Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

5. dlí. Den kdy jsem tě ztratila

4. července 2015 v 16:31 |  Povídky Dračích sester
Den kdy jsem tě ztratila

Z normálního pohledu:
Ve Fairy Tailu nastalo odpoledne a cech byl narvaný spousty mágy. Všichni pili a jedli co hrdlo ráčí. Natsuův tým také slavil, jelikož poprvé zvládli misi bez toho aniž by něco zničili. Tým Dračích sester nebyl pohromadě. Alida seděla u baru a o něčem vážném se bavila s Mirou. Sasumi a Natali byly spolu u nástěnky a vybírali misi. Do cechu Aria vůbec nepřišla. Do cechu už moc často nechodí jako dřív.
Z pohledu Alidy:
"Poslední dobou Aria nechodí do cechu Miro. Už to trvá týden. Teď je to horší. Poslední dva dny sem ani nepřišla a ty dva dny je stále zataženo a někdy začne i pršet. Mám pocit, že je moc smutná a když brečí začne i pršet." Mira přemýšlela co se mohlo stát, ale ani jí nic nenapadlo. Lámala jsem si tím hlavu, dokud mě z přemýšlení nevyrušily Natali a Sasumi. Chtěly semnou probrat misi, kterou vybraly. Mise byla o tom, najít nějaký vzácný šperk, který leží hluboko v hoře Hakobe. S misí jsem souhlasila a hned jsem běžela hledat Ariu ať to stojí co to stojí. Ještě jsem uslyšela Sasumi a Natali jak si dělají starosti o Ariu. Nebyly jediné kdo se o Ariu bojí. Já, Mira, Natsu, Erza, Lucy, Gray, Wendy a celý cech si o ní dělá starosti. Musím se dozvědět co se děje.
Běžela jsem do parku, Fairy Hills, k řece, ale nikde nebyla. Začala jsem o ní mít ještě větší strach než předtím. Když jsem se trochu vzdálila od řeky směrem k lesu, ucítila jsem její pach. Běžela jsem podle pachu, který vedl dál do lesa. Z dálky jsem už jí uviděla jak trénuje. Chtěla jsem na ní zavolat, ale nestihla jsem to, protože jsem se musela vyhnout jejímu útoku. Byla to vařící voda. Kdybych se tomu nevihla tak je ze mě uvařená ryba. "Aria! Jdeš s námi na misi?" volala jsem na ní.
"Onee-chan?" Zněla překvapeně. Slzy jí tekly po tvářích. Co se jí proboha u všech všudy stalo? "Děje se něco Aria?" ptala jsem se jí, když jsem byla u ní. Začala si slzy rychle otírat a se slovy mi řekla, že je vše v pořádku. "Aria mě můžeš říct pravdu. Nemusíš to držet v sobě." snažila jsem se jí přimět k tomu, aby mi vše řekla. Sama pochopila, že jsem to poznala a tak jenom sklopila oči a dívala se dolů.
"Den je to už 7 let co zmizel můj přítel, co mě zachránil, před hladem a samotou. Nevím jak se jmenoval. Nikdy jsem se nezeptala na jeho jméno, ale byl laskavý. Chtěla jsem s ním zůstat, ale řekl mi, že bych se dostávala do nebezpečí, kdybych s ním putovala. Proč mě tu musela nechat, aniž by mi přímo do tváře řekl sbohem? Proč to tak bolí?" A spustila se do velkého pláče a s pláčem spadla na zem. "Myslela jsem, že když zesílím, tak ho určitě najdu" a brečela ještě víc. Šla jsem k ní a pevně jí objala. "Neboj se. Určitě se s ním zase setkáš. On tě jenom chránil. Byl velmi laskavý. Jsme tu všichni pro tebe. Tak už neplač."
Mraky které zakrývali slunce se už rozplynuli a slunce začalo jasně zářit. Aria se už uklidnila a už jí jenom tekli slzy štěstí a usmívala se. "Děkuji ti Onee-chan. Jsi opravdu moc hodná" a usmála se na mě jako slunce.
Znovu jsem se jí zeptala na misi a rozhodnutě souhlasila. Zvedly jsme se a vracely se do cechu. Slunce bylo tak teplé.
Z normálního pohledu:
Celý cech běžel naproti Alidě a Arii. Sasumi, Natali, Natsu, Gray a Lucy se vrhli přímo na Ariu. Každý jí objímal div že jí neumačkali. Každý mluvil přes sebe, že nemohla Aria odpovídat každému. Všichni se začali více smát a užívali si teplé sluníčko. Většinou počasí bylo takové jak si sama příroda určila, ale poslední týden s počasím Aria manipulovala svými pocity.
Poté zas všichni odešli dovnitř cechu, protože slunce pomalu zapadalo a každý si sedl ke svému stolu kde sedával. Alida, Aria, Sasumi a Natali si sedly ke svému stolu a hned se bavily o misi na kterou půjdou. Vydržely by dlouho kdyby se Natsu a Gray zase nezačali prát. Byli do toho tak zapálení, že to holky nemohly vydržet. Rozhodly se k rychlému procesu. Když Natsu chtěl použít svou ohnivou pěst, Aria mu jí uhasila. Gray si připravoval svou magii. Sasumi si myslela, že jeho magii přeruší, ale místo toho se utvořila nad Grayem palice a ta ho praštila. Gray teď ležel rozpláclí na zemi a Natsu stál na nohou. Začal se smát, že vyhrál, ale Alida mu dala rozhodující ránu do břicha. Pak se svalil na zem i on. Nakonec k nim přišla Natali a obou začala nadávat za to, že je ruší svými nesmyslnými bitkami.
Po chvilce celý cech se začal smát. Začali se smát Natsuovi a Grayovi za to, že je holky snadněji přeprali než oni se mezi sebou přeperou. K nim se přidali i holky. Celý cech se smál dlouho.
Tak to v cechu vždy chodilo. Pokaždé když se Natsu a Gray začali prát tak je vždy Aria, Alida, Sasumi a Natali uklidní. Za čas se k nim přidá i Erza, ale jenom tehdy kdy to kluci opravdu přeženou.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama