Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Ushio to Tora 2015 RECENZE

25. července 2015 v 22:41

Ushio to Tora TV (2015)

Typ: Anime
Počet dílů: 25
Žánry: Démoni, super schopnosti, podle mangy, shounen, komedie, akční

Legenda povídá o mladém bojovníkovi, který s pomocí bestiálního kopí zapečetil démona ke kamennému oltáři a že stále démon žije. Mladý kluk Ushio si právě myslí že to jsou jen pouhé pohádky od svého táty, ale když najde příšeru ve vlastním sklepě začne tomu věřit.
Kvůli tomu že našel Ushio démona zapečetěného kopím dostal do nesnázích své přítelkyně. Ushio proto musí jednat rychle a proto aby zachránil své kamarádky musí démona osvobodit. Dodrží démon Tora svůj slib a zachrání Ushiovo kamarádky? A jaké věci budou dále navazovat?
HODNOCENÍ:
Anime naprosto bombastycké. Ze začátku mi to přišlo divné, protože to divnou kresbu, ale to bylo to starší Ushio to Tora a musím říci, že se mi líbí víc než to starší. Tora když se snaží sežrat Ushiu :D Dokonce na něj vlítnul i na záchod. Já myslela že umřu :DDD
Ushio se mi hrozně líbí v démonické podobě, díky jeho kopí. Když má ty vlasy dlouhé a jeho oči se změní, vypadá fakt hezky. Dnešní čtvrtý díly, na který jsem se nemohla dočkat byl nejlepší. Jak Tora nadával Ushiovi za to že ho obvinil za něco co neudělal. Jak se do sebe pustili. Myslela jsem že umřu :DDD Rozhodně tohle anime doporučuji. Komedie je tam fakt dobrá.
Tohle anime jsem našla díky letní sezóně na hns.fronty, takže teď na něj dokola koukám a hodně jsem si ho oblíbila. Rozhodně doporučuji shlédnout :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama