Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Evangelion: 1.11 monstrum RECENZE

16. července 2015 v 11:29

Evangelion: 1.11 monstrum

Typ: Anime
Počet dílů: 1
Žánry: Roboti, akční, vylepšování, drama, psychologické

Píše se rok 2015, 15 let po události, která změnila celý svět- objevení jednoho z andělů. Z obřího Tokia zbyla jen malá pevnost Tokio- 3, kde sídlí organizace NERV. Právě její vůdce Ikari je ten, který navrhl jedinou účinou zbraň proti andělům- Evangeliony, obrovské roboty.
A právě ve chvíli, kdy na město zaútočí další anděl sem přijíždí i Ikariho syn Shinji, který je záhy postaven před nelehkou volbu a nedobrovolně se také stává loutkou na šachovnici mocných, kteří ani nevypadají, že jim jde o záchranu zbytků civilizace.
HODNOCENÍ:
Dalo by se říci že tohle bylo také jedno z mých úplně prvních anime. Jako malá jsem hrozně ráda koukala se svým bratrem na pohádky. A práve s ním jsem na toto koukala. Je to moc hezký. V tomto anime romantiku ani komedii nehledejte. Je to spíše psychologické. Což je právě zajímavé že jsem na toto koukala. Další dvě anime jsou podobná a moc se mi líbí. Bratr právě toto anime má moc rád, i když anime nemá tak rád jako já, ale líbí se mu. Už i vyděl další díl Evangelionu a já ještě ne. To mě štve. Nevím kde to našel, ale budu to muset najít taky. NEbo si to od něj přetáhnout do počítače, pokud to nevymazal. No doporučuji shlédnout pro ty kdo má rád psychologické a roboty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama