Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Listopad 2015

Akagami no Shirayuki-hime

28. listopadu 2015 v 1:02 | Aria

Akagami no Shirayuki-hime

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Romantika, komedie, fantasy, shoujo, podle mangy, drama, historické

Příběh začíná mladou krásnou dívkou s červenými vlasy se jménem Shirayuki. Mladý princ, který se začne o ní zajímat se rozhodne Shirayuki utéct do sousední země. Princ ji také až tam pronásleduje, když jí zachrání před ním druhorozený princ z království jménem Zen. Donutí prince, aby se k Shirayuki už nepřiblížil. Shirayuki se proto rozhodne jít s ním do paláce a stát se dvorním lékařem.
HODNOCENÍ:
Anime naprosto boží. Nelituji času, kdy jsem na něj koukala. Zenovi oči jsou nádherné stejně jako jeho bratra. Jeho bratr Izana mluví můj oblíbený dabér, co nadaboval Zerefa. V tomto anime jsou chvíle kdy se rozhodně zasmějete. Dokonce bude i další série v roce 2016 tak se strašně moc těším.
Hodnocení: 10/10 hvězdiček. Doporučuji pro ty co mají rádi romantiku s trochou komedie a historické prostředí :)

Informace ohledně blogu :)

26. listopadu 2015 v 18:46 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak jsem konečně dala článek, jak to letos bude s blogem. Moc růžově to nevidím, kvůli škole na blog nemám čas, protože každou chvíli z něčeho píšeme a další týden mám praxe a přes ten týden nejsem doma, takže nic nemohu na blog přidávat. Tak tady je pár informací jak to bude:
1. Shinigami love story povídka- snažím se jí dopsat. Už by měli být jenom tři díly téhle povídky, ale jak jsem řekla nevím kdy j dopíšu.
2. Ryōkin mibarai to hime-Eien ni tomodachi: Tuto povídku začnu psát až dokončím povídku Shinigami love story.
3. Povídky Dračích sester: Za tuto se strašně moc omlouvám, že dlouho nevycházel díl, ale nějak mi došli nápady, takže jí nechám na nějakou dobu pozastavenou dokud mě něco pořádného nenapadne.
4. Lost future: Je nadále pozastavená, kvůli ostatním povídkám a zatím se mi jí nechce sepisovat.
5. Second face: Už asi víte už od minule že je zrušená.
Recenze na anime, mangy a doramy se budou nadále přidávat. O prázdninách bych snad měla mít trochu času na blog, ale musím též taky dodělat čtenářský deník. No snad to chápete. Taky se omlouvám že jsem dlouho nepřidala nějakou povídku z anime, ale nějak zatím nemám nápady.
Ještě něco k manze Fairy Tailu. Nový díl, který vyšel. Nenaštvalo by to vás taky? Ten konec kdy se Zeref ukáže před Natsuem. Teprve na konci si odkrývá svou ruku. Já už byla tak napjatá co pod ní má a ono se zatím nic neukázalo. Ten boj Natsu proti Zerefovi bude zajímavý. I když se bojím o Natsua tak i o Zerefa, i když je Zeref jejich nepřítel mám ho ráda. Nemůžu to vydržet do dalšího pondělí a co vy?

No užijte si školu a držím vám ve škole palečky. Zatím se s vámi loučím, ahoj. :)

Takováhle jsem pořád. Furt ve stresu :D

Shinigami love story- 4. díl Zamilovala jsem se

22. listopadu 2015 v 11:21 | Aria
Minna Konichiwa!
Po dlouhatánské době je tu další díl Shinigami love story. Poslední dobou nesttíhám psát nebo nemám náladu. No to vše potom vysvětlím jak to bude teď s blogem. Užijte si díl a omlouvám se za pravopiné chybi.

Zamilovala jsem se
Pátek z pohledu Reiny:
Konečně tady je pátek. Vydržet školu a konečně víkend. Budu moci být na zahradě celý den a zpívat si. Celá šťastná jsem vyskočila z postele a oblékla se do své uniformy. Koutkem oka jsem se ohlížela po pokoji, jestli tu není Renjiro-san. Včera večer vůbec nepřišel, zajímalo by mě co se asi stalo. S taškou do školy, jsem běžela po schodech dolů do kuchyně. Má sestra už v kuchyni popíjela kávu na probuzení jako vždy. Lehce jsem jí pozdravila a šla si udělat snídani a oběd. Nestála jsem jí ani za pohled. Četla si nějaký časopis. Při přípravě mého oběda mi myšlenky mířily k Renjirovi-san. Bála jsem se co se stalo. Oběd jsem dala do mého svačícího boxu a dala do tašky. Blížilo se léto, takže venku už je krásně vidět a je teplo. Obzvlášť dnes hlásili vedra. Vyběhla jsem z domu celá rozzářená. Bylo nádherně, doufám že jsem květiny dostatečně zalila. Po cestě do školy jsem Renjira-san nepotkala, dělalo mi to starosti. Všichni už na sobě neměli kabát, protože i po ránu do školy je teplo.
Vzala jsem si přesuvky ze skříňky ze které vypadli papíry s vulgárními slovy a připínáčky. Nejsem na této škole vítaná, ale dnešek mi nic nepokazí. Nenechám si zkazit tak krásný den, když už je pátek. Odešla jsem do třídy si sednou na své místo a připravit si věci na hodinu. Renjiro-san tu ještě není. Zajímalo by mě co se mu mohlo stát. Zazvonilo na hodinu a do třídy vešla učitelka na angličtinu. Celou látku jsme v klidu probrali. Kluci byli tentokrát víc energetický než při jiných hodinách. a vím proč, protože sensei je mladá a krásná. Za to já jsem spíš strašně drobná. Počkat od kdy jsem se začala o tohle starat? Vůbec nechápu.
Hodina skončila a tak jsem běžela na toaletu. Cestou jsem potkala Renjira-san a sensei. Nevím o čem se bavili, ale byli k sobě hodně blízko. Ignorovala jsem je a radši jsem šla na toaletu. Proč najednou přemýšlím o těchhle věcech? Nikdy jsem se nestarala co je s Renjirem-san. Proč až teď mi najednou splašeně bušilo srdce, když jsem Renjira-san se sensei viděla? Nebudu o tom přemýšlet. Vrátila jsem se do třídy, abych byla včas na hodině. Už tam seděl i Renjiro-san a netvářil se zrovna nejlíp. Co se asi stalo.
Při další hodině Renjiro-san spal. Hodina ho musela unavit. Je to shinigami. Chová se ke mně jako k věci, ale proč mi vedle něho srdce buší na poplach. Ne to bude určitě tím horkem.

Škola konečně skončila a já mohla domů. Nemohla jsem se dočkat až budu u květin. "Reina počkej chvíli." Zastavil mě. "Děje se něco?" řekla jsem mile a trochu nervózně. "Napadlo mě si celý dny jen doma, nechceš se jít někam zajít podívat?" Ztuhla jsem. Nejprve jsem byla ztuhlá jako sloup, ale pak jsem se začala červenat.
"O čem to mluvíš?" Byla jsem v rozpacích.
"Jak jsem řekl. Chci aby jsi semnou někam zašla." Takhle vážného jsem ještě neviděla. Neměla jsem na vybranou a tak jsem přikývla na souhlas. Vzal mě za ruku a odcházeli jsme jiným směrem než je můj dům. I když má ruce zabalené cítila jsem z nic malé teplo.
"Kam by ses chtěla podívat? Řekni si o cokoliv a já ti to splním." Jeho oči jsou najednou tak vřelé. Splní mi cokoliv o co si řeknu. V tuhle chvíli jsem si vzpomněla na jediné místo kam sem se chtěla vždy podívat.
"Oceán. Chci vidět oceán. Chci vidět jeho nádhernou modrou barvu stejnou jako čisté nebe."
"Tvé přání ti hned vyplním." Jemně mě vzal za ruku a přitáhl k sobě. Lekla jsem se, ale ne na tolik, abych od něho uskočila. Popadl mě do náruče a vyletěl semnou k nebi. Ze začátku jsem se bála a držela se ho jako klíště, ale po chvilce jsem byla klidná a ujištěná že mě Renjiro-san nepustí. Dívala jsem se okolo sebe, jak krajina rychle se mění. V dáli jsem zahlédla něco se krásně se modře třpytit. Přibližovali jsme se k tomu blíž až jsem ucítila nádhernou vůni soli a vody. Byli jsme u moře. Renjiro-san pomalu klesal dolů až jsme pevně stáli na zemi. Uchvácená tou nádhernou modrou barvou jsem běžela k moři blíž. Zapomněla jsem na okolní svět. Nikdy v životě jsem nedoufala že bych se mohla k moři podívat. Otočila jsem se na Renjira-san a vesele jsem se na něho usmála.

Z pohledu Renjira:
Doletěli jsme až k moři. Hned jak jsme byli na zemi běžela k moři celá šťastná. Nikdy jsem jí až tak šťastnou neviděl. Po chvíli se na mě otočila a krásně se na mě usmála. Cítil jsem najednou tak hřejivý pocit. Díky ní jsem jiný. Budu jí chránit za každou cenu. Brzo se dozvíš pravdu Reina. Běhala po pláži jak malé dítě. Ani jí nevadilo že má uniformu od písku. Ostré slunci bylo pro mě hodně silné, ale kvůli ní to vydržím. Na pláži nebyli žádní lidé, takže by se mě nelekli.
Schoval jsem se pod skálu, kde ne tolik praží slunce a přitom pozoroval Reinu jak si namáčí nohy.

Z pohledu Reiny:
Nic jsem nevnímala, jenom šumění moře. Renjiro-san se šel schovat do stínu. Slunce musí být na něj strašně ostré. a nevypadá zrovna nejlíp. V písku jsem našla schovanou mušli a běžela jsem za ním.
"Renjiro-san podívejte! Našla jsem mušli, je nádherná."
"Jo. Je nádherná jako ty." Rychle jsem ruku stáhla k sobě zpátky a narovnala se jako proutek. Cítila jsem jak mi hoří tváře. Tohle mi nikdo ještě neřekl. Chvilku jsem tam u něj stála a mlčela až jsem se nakonec dokopala k něčemu. Vzala jsem jeho ruku a dala mu tu mušli a rychle jsem běžela zpátky k moři. Moje srdce buší na poplach. Přece nemůžu být zamilovaná do shinigamiho. Dál jsem už nemohla nic vydržet. Zhluboka jsem se nadechla a vydala ze sebe slova mé písně, kterou jsem nikdy nezpívala. Srdce mi říká ať zpívám, že bude šťastný. Od oceánu foukal vítr a mě kolem hlavy vlály mé vlasy.
Z pohledu Renjira:
Zpívala nádhernou píseň. Vypadalo to jako by jí vítr nadzvedával. Zaposlouchal jsem se do té písně. Rozhodně její hlas ochráním. Vstal jsem a pomalu šel k ní. Ze zadu jsem jí popadl do náruče a ona stále zpívala. Nechtěl jsem jí pustit. Už ne.
Z pohledu Reiny:
Srdce mi bušilo jako na poplach, ale nepřestávala jsem zpívat. držel mě pevně ve svém náručí. Měla bych se ho bát, ale proč se cítím v jeho náruči tak v bezpečí. Po chvilce jsem píseň dozpívala a stále jsem hleděla do té azurově modré vody.
"Neboj se. Já tě ochráním." Šeptal mi do ucha. otočil si mě čelem k sobě a pevně mě objal. byla jsem tak v šoku že jsem svýma rukama ho objala. Už vím co cítím. Nechci už se od něho odloučit. Zamilovala jsem se do shinigamiho. Ať mě třeba bůh nenávidí, ale já ho budu stále milovat.

Na pláži jsme strávili celý den pozorováním moře a hledání mušlí. Společně jsme se dívali na západ slunce. Poté mě znova popadl do náruče a odletěli jsme domů. Stála jsem před domem a nechtělo se mi tam. Věděla jsem že je doma táta. Rychle jsem přeběhla do zahrady a vše jsem od vyprávěla květinám. Zalila jsem je a běžela do koupelny se umýt. Nikdy jsem neměla tak nádherný den jako ten dnešní. Unavená jsem se svalila na postel a přemýšlela o dnešku. Hned jsem na to usnula.

Appleseed RECENZE

11. listopadu 2015 v 16:33

Appleseed

Typ: Anime
Počet dílů: 1
Žánry: Akční, drama, sci-fi, zbraně

Píše se rok 2131. Z bitevní zóny v troskách města je vyzvednuta vojákyně Deunan a je převezena do uměle vytvořené metropole Olympus, ve které žijí lidé s bioroidy. Zde Deunan potkává svého dřívějšího spolubojovníka Briareose, který má tělo kyborga (bioroid). Avšak v této tak dokonalé společnosti dochází ke konfliktu, mezi lidmi a bioroidy... zkopírované z csfd
HODNOCENÍ:
Anime jsem dříve viděla a tak jsem nevěděla jak ho popsat. Tyhle anime se mi blbě popisují a proto sem přidávám recenze z jiné stránky. Jenom chci tohle anime doporučit. Já i můj brácha jsme si ho oblíbili spíše můj brácha, stejně jak Evangelion a Wexille. Doporučuji těm co mají rádi akci a zemi trochu s apokaliptickým prostředím :)

Aoharu x Kikanjuu RECENZE

10. listopadu 2015 v 17:15

Aoharu x Kikanjuu

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Akční, komedie, shounen, podle mangy, zbraně

Tachibana Hotaru je dívka, která je jak hrdina spravedlnosti tak i předseda studentské rady. Pro spravedlnost by udělala cokoliv. Poté co se dozví od své kamarádky Kanae co se jí stalo, se Hotaru vydává hledat hostitelský club Orion a vyzvat místního hostitele Masamuneho a jejího souseda v jednom. Masamune trvá, ale na souboji s plastovými zbraněmi na kuličky ve kterých je profík. Hotaru nakonec prohrává a musí se přidat do Masamuneho týmu Toy Gun Gun, aby tak zaplatila škody, které napáchala v hostitelské clubu. Problém je, ale takový, že si o Hotaru všichni myslí že je kluk a tým Toy Gun Gun do svého týmu nebere dívky. Jak dokáže Hotaru před nimi ukrývat své tajemství? Proč Masamune do týmu nepřibírá i dívky? Jak to vše nakonec dopadne?
HODNOCENÍ:
Anime naprosto boží! Ráda na něj koukám. Hotarunina smysl pro spravedlnost je fakt dobrá. Souboje mezi sebou se střelnými zbraněmi. To je fakt dobrý. Komedie tam vůbec nechybí. Já osobně tohle anime doporučuji ke shlédnutí. Nebudete se nudit :D