Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

7. díl Edolas

4. července 2015 v 16:33 |  Povídky Dračích sester
Minna Konichiwa!
Přináším další díl povídek na Náš tým. Tenhle díl je trochu nudný sama si to i přiznam na konci to bude trochu veselejší a zajímavější tak doufám, že se vám to bude líbit. Sasumi se chci omluvit za její edolaské druhé já. Nic lepšího mě nenapadlo.
No užijte si povídku.

Edolas

V cechu zas bylo rušno. Venku pršelo a tak byli všichni ve vnitř. Aria se bavila se Sasumi, Natali se o něčem bavila s Erzou a Alida měla v plánu navštívit hrob své přítelkyni, která umřela v lese když bylo Alidě 8 let.
"Onne-chan mám jít s tebou? ptala se Alidy Aria.
"To je v pořádku Aria. Půjdu sama. Budu jí od tebe pozdravovat." A byla na odchodu. Aria se chvíli dívala na Alidu mizící v dáli a potom se vrátila k Sasumi. Natali déšť začal unavovat a tak u stolu usnula.
"Ten déšť je tak pochmurný." zívla naštvaně Sasumi.
"To není Juviina chyba." Omlouvala se Juvia.
"Ani moje." Omluvila se i Aria.
"To nikdo o vás netvrdí." Uklidňoval je Gray. V tomhle dešti neměl nikdo náladu, ani Natsu neměl náladu se prát s Grayem. Všichni v cechu mlčeli a poslouchali déšť. Mira s Elfmanem šli navštívit hrob jejich sestry Lisanny. Happy se zase snažil naklonit k sobě Charle, ale ta ho pořád odmítala. Aria, Sasumi a Natali seděly spolu u svého stolu a bavily se o misi, na kterou půjdou. Po chvilce uslyšely jak se Charle rozzlobila na Happyho a utekla. Wendy za ní běžela. Všichni byli překvapeně koukali. Happy se cítil provinile co mu Charla řekla.
Nakonec se rozhodla Natali, že půjde za Alidou pozdravit její přítelkyni. Aria chtěla taky, ale Natali ji řekla ať zůstane v cechu se Sasumi. Aria trochu posmutněla, ale chápala jí proč. Tak tedy se Sasumi čekala než se Alida a Natali vrátí.
Uběhla půl hodina a z ničeho nic se začal celý cech třást. Aria cítila něco ve vzduchu a tak se šla se Sasumi podívat co se děje. Když se podívala na nebe málem omdlela zděšením. Na nebi byl obrovský vír, který začal všechno ze země brát. Sasumi se držela pevně Arii, aby je to nevcuclo. Otřesy byli stále silný, ale pomalu se vše utišilo. Když se kolem sebe podívaly, Magnolia byla pryč. Všechno bylo pryč, jen holá pustina. Aria nemohla uvěřit svým očím a tak začala všechny v cechu volat. Jen Sasumi s ní byla. Nemohla si pomoct a pustila se do pláče. Sasumi jí utěšovala, že bude vše v pořádku, ale Aria nechtěla přestat.
"Díky bohu jste aspoň vy dvě též v pořádku." Uslyšely za sebou hlas. Otočily se a za nimi stál zahalený muž s holemi.
"Kdo jsi." Zeptala se Sasumi.
"Jsem Mystogan člen cechu Fairy Tail." Představil se.

"Mystogan? Ten Mystogan? S mág?" ptala se nevěřícně Sasumi. Mystogan jen přikývl. Aria k němu běžela a začala se o ptát co se stalo a kde jsou ostatní. "Cech a celou Magnolii v táhla anima. Přes ní se člověk dostane do jiné země. Je to jiný svět než ten který známe. Jmenuje se Edolas." Vysvětlil jí to.
"Edolas? Jak to že to víš? Co je ten jiný svět zač? Ne řekni nám to!" Křičela na něho Aria.
"Teď bohužel není nic co vysvětlovat. Musíte jít do Edolasu a zachránit všechny ostatní. Tady vezměte si tyhle tablety." a dal jim do úst červené kuličky.
"Co to je?" ptala se Aria. Mystogan už nic neříkal a obě poslal do Edolasu.

Obě se probudily v nějakém zvláštním lese. Nevěděly kde jsou. Aria se snažila něco zachytit s pomocí čichu, ale vzduch byl nějaký zvláštní. Trochu se bály, ale teď se musely sebrat a najít své přátele. Každá se držela té druhé a nespustila ji s očí. Jak tak bloudily narazily na zvláštní strom s dveřmi. Podívaly se lépe a uviděly značku jejich cechu. Obě si tak ulevily. Šly se dovnitř podívat. Chtěly zkusit splynout s prostředím, ale něco jim říkalo, aby se schovaly. Obě si zalezly pod stůl a pozorovaly ostatní. Ale byli opravdu zaskočeny co uviděly. Gray byl navlečený, Juvia byla zase naopak polonahá, Elfman je ufňukánek, Nabu zase moc pracoval a Lucy... Lucy je strašidělná.
"Co se to všem proboha stalo?!" Vykřikly obě najednou. Tím ale na sebe upozornily. Všichni se na ně otočili. Teď se Sasumi a Aria spíše bály a styděly.
"Co jste zač?" Ptala se jich Lucy. Nevěděly co mají říci. Byly tak zaskočené, že nedokázaly ani nic říct. Lucy se na ně více podívala a pak je poznala.
"Sasumi!Aria! Obě jste v pořádku. Díky bohu." A objala je. Sasumi a Aria byly zmražené, ale pak se odhodlaly zeptat.
"Proč bychom neměly být v pořádku?" Ptala se jich Aria.
"Přímo před našima očima jsme tě viděly jak tě zajala královská armáda. A Sasumi též. Ale vy jste jim utekly, jste tak šikovné." A měla Lucy na krajíčku. Aria Sasumi nechápavě koukaly. Žádná armáda je nezajala. Jenom se toulaly v lese, než narazily na svůj cech. Sasumi to začalo být divné. Ostatní se jich ptali jak armádě utekli a jak to že jsou živé. V té chvíli to Sasumi došlo a Arie taky.
"My nejsme Sasumi a Aria, které znáte." Začala Aria. Všichni na ní koukali nechápavě, o čem mluví.
"Jsme ze země ne z Edolasu. Vaši Sasumi a Ariu opravdu unesli armáda, ale my jsme přišly sem do Edolasu zachránit přátelé, Které vtáhla anima." Vysvětlila Sasumi. Teď všichni koukali s otevřenými pusy.
"Mají asi pravdu. Jak by na to Sasumi mohla přijít. Sasumi kterou známe se o takové věci nezajímá, stará se jenom o svůj vzhled." řekl bezstarostně Droy.
"To je pravda. Kdyby sem po dlouhé době přišla,její první rekce by byla taková: "Musím si nalakovat nehty a upravit vlasy." A začali se ostatní smát.
"To je mé druhé já až tak hrozné!" Vykřikla Sasumi."No možná je tímhle hrozná, ale za to je jedna z nejsilnějších mágů v našem cechu." Vysvětlil Jet. Aria si začala pro sebe smát.
"Aria přestaň se smát!" křikla na ní Sasumi.
"Ale, ono je to strašně vtipné." a začala se smát ještě víc. Ostatní se začali smát s ní. Aria byla stejná. Stejně veselá, akorát měla jiný vkus oblečení. Ráda spíše nosí bílou a černou.
"Takže zpátky k věci. Proč jste vlastně tady?" ptala se jich Lucy.
"Přišli jsme zachránit své přátelé, ale nevím přesně kde jsou. Potřebujeme vaši pomoc, aby jste nám něco řekli o tomhle světě." Požádala je Sasumi. Nejdřív se na sebe všichni podívali, ale pak jim to řekli.
"V tomto světě je magii velmi málo. Za nějaký čas vyprchá a mi už nikdy magii používat nebudeme. Též také království nám ji ukradlo. Nesmíme jí používat. Pokud ji použijeme mohou nás zavřít nebo dokonce i zabít. Ukradli nám část naší kultury." Vysvětlila jim to Lucy.
"Jak vám mohlo království ukradnou magii? Každý má přece magii v sobě ne?" nechápala Aria.
"Magii v sobě? O čem to mluvíš. Mi máme magii v lacrimách, kterou spojíme s předmětem a magii používáme." Nechápala Levy. Aria a Sasumi se na sebe podívaly a vůbec tomu nerozuměly. Myslely že magii má každý k sobě a někdo se s ní narodí nebo si jí získá.
"Říkáte že království vám ukradlo magii. Kde to království leží?" poptala se Sasumi.
"Tady." a ukázala na mapě Levy.
"Leží východně od našeho cechu."
"Můžeme si tu mapu vzít s sebou?" poprosila Aria.
"Vy chcete jít do hlavního centra království?"
"Ano. Třeba tam právě můžou být naši přátelé." Všichni zmlkli. Nevěděli co říct.
"Dobře. Vemte si jí, ale prosím buďte opatrní." Aria a Sasumi přikývli. Všem v cechu poděkovaly a slíbily že budou jejich druhé já od nich pozdravovat.
Obě se teď vydaly na dlouhou cestu přes celý Edolas. Přes skoro celý svět, který vůbec neznají. Jak asi jejich cesta dopadne? A jestli jsou opravdu všichni v pořádku. I na jejich cestě potkají někoho nečekaného. Kdo to je?

POKRAČOVANÍ PŘÍŠTĚ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alida Alida | Web | 4. července 2015 v 18:30 | Reagovat

Jej! Těším se na další! Vážně je to zajímavé.....
Bojím se co je s Alidou a s Natali ....

2 Aria Aria | Web | 4. července 2015 v 19:16 | Reagovat

[1]: Děkuji. Neboj před ti řeknu že se můžeš oddychnout budou v pořádku :)

3 Alida Alida | Web | 5. července 2015 v 12:21 | Reagovat

[2]: Tak mě napadlo. Nehceš abych ti napsala jaké je Alidino já z Edolasu?

4 Aria Aria | Web | 5. července 2015 v 15:49 | Reagovat

Jo klidně mi to napiš budu moc ráda :)

5 Alida Alida | Web | 5. července 2015 v 16:52 | Reagovat

[4]: Oki doki.
Povaha: je hodně stydlivá a lehko se poleká. Bojí se kluků a velkých zvířat. Děkuji :D

6 Aria Aria | Web | 5. července 2015 v 21:00 | Reagovat

[5]: Perfekto :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama