishin Dai Shougun
Garo Honoo no Kokuin
Gokudo
Hakkenden Touhou Hakken Ibun
Hakuouki: Shinsengumi Kitan
Hakuouki: Hekketsu-roku - Shinsengumi Kitan
Hakuouki: Reimei-roku
Hal
Hataraku Maou-sama
Hidan no Aria
Hiiro no Kakera: Tamayori Hime Kitan
Hiiro no Kakera: Dai Ni Shou
Hiyokoi
Honey Honey Drops
Hoshi wo ou kodomo
Hotarubi no Mori e
Chihayafuru
Chihayafuru 2
Chrno Crusade
InuxBoku SS
Inuyasha
Itazura na kiss
Kaichou wa maid-sama
Kamigami no Asobi
Kami-sama Hajimemashita
Kami-sama Hajimemashita 2
Kimi ni Todoke
Kuragehime
Kyou, Koi wo Hajimemasu
Laputa nebeský zámek
Lovely complex
Magic Knight Rayearth
Mahou sensou
Mikakunin de Shinkoukei
Munto
Nana
Nobunaga the Fool
Noragami
Nurarihyon no Mago
Ookami Kodomo no Ame to Yuki
Ookami shoujo to Kuro ouji
Ouran high school host club
Pretear
Rave master
Rurouni Kenshin
Sankarea
Seikon no Qwaser
Shingeki no Kyojin
Skip beat
Soredemo Sekai wa Utsukushii
Soul Eater
Special A
Sukitte li na yo
Sword art Online
Sword art Online 2
Tamako love story
Tokyo Ghoul
Tokyo Ghoul Root A
Tokyo Ghoul: Jack
Tokyo ravens
Tonari no Kaibutsu-kun
Uta no prince-sama: Maji Love 1000%
Uta no prince-sama: Maji Love 2000%
Vampire Knight
Vampire Knight Guilty
Zámek v oblacích
Zero no Tsukaima
Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi
Zeto no Tsukaima: Princess no Rondo
Zero no Tsukaima F

Rozkoukané anime:
Akagami no Shirayukihime
Akame ga kill!
Aoharu x Kikanjuu
Bleach
Darker Than Black Kuro no Keiyakusha
Hakkenden Touhou Hakken Ibun 2
Hanasakeru Seishounen
Hyouka
Neo Angelique abyss
No game no life
Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou
One piece
Otome youkai Zakuro
Rokka no Yuusha
Saiunkoku Monogatari
Shugo chara!
Shugo chara! Doki
Soul Eater Not
Star driver
Strike the Blood
Ushio to Tora
Zetsuen no Tempest The Civilization Blaster

Plánované anime:
Bokura ga ita
Dansai bunri no Crime Edge
Darker Than Black Ryuusei no Gemini
Diabolik lovers 2
High School of the Dead
Guilty Crown
Kimi ni Todoke 2
La Corda d´Oro
Magi The Labyrinth of Magic
Magi The Kingdom of Magic
Miracle train
Mirai Nikki
Noragami 2
Rosario x Vampire
Rosario x Vampire capu 2
Starry sky
Tasogare Otome x Amnesia

Tokyo mew mew

Už chápu proč se Alidě líbí Akame ga kill! Je to fakt suprový anime. V druhém díle ta kniha 100 způsobů jak vyléčit debilitu. To jsem se málem počůrala smíchy. Chci ho dokoukat co nejdřív, protože chci udělat Alidě to video, které vyhrála. Moc se ti za to omlouvám že to video za anime test ještě nemám. Neměla jsem v počítači díly některých anime, takže jsem ho neměla jak udělat.
A Sasumi též prosím, aby si vybrala dvě anime jaká koliv a písničku na video. Z toho testu na anime, myslím.
To je asi pro denšek vše. Aria se loučí se svým nudným článkem jako vždycky :D

My top demon

22. července 2015 v 0:49 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Jak jsem již v některých článcích zmiňovala. Já mám nejradši v anime akumy a různé postavy s nadpřirozenými schopnostmi. Tyhle postavy naprosto žeru. Už od mala jsem věřila na magii a různé nadpřirozené bytosti. A čím dál více je mám radši. Často si právě vyhledávám anime s magií, démony a jinými postavami se schopnostmi. A to právě tohle do anime patří. Mám hlavně hrozně ráda démony. Když se některé promění tak vypadají naprosto cool :D Tady je pár obrázků s postavami se schopnostmi a démony.
Natsu Dragneel (Fairy Tail)
Tuto postavu mám už ráda od začátku co jsem poprvé toto anime vyděla. Jeho povaha je fakt dokonalá, ale když je našvtaný vypadá ještě úžasněji. Jeho výraz mě od začátku nadchl. Pokaždé když je naštvaný je u něj vidět drak Igneel. Někdy z něj jde trochu strach, ale mě se takhle naprosto líbí. Není tsice démon, i když vlastně je, ale používá magii a to je taky moje. :D

Rin Okumura (Ao no Exorcist)
Tuhle postavu jsem si strašně moc oblíbila. Modré plameny jsou opravdu moc krásné. Pokaždé když vytáhne meč z pochvy a modré plameny ho obklopí a vypadá víc jako akuma tak se mohu vždycky zcvoknout :D Já akumy, démony naprosto žeru. A Rin je z nich nejhezčí.

Eren Yeager (Shingeki no Kyojin)
Eren jako titán? Tak to je fakt něco! Když se proměnil na titána, myslela jsem že umřu. Byla jsem tak překvapená. Jako titán Eren vypadá naprosto cool :D Nevím co jiného bych k němu měla říci. Asi je nejhezčí ze všech titánů, protože se od nich hodně liší :D

Kaneki Ken (Tokyo Ghoul)
Kaneki jako Ghoul je naprosto úžasný. Bílé vlasy mu sluší víc než ty černé a s tou maskou mu to dodá ještě lépe. Od začátku jsem měla Kanekiho ráda. Když jsem věděla že se promění na Ghoula nemohla jsem se dočkat. Kdyby byla ještě jedna série tak na ní jdu ihned. Kaneki je fakt skvělý.

Inuyasha (Inuyasha)
Miluji démony. A polo démoni k nim patří též. Což tam zahrnuje i Inuyashu. Jako démon je fakt pěkný, ale ty červené oči jsou trochu děsivý. Jako člověk s černými vlasy taky není špatný, ale já ho mám radši jako polodémona. Jeho povaha je taky fakt skvělá a hned jsem si ho oblíbila. Anime Inuyasha bylo skoro první anime které jsem viděla a naprosto si ho oblíbila.

Ushio a Tora (Ushio to Tora TV nebo i 2015)
Tyhle dva jsem si strašně moc oblíbila. Ushio je normální člověk, ale díky kopí se promění na démona. Ushio jako démon se mi líbí víc než jako člověk. Jako člověk má hodně krátké vlasy a moc se mi nelíbí, ale jako démon je má hodně dlouhé a změní se mu zorničky. Od začátku jsem ho měla ráda. No to je proto že mám strašně ráda démony. Tora démon který chce Ushiu sežrat, je taky pěkný. Pokaždé když se začne na veřejnosti mlátit s Ushiou. Ostatní ho nevidí takže si myslí že se Ushio zbláznil. Tyhle dva jsou prostě nejlepší. Anime jsem našla protože se dostalo do letní sezˇony na hns.fronty a tam na něj koukám.

Ichigo Kurosaki (Bleach)
Ne že by se dalo že ho mám nejradši to ne, ale je to má oblíbená postava. Jako Holou vypadá fakt hezky. S tou maskou je více strašidelnější. Nevím už co k němu dodat. Je ale hezké že čtvrtina tohohle anime je v českém dabingu.

Rikuo Nura (Nurarihyon no Mago)
Rikuo jako Nura vypadá fakt moc hezky. Černobílé vlasy jsou moc hezké. Od začátku jsem ho měla ráda a hodně se mi líbil. Tohle anime kde jsou démony je tak akorát pro mě. Mám všechny postavy z tohoto anime ráda, hlavně Nuru a Yuki Onna.

Hei (Darker Than Black)
Sice to není akuma, ale zase má schopnosti, které mi nemáme. Dokáže ovládat elektřinu. Též používá masku aby ho nepoznali. Anime první sérii ještě nemám dokoukanou, ale od začátku jsem ho měla ráda.

Soramaru (Donten ni Warau)
Od ačátku se mi líbil víc než jeho starší bratr. A odhladla jsem dobře že je schránkou Orochiho. Vždycky většinou takovéhle typy kluků jsou hlavní postavou anime. Když se začal probouzet Orochi tak vypadá trošku zvláštně. Není to démon, ale člověk v kterém dříma zlo. Anime je moc hezký mě se moc líbilo. Protože mám ráda hrozně Japonskou histrorii. a tohle anime je právě z historie obdbí Meidži myslím.

Chrno (Chrno Crusade)
Chrno je Akuma, ale nejsilnější jenže mu Aion odebral rohy, které mu dodávají nekonečnou životní sílu. Též opravdu patří mé nejoblíbenější o´postavy, protože je to akuma samozřejmě. Jeho dlouhé fialové vlasy svázané do copu je moc hezký. Na konci anime jsem strašně brečela když společně s Rosetou umřel.

Mahiro Atori, Takuma Onizaki, Ryou Kutani (Hiiro no Kakera)
Tyhle postavy jsou mé nejoblíbenější, když tedy nepočítám Ryoua. Toho moc ráda nemám, ale na tomhle obrázku je tak si ho nevšímejte. Mahira jsem si oblíbila až potom. Jako potomek Atori, které proudí krev vrány. Když se promění do své démoní formy vypadá moc hezky a to nemluvím o Takumovi. Tyhle dva jsou mí nejvíce oblíbení zo tohoto anime. A ráda páruji Mahira s Tamaki. NEvím proč, ale přijdou mi jako moc kawai pár.

Maou Sadao (Hataraku Maou-sama)
Tohle je poslední akuma postava. V našem světě Maou vypadá jako obyčejný kluk, ale když se mu vrátí síla tak vypadá jako démon a navíc je trochu strašidelný. Je to už hodně dávno co jsem tohle anime viděla, ale je moc hezké. No jo démoni, démoni a zase démoni. Já je prostě zbožňuji. Stejně jako postavy s nadpřirozenými schopnostmi.

No snad se vám můj článek aspoň trochu líbil a nenudil vás. Ariu zase napadla kravinka já vím :D A onlouvám se že jsou v textech pravopisné chybi a překlepy.

K RECENZE

21. července 2015 v 21:42

K

Typ: Anime
Počet dílů: 13
Žánry: Bishounen, džosei, eichi, původní anime, super schopnosti, trochu mystery

Isana Yashiro, přezdívaný Shiro, chodí na Ashinakaskou střední, která je vybudovaná na ostrově, kam jezdí vlak. Shiro vyžebrá na spolužácích něco k snědku a posvačí s koťátkem na střeše školní budovy, aby se následně, na žádost spolužačky Kukuri, vydal do města vyzvednout ohňostroj pro festival. Čímž veškerá idylka končí, protože je napaden podivnou skupinou mužů a následně zachráněn ještě podivnějším klukem, který proti němu pozvedne svou katanu. Zdá se, že hlavního hrdinu chtějí prostě všichni zabít.
HODNOCENÍ:
Co k tomuhle anime dodat. Je moc pěkné. Romantiku v tomhle nehledejte a komedie je tam hodně malinko. Je to více mystery. Ze začátku by jste se furt ptaly, proč toho kluka chtějí všichni zabít a v polovině jste v tom zamotaný ještě více. Až ke konci vše dává smysl. Také v tomhle anime dabuje moje oblíbená dabérka Miyuki Sawashiro. Nadabovala Seri Awashimu. Ten hlas se nedá přeslechnou. Poznáte že tahle dabérka dabovala Ultear, Ur a Virgo. Její hlas je hodně výrazný narozdíl od jiných dabérů. Také nadabovala postavy jako jsou Haruka Nanami (Uta no prince-sama), Bishamon (Noragami), Izuna Hatsuse (No game no life), Sinon/Shino Asada (Sword art Online II), Houkouin (Fuun ishin dai shogun), Yano Ayame )Kimi ni Todoke), Yoru (Shugo Chara) atd.

Její hlas prostě poznám. Je to má nejoblíbenější dabérka. A navíc tu dabuje zápornou roli Bezbarevného krále Kakihara Tetsuya. To mě také překvapilo. Toto anime doporučuji shlédnout. Nejlepší scéna jak Neko Kuroa navedla iluzí a napálil do zdi. To jsem se mohla potrhat smíchy. :D

4. díl Hrdinové

16. července 2015 v 20:25
Minna Konbanwa!
Přináším po dlouhé době další díl Ryōkin mibarai to hime. Doat jsem se rozepsala. Tak doufám že se díl bude líbit. I když je teprve povídka na začátku. Vyšlo mi že bude mít asi dvě série. Budu teď tuhle povídku psát časteji než Second face, protože mě začala bavit. :D No přeji pěkné počtení a omlouvám se za pravopisné chyby a překlepy.

Hrdinové
Z pohledu Asuny:
U snídaně:
"Onne-chan co se děje? Vypadáš bledě a máš kruhy pod očima?" Promluvila na mě Sakura.
"Ah to nic není. Jenom jsem se dlouho učila." Pravda je že jsem se vůbec neučila a nemohla jsem ani usnout. Jako vždy u snídaně je ticho jako v hrobě. Jenom to ticho prolamují zvuky kousání jídla.
"Děkuji za snídani." Zvedla jsem se a šla jsem do školy. Celý večer jsem nemohla usnout. Pořád mi před očima naskakovala ta tvář toho úchyla. No radši na to nebudu myslet. DO školy chodím pěšky. Nerada vyvolávám rozruch, když přijedu limuzínou. A navíc musím i hned si sehnat novou uniformu, tahle je potrhaná, jak mě ten chlap včera svlíkal tak tím poškodil mou uniformu. Šla jsem brzo, aby tu byla dřív než holky. Pokud by to viděly hned by začali klást otázky. Zašla jsem rovnou k učiteli. Ten se aspoň moc neptá.
"Omlouvám se za vyrušení." A vstoupila jsem do sborovny.
"CO se děje Asuna-chan?" Zeptal se učitel s hrnkem kafe v ruce.
"Pane učiteli mohl by jste mi dát novou uniformu? Ta moje se včera poškodila když jsem upadla."
"Ale, ale to je zlé. Počkej nějakou tu myslím že mám." A začal se hrabat ve skříni. Zatím jsem čekala než jí najde a koukala přitom na hodinky kolik je.
"A mám ji." Zvolal po chvilce učitel.
"Tady ji máš a příště si dávej pozor."
"Ano a děkuji moc pane učiteli." Poděkovala jsem a šla jsem rovnou směrem na záchody. Cestou kde se dvě cesty křížily jsem narazila do kluka.
"Moc se omlouvám." A podívala jsem se na něho.
"To je v pořádku. Není ti nic?" Byl to Kyo Komura z mé třídy.
"Jsem v pořádku." A usmála jsem se. Když na mě tak koukal všiml si že mám potrhanou a špinavou uniformu.
"Co se ti stalo? Jsi někde zraněná?" Dělal si starosti.
"Ne nejsem. Včera jsem upadla na zem a nešťastně se mi potrhala i uniforma." Zalhala jsem. Nenechala jsem ho nic říct a hned jsem běžela na záchody. Na toaletě jsem se převlékla do své nové uniformy a tu starou jsem si dala do tašky. Podívala jsem se na hodinky a hned jsem šla do třídy. Erika a Rui tam už na mě dávno čekali.
"Kde si Asuno byla? Už jsme si dělaly starosti." Zlobila se Rui.
"Omlouvám se byla jsem na záchodech." A mile jsem se na ně usmála.
"Asuna pojď sem rychle." A odvedla mě ke své lavici a vytáhla mp3.
"Vezmi si sluchátko a poslechni si to." A podala mi ho. Uslyšela jsem krásnou melodii. Byla taková smutná, ale moc krásná.
"Tak co na ní říkáš?" Byla Rui zvědavá.
"Tu jsi složila ty Rui?" Překvapilo mě to. Rui se trochu začervenala.
"Je moc krásná. Jsi opravdu talentovaná. Dala jsi jí poslechnout Erice?"
"Jo. Řekla mi totéž co ty." A usmála se. Já a Erika jsme moc dobře věděli, že Rui má strašně ráda hudbu. Byla jedna z nejlepších v naší třídě. Umí moc hezky zpívat. Nerada zpívá před lidmi, ale přede mnou a Erikou se nebojí. Protože ví, že nám může důvěřovat a že se jí smát nebudeme.
Zazvonilo. Sedla jsem si do lavice a připravila si věci. Přišel učitel a všichni se ihned postavily.

Po hodině bylo čas oběda. Většinou jsme s holkama chodila ven před školu, ale teď jsme šly na střechu. Trochu tu foukalo, ale bylo tu příjemně. Holky si zatím sedly a já jsem zatím koukala kolem sebe. Byl tu nádherný výhled. Když jsem se otočila stáli tam kluci ze třeťáku a o něčem se baví. Podívali se na mě. Zarazilo mě to, ale nebála jsem se jich. Poté šli mým směrem. Nevím co po mně chtěli.
"Nikdy mě nenapadlo, že nějaká holka z druháku sem přijde." A usmíval se. Když jsem se na něj podívala jeho usměv byl podobný jako toho úchyla ze včerejška a ty úchylové co mě chytili na cestě. Začala jsem třást a vykřikla jsem strachem. Hlavu jsem si držela a nemohla jsem se přestat třást.
"Hej to se nás až tak bojíš?" A dotkl se mě. S výkřikem jsem do něj strčila. Spadl na zem.
"Hele ty. Trochu si troufáš." A zvedl se. Byl naštvaný jenom proto že jsem do něj strčila.
"Hej nechtě mou kamarádku na pokoji!" Zařvala na ně Rui. Vedle ní stála Erika a byla též rozzlobená.
"Máme tu další holky? A ještě ke všemu to jsou její kamarádky." A dále se usmívali.
"Rui, Eriko prosím jděte pryč." Snažila jsem se je přimět aby utekli. Nechtěla jsem, aby jim něco udělali.
"Utéct? A nechat tě tu samotnou Asuna? To bych nikdy nepřipustila. Jsi má nejlepší kamarádka a kamarádky vždy stojí při sobě." Byla jsem zaskočená. Ti kluci šli k nim. Jednoho jsem chytla a snažila se ho odstrčit a dostat se k Rui a Erice. Jenže jeden mě chytl a dost ošklivě mě uhodil do břicha.
"Asuna!" Křikla Rui a rozběhla se proti nim. Věděla jsem že nemá šanci a taky to byla pravda. Jeden jí chytil a pevně jí držel. Druhý se blížil k Erice. Usmíval se přitom. Erika se jich bála a když jeden k ní šel stuhla a třásla se. Vím co se Erice tenkrát stalo a proto nesmím dovolit, aby se k ní dostal. Jenže mě stále bolelo břicho a nemohla jsem se zvednout. Už vypadalo že jí ten kluk chytil, když mu nějaký kluk dal pěstí do nosu. Byl to blonďák a byl to ten co byl s Kuchinawou, když mě zachránil.
"Vztáhnout ruku na holku! A to si říkáte muži?!" Byl rozzlobený. Erika byla zachráněna. Díky bohu. Erika se za něj schovala a stále se třásla. Ti kluci byli zmatení. Ten co držel Rui odpadnul jako hruška na zem. Uhodil ho černovlasý kluk. Nejspíš dvojče toho blonďáka. Určitě je jeden Shun a druhý Shin, ale který. Ti kluci se shlukli k sobě.
"Vypadá to že je tu pěkná zábava." Ozval se hlas. Podívala jsem se směrem k dveřím nahoru, kde byl takový výstup a na něm stál Kuchinawa.
"Kuchinawa ze 3 D!" Vykřikl jeden.
"Cože ti kluci ze 3D? Což znamená..."
"Tihle dva jsou dvojčata z rodiny Kasai!" Rodina Kasai? Slyšela jsem o ní. Je to mafiánská rodina. A tihle dva jsou potomci?
"To je dobře že jste si vzpomněli! Ale teď by jste mohli odsaď vypadnout!" Zařval na ně ten blonďák. Kluci rychle utekli dolů do třídy.
"A nezapomeňte! Nikdy na holku nevztáhněte ruku!" Zařval ještě za nimi. Rui ke mně přiběhla a pomohla mi na nohy. Erika rychle běžela ke mně, aby nebyla vedle toho kluka. Obě mě podepírali.
"Jsi v pořádku Asuna?" Dělala si starosti Rui.
"V pohodě. Trošku surově mě uhodili do břicha, ale jsem v pořádku." A usmála jsem se na ně. Mezi tím, k nám kluci došli.
"Příště si dávejte pozor a na střechu radši už nechoďte. Většinou sem chodí třeťáci." Snažil se nám pomoct.
"Chtěla bych ti moc poděkovat za záchranu." Poděkovala jsem Kuchinovi. Erika se držela za mnou. Je hodně stydlivá když přijde na kluky. A proto jí vždy k tomu musí dokopat Rui nebo já.
"A ty..." Začala Erika. Ten blonďák se na ní podíval. Erika se radši dívala do země.
"Moc ti děkuji za záchranu." A poklonila se mu. Blonďák byl trochu zaražený, ale potom se usmál a poplácal Eriku po hlavě.
"To je v pohodě." A usmíval se. Erika zvedla hlavu a podívala se na něho. Něco jsem tušila, ale to uvidíme později.
"Už jsem ti říkal Asuna. Tohle Shun a tohle je jeho dvojče Shin." A ukázal na ně.
"Moc vás poznávám a děkuji za záchranu a za to před tím." Rui s Erikou se ně mě podívali. Nevěděli za to před tím co jsem myslela. Snad se teď nebudou ptát.
"V pohodě."
"Jmenuji se Asuna Himemiko a tohle jsou mě kamarádky Erika Mikoto a Rui Ao." Představila jsem ji své kamarádky. Chvíli na náš koukali a pak se dali na odchod. Bohužel jsme nestihli oběd, takže musíme jít ohlady do třídy. Stále jsem myslela na ten incident a na Eriku. Vypadá to že se jí někdo zalíbil. Usmívala jsem si pro sebe a Rui s Erikou na mě nechápavě koukaly.

Po škole mě tentokrát Rui s Erikou doprovodily domů. Bály se že se mi zase něco stane.
"Konečně je dneska pátek. Asuna mohly bychom u tebe přespat o víkendu?" Ptala se celá rozzářená Rui."
"Ale ano. Budu moc ráda." Chci aby u mě přespaly. Aspoň nepřetrpím víkend jako každý jiný.

Domluvila jsem se s nimi, kdy mohou přijít a hned se vydaly domů. Mezi tím jsem šla do svého pokoje se převléct a říci své matce, že tu budou o víkendu přespávat.

Evangelion: 1.11 monstrum RECENZE

16. července 2015 v 11:29

Evangelion: 1.11 monstrum

Typ: Anime
Počet dílů: 1
Žánry: Roboti, akční, vylepšování, drama, psychologické

Píše se rok 2015, 15 let po události, která změnila celý svět- objevení jednoho z andělů. Z obřího Tokia zbyla jen malá pevnost Tokio- 3, kde sídlí organizace NERV. Právě její vůdce Ikari je ten, který navrhl jedinou účinou zbraň proti andělům- Evangeliony, obrovské roboty.
A právě ve chvíli, kdy na město zaútočí další anděl sem přijíždí i Ikariho syn Shinji, který je záhy postaven před nelehkou volbu a nedobrovolně se také stává loutkou na šachovnici mocných, kteří ani nevypadají, že jim jde o záchranu zbytků civilizace.
HODNOCENÍ:
Dalo by se říci že tohle bylo také jedno z mých úplně prvních anime. Jako malá jsem hrozně ráda koukala se svým bratrem na pohádky. A práve s ním jsem na toto koukala. Je to moc hezký. V tomto anime romantiku ani komedii nehledejte. Je to spíše psychologické. Což je právě zajímavé že jsem na toto koukala. Další dvě anime jsou podobná a moc se mi líbí. Bratr právě toto anime má moc rád, i když anime nemá tak rád jako já, ale líbí se mu. Už i vyděl další díl Evangelionu a já ještě ne. To mě štve. Nevím kde to našel, ale budu to muset najít taky. NEbo si to od něj přetáhnout do počítače, pokud to nevymazal. No doporučuji shlédnout pro ty kdo má rád psychologické a roboty.

Pandora hearts RECENZE

16. července 2015 v 10:37

Pandora hearts

Typ: Anime
Počet dílů: 25
Žánry: Komedie, cestování časem, paralelní svět, fantasy, podle mangy, shounen, dobrodružné

Příběh začíná patnáctiletým klukem jménem Oz, který se chystal na svůj obřad plnoletosti. Jenže do se do cesty postavily Baskervillové. Za nechápavý důvod byl Oz uvržen do hluboké propasti ze které není návratu. Tam potká dívku jménem Alice, která mu pomůže s pomocí smlouvy, kterou spolu uzavřeli ven. Alicin důvod proč se vrátila z propasti ven je že chce najít své ztracené vzpomínky, které byli roztříštěny po celém světě. A tak začíná cesta Oz a Alici za hledáním kousků její duše. Co má se vším společného organizace zvaná Pandora? A proč Aliciiny vzpomínky jsou ztracené po celém světě?
HODNOCENÍ:
Anime naprosto boží. Kdybych si měla vybrat mezi Pandourou Hearts a Fruits Basket nebo Inuyashou. Vyberu si Pandora Hears. Komedie fakt nejlepší. Gilbert jak reaguje na kočky. To se můžu počůrat smíchy. Episoda 20 je nejlepší jak se opijou. No to jsem dostala záchvat smíchu. Jak Sharon nabančila Ozovi za to že se políbil s Alic. :DDD To je nejlepší, ty boule :DDD Anime rozhodně doporučuji zkouknout. Nebudete se vůbec nudit :DDD

Liebster Award Tag by Natali and Alida

16. července 2015 v 10:24 Moje kecy
Minna Konichiwa!
Omlouvám se že to dlouho s tímhle trvalo :) Byla jsem zakoukaná do anime a nechtělo se mi psát. Tak tady to je.

Odpovědi od Alidy:
1. Vaše nej anime postava?
To je opravdu těžká otázka :D Já má hodně oblíbených postav a tak ti nějaké vyjmenuji, protože nevím, která je pro mě nejoblíbenější. Zeref, Natsu, Isanami, Alice a Inuyasha to jsou mé neoblíbenější postavy :)

2. Déšť nebo sníh?
Radši sníh, protože když prší mám strašnou náladu a vraždila bych :D

3. Vaše nej anime?
Asi Fairy a Pandora hearts :)

4. Kdyby jste mohli jít do anime světa, jaký by to byl?
Fairy Tail, protože v tomto anime je magie a draci co já miluji. A Sword art Online. Když jsem toto anime viděla poprvé chtěla jsem taky takovou hru jako mají oni.

5. Jaký je váš oblíbený anime žánr?
Rozhodně komedie, romantika a i historické. Miluji historii Japonska :)

6. Váš největší koníček?
No samozřejmě anime a mangy. Bez tohohle bych nevěděla co mám dělat :)

7. Vaše oblíbená herečka, nebo zpěvačka?
Zpěvačka Fujita Maiko a herečka nevím

8. Jaká byla vaše poslední přečtená knížka?
Povídky od tebe Alida :D

9. Nejoblíbenější film?
Rurouni Kenshin: Kyoto taika-hen a další díl a Fakju pane učiteli :D

10. Kterou věc nemáte rádi?
Když mi někdo neřekne pravdu do očí a pomlouvá mě za zády

Odpovědi od Natali:
1. Jaké anime bylo vaše první?
Když to vemu úplně od začátku tak pokemóni a Bayblade ty starší díly než jsou teď. Ale když to vemu normálně anime, když nepočítám tyhle tak Hoshi wo ou kodomo a Princezna Mononoke.

2. Máte rádi neko yaoi? o.O
Já je přímo nesnáším. Přijde mi to divné

3. Co se vám líbí víc, yaoi nebo yuri?
Ani jedno

4. Nosíte radši kraťasy nebo kalhoty?
Podle toho jak kdy, ale radši kraťasy. Lépe se do nich dostanu :D

5. Jak se právě teď cítíte? Jako uvnitř, vaše pocity, jaké jsou?
Teď? Hmm... Trochu otráveně a natěšená na večer :)

6. Koukáte se vůbec na televizi? o.O
Na televizi už jsem se nekoukala už rok, protože mám své anime a to mi stačí. Takže mi stačí jenom počítač :)

7. Jak jste na tom ve škole?
Teď půjdu na střední tak nevím :) Ale se známka mám průměr 3 nebo 2 :)

8. Jak si myslíte, že skončí FT?
To nevím, ale doufám že spolu skončí Natsu a Lucy a že Zeref nezemře. Je to můj miláček :D

9. Máte rádi Lissanu?
Jo mám ji ráda, proč ne?

10. Co si myslíte o GrayLu?
No moc se k sobě nehodí :)

11. Líbí se vám v pekle? :D

Ne. Jsem věřící takže ne :)

Liebster Award Tag by Sasumi

14. července 2015 v 23:22 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Omlouvám se že ta nominace trvala. Bylo to pro mě poprvé a tak jsem se v tom potřebovala orientovat :D No tady to je.
Mé fakty :)
1. Jmenuji se Míša (většinou do anime světa Aria :D)
2. Mám 16 (už 5 dní :D)
3. Miluji zvířata a anime
4. Bydlím na Šumavě
5. Chci jít na anime fest. Jednou si to rozhodně splním
6. O anime s nikým krom blogu nemluvím
7. Nemám ráda pavouky (Fuj taj bl)
8. Jsem hrozný šílenec. Směju se tak nahlas, že je to slyšet až skoro na konec vesnice :D
9. Hrozně ráda čtu a píšu povídky
10. Těším se na střední

Mé odpovědi:
1. Jak jste se dostali k anime a samotnému FT?
Díky Hajao Mijazaki, který režiroval anime Princezna Mononoke, Cesta do fantsie atd. K FT jsem se dostala díky netu, když jsem nevěděla na co koukat.

2. Jaký na mě máte prozatím názor?
Jsi upřímná osoba, která ráda všem cokoliv poví a má též ráda anime a revers harémy jako já :D

3. Oblíbená barvička a zvířátko?
Barva modrá, červená a fialová. Zvířátka mám rada snad všechny, ale nejvíce delfíny a gepardy.

4. Tři seriály, série filmů, nebo na čem jste byli někdy závislí nebo na tom ujížděli :DDD
Inuyasha, Winx club a Ordinace v růžové zahradě (to už je hodně dávno)

5. Jak se Máte?
Mám se opravdu skvěle :)

6. Oblíbená knížka?
Danteho holka, Trhni si!, Ona, On, Drakie, Loď mezi hvězdami, Pekáč buchet, Léto v sedle, Můj život u sousedů

7. Koťátka nebo štěňátka?
Na tuto otázku odpovím takhle" "Vše co je malinké je moc roztomilé."

8. Kdybyste mohli ovládat nějaký element, který by to byl?
Samozřejmě že voda

9. Jak by vypadalo tajné místečko, dokonalé na relax a odpočinek, které by bylo někde v přírodě a jen vy byste o něm věděli?
Opuštěná pláž s útesami a palmami okolo a nádherným azurovým mořem, který šumí.

10. Na čem jste vyrůstali, když jste byli malé děti?
Na zvířatech. Vyrostla jsem mezi nimi

11. Jak vycházíte se sourozenci?
Celkem dobře. Se sestrou jme za dobře a s bráchou též :)


A zde mé otázky:
1. Máte rádi revers harémy?
2. Těšíte se na Diabolik lovers 2?
3. Máte rádi Zerefa z FT?
4. Oblíbená postava z Hiiro no Kakera?
5. Léto nebo zimu?
6. Anime nebo mangy?
7. Co by jste chtěli být? Elf, skřítek, víla, anděl, člověk, trol, démon?
8. Máte rádi nadpřirozené bytosti magii a tak?
9. Dáváte přednost radši hororům nebo komediím?
10. Koukáte rádi na doramy podle mang nebo anime?
11. Co se vám líbí na Natsuovi, LLucy, Grayovi, Wendy a Erze?

Dále nominuji Sasumi, Mizu, Alidu, Natali a Ninisisinku, Tess a Zatoko.


Jsem ráda že jste mě nominovali. Bylo to pro mě něco takového poprvé :DUtawarerumono RECENZE

13. července 2015 v 20:51

Utawarerumono

Typ: Anime
Počet dílů: 26
Žánry: Boj s meči, podle hry, seinen, tragédie, fantasy, džúdžin, akční, sci-fi, komedie (velmi malinko jen tak trochu malý vtip)

Neznámí muž se probudí v neznámé vesnici. Na nic si nepamatuje a ani sám neví kdo je. Neznámí muž, kterému později začnou říkat Hakuoro se začne se všemi obyvateli vesnice sbližovat a též se stane později jejich starším. Pomůže vesnici získat si zpět svou svobodu a sesadit odporného císaře. Jejich výhra je jasná a později se pak stane Hakuoro císařem.
Anime je zpracované podle hry. A též ukazuje války a věci, které se války týkají.
HODNOCENÍ:
Anime je strašně moc hezké. Trochu jsem si myslela že kreslení je od stejného autora, který zpracoval Hiiro no Kakera, ale není tomu tak. Uprostřed anime mě to trochu nudilo, protože se dokola opakovaly války a tak. Ke konci to bylo lepší, ale hrozně jsem plakal, když musel zemřít nebo spíše se zapečetit Hakuoro společně s bohem válek. Bylo mi Eruruu strašně líto. Nakonec mu aspoň ještě řekla že ho miluje. Což jsem si oddychla. Bude i druhá série tak se na ní strašně těším.
Celkově anime se mi moc líbilo. Lidé, kteří mají zvířecí ouška a ocasy? Tohle naprosto zbožňuji. Doporučuji pro ty kdo má rád ouška a ocásky :D

Dragneel brothers

13. července 2015 v 19:44 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Poslední dobou přemýšlím o týmu Dračích sester a taky o konci. Ale úplném konci povídek na náš tým. Já vím je to divné přemýšlet o konci, když je teprve začátek, ale nějak mi to nedalo a práve na úplném konci se všichni dozví skrytou pravdu o všem. Taky hrozně často přemýšlím bratrech Dragneelovích. Opravdu jsem byla zaskočená, když jsem se dozvěděla že je Natsu bratr Zerefa, ale také se to dosti hodí do mých povídek :D Tenhle článek je právě o nich. Já ty dva zbožňuji. Jak Zerefa tak i Natsua. Jako malý jsou naprosto roztomilý. No posuďte sami.
Tohle je obrázek od LeonS-7. Naprosto úžasně maluje. A tyhle dva nakreslila opravdu báječně. Jsou hrozně kawai!
Též je tu pár obrázek o těch dvou a malé doujinshi. Já tyhle dva naprosto zbožnuji a už bych mohla začít oplakávat Zerefa, kdyby měl někdy v průběhu mangy Natsuovo rukou zemřít. Též by mě zajímalo kdo byl jejich matka a otec. Protože ti dva si nejsou ne tolik podobný. Když jsou oba naštvaný mají tak trochu stejný víraz, ale jinak si nejsou podobný. A to by mě právě zajímalo jak by mohla jejich matka a otec vypadat. A též jak to bylo potom s Natsuem co ho Zeref vrátil zpátky jako démona. A jak se dostal k Igneelovi. No vše se nám určitě zobrazí během mangy a doufám že bude podle ní nadále pokračovat i anime.
Tak tady je ještě pár obrázků o těhle dvou.
Naprosto Kawai!!
Tyhle kraťounké doujinshi jsou fakt něco :D No snad vás trochu článek pobavil :)
Také se chystám na povídku o FT. Po dlouhé době budu zase psát na FT. Je to povídka o výletě trochu spracovaná podle mýho zážitku ve Vídni a tak. Tak doufám že se vám potom bude líbit až tu bude.

3. díl Strašná zkušenost

10. července 2015 v 17:24
Minna Konbanwa!
Tak konečně je tu další díl Ryōkin mibarai to hime. Omlouvám se že tu dlouho nic nebylo, ale byla jsem strašně zakouknutá do anime, že se mi nechtělo psát. Tohle je jakoby malý dárek ode mě. Dneska mám narozeniny a ikdyž jsem to sama nevěděla. Nevěděla jsem o tom dokud mi to táta neřekl. :) Já narozeniny neslavím. Nevím proč, ale nemám ráda oslavy, asi proto že je tam moc lidí. A já nemám moc ráda velkou společnost. No tak tady je díl a užijte si ho :)

Strašná zkušenost
Z pohledu Asuny:
Nikde nikdo. Byla jsem tady úplně sama. Ze stínů se vynořily ruce a chytli mě za ruce i pusu. Byla jsem strašně vyděšená. Slyšela jsem pobavený smích. Snažila jsem se tomu kdo mě chytil vykroutit, ale držel mě tak, abych neutekla. Co teď? Co mám dělat? Byla jsem strašně vyděšená. Ten někdo mě odtáhl do tmavé místnosti. Snažila jsem se nevnímat, ale nedokázala jsem. Ten někdo byl mnou tak pobavený. Když mi odkryl pusu začala jsem křičet Kuchinawovo jméno. Nevím proč, ale zrovna jeho jsem volala. Ten někdo, který se vynořil ze stínů, byl muž středního věku. Několikrát mě uhodil abych zmlkla, ale já jsem stále křičela. Snažila jsem se mu utéct, ale hrozil mi dýkou a navíc mě přivázal na nějaké posteli ruce i nohy. To ne! On mě opravdu chce znásilnit! Někdo! Prosím, zachraňte mě! Ten muž mě začal vysvlékat. Křičela jsem, ale jestli znovu zakřičím, podřízne mi hrdlo. Začala jsem všechno vidět černé. Věděla jsem že už bude se mnou konec. Poté se ozvala rána a výstřel. Byla jsem vyděšená. Otevřela jsem oči. Ke svému štěstí tam stál Kuchinawa a ještě někdo s ním. Věděla jsem že už jsem zachráněná.
"Jsi v pořádku? Hned tě rozvážeme." Dva kluci v mém věku rozvazovali a ani na mě nepohlédli. Věděli že jsem nahá. Když už jsem se mohla hýbat skočila jsem pro své oblečení. Jenže jsem se tak třásla, že mě nohy nedokázali unést.
"Tady máš svoje oblečení. V pořádku. Už je to všechno pryč." Snažil se mě uklidnit ten jeden z dvojčat. Celá roztřesená jsem se rychle oblékala. Oba mi pomohli na nohy a odvedli mě ven. Kuchinawa je jenom sledoval a nic neříkal. Poté když jsme byli venku mě položili. Kuchinawa ke mě přistoupil a hned na mě spustil: "Ty jsi opravdu b**á! Co by se stalo kdybych nebyl poblíž! Proč si byla na takovém místě?" Byl naštvaný. Ani se mu nedivím.
"J-Já. J-Jsem tě hledala. A zabloudila jsem." Vysvětlila jsem mu to. Kroutil hlavou, ale nic neříkal.
"Vrať se domů, nebo budeš mít větší problémy." Podal mi ruku. Jeho ruka byla teplá na rozdíl od jeho slov, která mu šly z úst. Nechtěla jsem tu ruku pustit, ale pak bych nemohla jít domů. Nohy byli tak slabé. Nemohla jsem se na ně postavit.
"Neříkej, že tě teď nohy neunesou."
"Promiň, bohužel se na ně nedokážu postavit."
"No. Co se dá dělat. Užij si tu noc." A byl na odchodu.
"Co? Počkej kam to jdeš?"
"Kam asi, domů si lehnout."
"To mě tu necháš samotnou?"
"No já tě na zádech neponesu. A Shin s Shunem určitě taky ne." A to jsem si myslela že je milý. Ale on je úplný sadista.
"Pokud chceš přežít, musíš se postavit na nohy, i kdyby to byla bolest sebemenší." To se mě snaží povzbudit? Bídák jeden! Počkej já ti to někdy vrátím! Snažila jsem se postavit, ale nohy mě neposlouchali. No tak tak se schopte! Přece nemohu tady zůstat kvůli vám! Znova jsem se snažila postavit na nohy. Už to bylo lepší. Kuchinawa mi potom hodil klacek k nohám.
Opírej se o něj. Budeš moct pak jít líp." a odešel. Vzala jsem ten klacek a opírala jsem se o něj. Bylo to lepší. Snažila jsem se ty tři rychle následovat, aby našla cestu ven. Myslela jsem že jsem zabloudila, ale byla jsem konečně venku. Jakmile jsem uviděla lidi oddechla jsem si. Poté jsem zavolala komorníka, aby pro mě poslal auto.
Po chvilce tu stála černá limuzína. Všichni na mě koukali. Nasedla jsem a v autě si lehla na sedačky. Byla jsem tak vyčerpaná.
"Slečno jste v pořádku?" Ptal se mě řidič.
"Ano , jsem v pořádku. Nemusíte si o mě dělat starosti." A usmála jsem se na něj. Byla jsem duchem nepřítomna. Stále jsem měla před sebou ten jeho obličej a tu kudlu, kterou držel pod mým krkem. Když řidič zastavil lekla jsem se a tím jsem se praštila do hlavy.
"Slečno jsme tu." Zastavil před domem a já jsem hned běžela domů do svého pokoje. ani jsem nevnímala, že na mě Sakura volá. Zavřela jsem dveře od pokoje a svalila jsem se na postel. Byla jsem strašně unavená a pořád jsem se třásla.
"Onee-chan to je snad poprvé co tě vidím jet ze školy limuzínou! Stalo se snad něco?" Vrazila mi do dveří Saskura.
"Nic se neděje. Jsem unavená Sakura. Necháš mě chvilku být?" Snažila jsem se jí vystrnadit z pokoje.
"No dobře, ale potom nezapomeň přijít na večeři. Minule mamka byla strašně naštvaná, když si přišla pozdě domů."
"Jo Jo. Tak už jdi." Zrovna teď jsem neměla náladu řešit mámu. Nevím proč z toho dělá takovou vědu přijít pozdě na večeři. Jako bych neměla ve škole dost práce. Obrátila jsem se na záda a snažila se nemyslet na to co se mi přihodilo. Měla bych zítra znova Kuchinawovi poděkovat.
"Ale co si jako myslí? Nechat mě tam když už mě zachránil. Mohl mi aspoň pomoct na nohy. Bídák jeden! To mu nedaruji!" Jak jsem byla rozzlobená spadla jsem na zem přímo hlavou.
"Asuna co tam děláš?" Ozvala se za dveřmi máma.
"A-Ale nic. Jenom mi spadli učebnice." Zalhala jsem.
"Ach jo. Buď pro příště opatrnější. Za chvíli bude večeře. Tak se aspoň trochu ustroj." Nakázala mi.
"Ano matko." Poté už jsem jenom slyšela jak odchází dolů. Nerada jsem doma. Musím dělat vše potichu, abych rodiče nerozzlobila. Má matka mě nikdy neměla tolik ráda jako Sakuru. Sundala jsem se zebe uniformu a převlékla jsem se do blankytně modrých šatů a svázala jsem vlasy do culíku. Ale ne. Moje uniforma natrhlá. Sakra budu muset si sehnat novou. Hodiny ukazovaly sedm večer. Scházela jsem dolů do jídelny jako nějaká princezna co jde na nějakou hostinu. No přece jenom jsem dcera bohaté rodiny.

Všichni už u stolu seděli jen já jsem zase přišla poslední. Ale chodím přesně, protože oni vždy přijdou o chvilku dříve. Nebyla jsme úplně šťastná rodina. Matka je stejně přísná jako otec, takže za nimi nechodím se svými problémy a radši se svěřuji se vším svým kamarádkám Erice a Rui. Jíst se svou rodinou je jako jíst někde u propasti, kde se bojíte že do ní spadnete. Tak takhle to cítím já. Radši jsem zavřená ve svém pokoji a čím se, nebo ráda zkouším dezerty tajně v kuchyni. Nikdo to na mě ještě neřekl tak doufám, že to tak vydrží. Jakmile jsem dojedla odešla jsem od stolu a se do svého pokoje učit. jenže hlavou mi vířili vzpomínky na odpoledne a to mě rušilo. Radši o tom holkám neřeknu. Budou si akorát dělat starosti a to nechci. Vlezla jsem si do postele a hned jsem usnula.

Fushigi Yuugi

10. července 2015 v 14:54

Fushigi Yuugi

Typ: Anime
Počet dílů: 52
Žánry: Romantika, komedie, harém na ruby, pocity úzkosti, shoujo, bojová umění, bishonen, magie, dobrodružné, milostný mnohouhelník

Nejlepší kamarádky Miaka a Yui jsou běžné patnáctileté středoškolačky. Jednoho dne se jim v nepřístupné části národní knihovny dostane do rukou starodávná záhadná kniha s názvem "Svět Čtyř Bohů". Jakmile ji však otevřou a začnou číst, jsou přeneseny do jiného světa, kde na ně čeká neskutečné dobrodružství plné akce, napětí, lásky i zrady.
HODNOCENÍ:
Co mám k tomuhle anime dodat? Je naprosto boží. Vynechala jsem rozkoukané anime a šla jsem se dívat na tohle. Je naprosto nejlepší. Takhle má vypadat komedie s romantikou. Tohle anime jsem si zamilovala. Hodně jsem si oblíbila Tamahome a Tasuki. Vždy když nechtěně Tasuki zapálil Tamahomeho. No to sem se málem počůrala smíchy. Nebo když Miaka má hlad taky nejlepší. Když měla s Tamahomem spát a najednou jí začalo kručet břicho, no já jsem nemohla. Musela jsem se popadat za břicho. Nebo s žvýkačkou v druhém díle. To jsem si musela dokola pouštět no nejlepší. Také rozhodně toto anime rozbrečí. Protože někteří hrdinové umřou, takže si připravte kapesníčky. Doporučuji tohle anime shlédnout je fakt nejlepší.


A tady je pár obrázků :)

A tady video funny :D

2. díl Omluva nestačí

4. července 2015 v 22:37
Minna Konbanwa!
Tak ty je další díl Ryōkin mibarai to hime. No snad se bude líbil. Snažím se co nejvíc psát. Tak doufám, že mě to neomrzí :) Přeji pěkné čtení a omlouvám se za pravopisné chybi.

Omluva nestačí

Z pohledu Asuny:
Hodina konečně skončila a tak jsem běžela za Kuchinawem. Byl v jiné části budovy takže jsem musela jít rychlím krokem, protože se po chodbách neběhá. Nevěděla jsem v jaké je třídě, takže jsem se musela všech poptat. 3.D, 3.D. Dokola jsem si to opakovala abych na to nezapomněla. Došla jsem konečně k jeho třídě. Mám už jenom 5 minut snad to vystačí na pořádnou omluvu.
"Koukejte. Je roztomilá že? Kde se tu vzala?"
"Nevím přišla sem asi z druhé budovy." Slyšela jsem že si o mně šeptají. Asi neznají předsedkyni školní rady.
"Co potřebuješ holčičko?" Přišel ke mně je den z těch kluků.
"Mohl by si mi prosím zavolat Kuchinawu Shoa, prosím?" Poprosila jsem ho.
"Kuchinawa Sho? Proč zrovna on?" Vyptával se.
"Něco mu dlužím. Prosím zavoláš ho?"
"Ano ano. Jenom vydržte princezno." A odešel do třídy. Slyšela jsem jenom že na Kuchinawu zavolal a to je vše. Začala jsem být nervózní, protože všichni přišli se podívat co se děje, a proč někdo jako já sem přišel za Kuchinawou Shoem.
"Ach to je otrava. Tak co mi chceš? Nemám zrovna náladu." Byl znuděný. Chápu ho asi proč. Pořádně jsem se uklonila. "Moc se ti strašně omlouvám. Nemyslela jsem to tak. Nechtěla jsem ti říci že si..." Nedokončila jsem to věděl o čem mluvím.
"To je už v pohodě slýchávám to často. A navíc od každého!" A křikl na ostatní a vrhl na ně rozzlobený pohled. To raději všichni nechali a běželi zpátky do tříd jakoby nic neviděli.
"Jestli je to vše tak můžeš jít." A byl na odchodu.
"Ach ještě ti chci poděkovat." Zastavila jsem ho.
"Poděkovat?" Nechápal.
"Za ten včerejšek, jak si mě zachránil od těch chlípných chlápků. Myslela jsem že bude se mnou ámen."
"Jo není za co." A odvrátil svůj pohled. Mile jsem se na něj usmála. Kluci, kteří koukali ze třídy byli mým úsměvem omámený a svalili se na zem. Kuchinawa byl taky trochu překvapená, ale bylo mu to jedno. Konec konců je to delikvent. Začalo zvonit. Trochu jsem zpanikařila, protože jsem v jiné budově a nestihnu to na hodinu.
"Tak... se zatím měj." A odešel do třídy. Všichni se ho začali vyptávat na mě, proč jsem za ním přišla. Toho to naštvalo a začal na ně řvát. Bylo to vtipný jak se u toho tváří.
"Asuna-chan co pak děláš po zvonění tady?"
"Ah sensei moc se omlouvám. Měla jsem něco přinést a nestačila jsem se vrátit zpátky." Vysvětlila jsem mu. Omluvila jsem se a šla jsem zpátky do mé budovy a do třídy.
Na hodinu jsem samozřejmě přišla pozdě. Učitel vyzvídal kde jsem byla. Bylo to poprvé co jsem přišla pozdě na hodinu. I Erika s Rui byli překvapené. Po hodině ke mně přišla Erika i Rui a vyptávaly se kde jsem byla. Řekla jsem jim že jsem se šla omluvit Kuchinawovi. Byly trochu zaražené, ale ví co je správné. Rui se potom ke mně naklonila a začala mi šeptat do ucha: "Poslední dobou jsem pozorovala kluky ve třídě a jeden na tebe opravdu vážně zírá."
"Na mě zírá každý kluk, ale už jsem si na to zvykla."
"Ne tak jsem to nemyslela. Dívá se na tebe jiným pohledem než ostatní kluci." Stále mi šeptala do ucha.
"Jiným pohledem?"
"Jo. Takovým vážným a trochu i zamilovaným." Šeptala.
"To je blbost."
"Ne není. Podívej se schválně na něj a uvidíš. Je to Komura Kyo."
"Co?" Nemohla jsem jí to uvěřit. Podívala jsem se na něj. Jakmile jsem se na něj podívala jeho oči s mými se setkali a byl trochu překvapený. Jestli opravdu ke mně něco cítí, tak nevím. Já k němu nic necítím. I když je to velmi dobrý student. Ale stále mám navrch. Po chvilce mi začal vibrovat mobil. Podívala jsem se kdo mi píše. To je od Sakury. Co se děje? To ne. Rin opravdu přijede na prázdniny sem do Japonska. Jsem tak šťastná. Dlouho jsem se s ním neviděla.
"Rui mám dobrou zprávu."
"A jaká je?" Vyzvídala.
"Rin o prázdninách přijede. No není to super?"
"Opravdu?" Zajásala Rui. Rui a já jsme společně s Rinem vyrůstali. Ale potom se jeho rodiče stěhovali do Ameriky a musel jet s nimi. Od té doby jezdí k nám jenom na prázdniny. Už se nemohu dočkat. Ještě vydržet tři měsíce a bude tu.

Po škole jsem se rozhodla s holkama jít si někam sednou do kavárny. Ráda chodím do jedné, kde mají výborné dorty. Hovořily jsme o čemkoli. Je to zábava být s nimi. Mnohem větší než být doma. Strávit spolu dny je opravdu něco skvělého.
Když jsem se jen tak koukala ven na kolemjdoucí lidi zahlídla jsem Kuchinawu. Chtěla jsem se ho na něco zeptat. "Holky nechám tu peníze, už půjdu." A běžela jsem za ním.

"Opravdu? Tak se měj." Zakřičely ještě na mě. Myslím že šel tudy. Ah ztratila jsem se. Kde může být. Jak jsem ho hledala ztratila jsem se v nějaké temné uličce. Naháněla mi strach. Nikdo tu nebyl a to mě děsilo ještě víc. Snažila jsem se najít cestu ven, ale tím jsem ještě více zabloudila. Nohy se mi začali strachem třást. Ale to co přišlo potom je ještě horší.

Yui Akina

4. července 2015 v 18:06
Yui Akina
Věk: 18
Karma: Kladná
Titul: Dcera bohaté rodiny, nástupkyně firmy Akina
Popis: Yui je velmi stydlivá a opatrná dívka. Jako malá měla problémy se s někým kamarádit. V 15 se chtěla vdát za Kaorua, ale ten v den jejich svatby se vyboural na motorce. Od té doby nikomu nevěří a nekomunikuje ani s rodiči. Pozná Harua, který jí přijde ho zvláštní a trochu podobný Kaoruovi.
Vzhled: Yui většinou ty roky nosí jenom pyžamo, ale pokud chodí do města nosí většinou námořnickou školní uniformu, protože si vždycky přála chodit do školy. Má červené oči a vlasy bílé, které většinou nosí doma rozpuštěné. Do města je má svázané do elegantního drdolu.
Rodina: Yui pochází z velmi bohaté a významné rodiny Akina. Její rodiče jsou k ní velmi hodný. Dali jí všechnu svou lásku, ale i přesto po smrti Kaorua k nim nemá blízko.
v 15 se měla vdát za Kaorua, ale ten měl nehodu na motorce. O 3 roky později si začne oblibovat Harua. Též měla taky kamarádku Natsume, ale s tou přestala mluvit po nehodě jejího milovaného.
Koníčky: Yui strašně ráda tancuje. Cokoliv na každou hudbu. V budoucnu by se chtěla stát profesionální tanečnicí.