Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Březen 2016

11. díl Setkání

27. března 2016 v 22:26 | Aria |  Povídky Dračích sester
Minna Konbanwa!
Tak je tu pokračování povídek Dračích sester. Doufám že vás to pořád baví. Omlouvám se za pravopisné chybi.

Setkání

Z normálního pohledu:
Všechny týmy se rozběhli hledat hrob první. Mezi tím v mírovém táboru si dělala Natali starosti o Ariu a Sasumi.
"Nemusíš se ničeho bát, Natali. Oni to zvládnou." Upokojovala ji Alida.
"Já vím, ale i přesto, se o ně bojím." Dělala si starosti.
"Cože?! Elfman a Evergreen se budou brát?" zakřičela z ničeho nic Erza. Natali s Alidou to zaujalo a tak poslouchali Erzinu a Miřinu debatu.
"O čem to mluvíte?" Zeptala se jich Natali.
"Prý se budou Elfman s Evergreen brát." Alida s Natali ztuhli. Jako by kolem nich prosvištěl vítr.
"Cože?!" Zakřičely obě naráz. Mira je uklidňovala, ať si nedělají představy.
"Byl to asi jejich plán, aby mě porazili. Než jsem se vzpamatovala tak na mě zaútočili." Vysvětlila jim to Mira. Alida s Natali se uklidnily. Obě se lekly, že se Evergreen vdá dřív než oni.

Mezi tím Aria se Sasumi hledaly hrob první. Místo toho, ale narážely na samé příšery. Buď před nimi utíkaly, nebo je porazily. Chtěly šetřit magickou energii a tak spíše před nimi utíkaly.
"Ach jo. Už toho mám dost. Tohle místo je nějak přeplněné příšerami." Stěžovala si Aria, když utíkaly zrovna před jednou velkou co vypadala jako nějaká velryba.
"Nedá se nic dělat. Musíme šetřit magickou energii. Co když v dalším souboji budeme bojovat proti ostatním týmům. Bylo by to pak těžké je porazit." Vysvětlovala jí to Sasumi. Aria už toho utíkání měla dost a tak na tu příšeru zaútočila. Sasumi se brala za hlavu jak je Aria lehkomyslná a tak se k ní přidala. Obě spojily magii a tím vytvořily velmi silný útok, ale bohužel jim nevydržel ani minutu. Hned na to se jejich útoky obrátily proti nim a obě to daleko odhodilo. Většinou to šlo Arie spojit s Alidou, ale Sasumi byla její kamarádka a sama věděla že kombinace vody a ledu je velmi dobrá. Aria a Sasumi se zase hned postavily, ale to už ta příšera padala k zemi. Něco jí skolilo první. Obě chvíli byly překvapené, ale pak se hned obrátily a běžely pryč. Nechtěly se setkat s dalším týmem, i když ví že mezi sebou bojovat nebudou.

V táboře už to vonělo. Erza a Mira připravovaly jídlo pro další. Mezi tím Natali s Alidou se šly porozhlédnout po okolí. Chtěly vědět a zaznamenat si zvuky a pachy tohoto ostrova, ze kterého sála silná energie. Obě mlčely. Poslouchaly a soustředily se. Chtěly vědět kde se tak přibližně Sasumi a Aria nacházejí. Aria byla nejmladší z mágů, která se dostala na tuto zkoušku. Věřily v ní že je silná, ale i přesto chtěly na ně dohlédnout. Sedly si na mýtinku a poslouchaly. Cítily obrovskou energii, která jim procházela tělem. Přesto něco malého ucítily. Neznámou magii.

Hned na to se Evergreen s Elfmanem dohadovala, když v tom je vyrušila neznámá osoba. Nevěděli kdo to je. Byla zvláštní. Nečekali že tady někdo bude, když ostrov patří cechu. Když na tu osobu promluvili, varovala je. Ta osoba je varovala, aby se k ní nepřibližovali. Chtěla odejít z ostrova, když se z ničeho nic držela za hlavu.
Aria se Sasumi hledaly hrob bez toho aniž by utíkaly, když ucítily něco zvláštního. Neznámou magii, která nebyla moc pěkná. Arii ta magie byla povědomá a tak běžela směrem kudy ta magie přicházela. Sasumi se rozběhla za ní, aby jí zastavila. Skoro jí dohnala, když se proti nim řítilo něco černého. Aria skočila po Sasumi, aby se skrčila. Chvilku ležely na zemi, než ta černá věc zmizela. Sasumi zvedla hlavu a zděsila se. Nikdy něco takového neviděla.
"Co to sakra je? Stromy a tráva. Všechno jako by umřelo." Aria nic neříkala. Pomohla Sasumi na nohy a běžela ke zdroji co tuto spoušť způsobila.

Z pohledu Arii:
Zastavila jsem se. Uviděla jsem Natsua, Elfmana a Evergreen jak se zvedají ze země a dívali se před sebe. Podívala jsem se tím směrem. Mé srdce začalo rychle bít. Co to je za pocit. Ta osoba.To není možné. Že by to byl. Ale vůbec se nezměnil. Jak je to možné? V hlavě mi vířila spousta otázek. Ale jedno vím jistě. Našla jsem ho. Plakal z nějakého důvodu. Díval se na Natsua-nii-chan a neuhnul pohledem. Nepřemýšlela jsem. Mě tělo se samo začalo hýbat. Běžela jsem přímo k němu. Nezastavila jsem. Neváhala jsem.
"Aria zastav. Nevíš co ta osoba je zač!" Volala na mě Sasumi.
"Aria?" Zastavil Natsu, když ho chtěl praštit. Byla jsem u něj dřív a skočila jsem mu přímo do náruče.
"Tolik si mi chyběl! Vůbec ses nezměnil. Kde jsi byl? Co jsi celou tu dobu dělal?" Hrnula jsem na něj otázky. Byl mnou tak zaskočený, že se ani nepohnul, ani nepromluvil. Všichni na mě křičeli ať od něj odejdu, ale nechtěla jsem ho pustit. Tak dlouho jsem ho hledala, od té doby co mě nechal Magnolii. Tentokrát jsem se rozhodla že ho nikdy neopustím.
"Co jsi zač?" Konečně promluvil. Tak dlouho jsem chtěla slyšet jeho hlas. Trochu jsem poodstoupila.
"Nepamatuješ si mě? To jsem já Aria. Fujimori Aria." Dívala jsem se mu do očí. V jeho očích byl vidět smutek i překvapení. Ty oči byli stejné jako když jsme se poprvé potkali.
"Fujimori Aria?" Přemýšlel.
"Už si vzpomínám. Ta malá holčička co se mě nebála a lehkomyslně ke mě běžela i přes mé varování. Hodně si vyrostla, ale vůbec ses nezměnila." Vzpomněl si. Velkou radostí mi tekly slzy. Znova jsem ho objala a plakala mu v náruči. Tolik mi chyběl. Už víc jsem ho nedokázala pustit. Bála jsem se, pokud ho pustím zase zmizí. Pohladil mě po hlavě, ale stále se držel zpátky. Snažil se něco v sobě udržet.
"Aria ty tu osobu znáš?" Zeptal se mě Natsu-nii-chan. Setřela jsem si slzy a otočila jsem se na něho.
"Ano. Znám ho moc dobře. On byl ten co mi zachránil život, potom co Doroppi zmizela. Určitě už jsem vám všem říkala, že se mi lidé vyhýbali. Umírala jsem hlady, ale stále jsem nepřestala hledat Doroppi. On se najednou přede mnou objevil a promluvil na mě. Neodháněl mě. Spíše se o mě bál. Poté jsem s ním zůstala, ale potom co nás napadli vlci mě odvedl do Magnolie a tam mě nechal. On je velmi milí člověk." Chtěla jsem je ujistit. Vím že je velmi dobrý.
"Proč, ale je z něj cítit pach krve. I jeho magie je nevoní dobře." Nechápal Natsu.
"To je..." To i sama jsem mu nedokázala vysvětlit. V dětství jsem o něm nic moc nevěděla. Neznala jsem ani jeho jméno. Najednou se zase začal svíjet. Varoval nás ať utečeme. Odstrčil mě od sebe, abych utekla.
"Všichni odtud i hned zmizte. Rychle nebo vás to pohltí taky." Křičela jsem na ně.
"Aria a co ty? Zmiz od něj!" Volala na mě Sasumi a Natsu.
"Já jsem v pořádku. Rychle nebo vás to veme taky!" Poslechli mě. Běželi všichni dál. Já jsem běžela k němu. Volala jsem na něj uklidňujícím tónem. Hned jak jsem u něj byla jsem ho objala. Černá vlna se rozrostla dala se na všechny strany a brala vše co se jí připletlo do cesty. Už jako malá jsem to viděla. Díky tomu nás zachránil před vlky. Po chvilce se to uklidnilo. Celou dobu jsem ho držela. Sám byl překvapený.
"Díky bohu jsi v pořádku. To je dobře." a usmála jsem se. Měl ten samí výraz, jako tehdy když svíral v náruči. Má mysl začala být těžká. Nohy mě neudrželi a padala jsem na zem. Jeho ruce mě v čas zachytili a volal mé jméno. Viděla jsem černě, ale cítila jsem teplo na své ruce. Určitě to byla jeho tvář. Poté jsem upadla do bezvědomí a na nic si nepamatovala.

Z normálního pohledu:
Temná osoba držela Ariu v náruči a její ruku měl položenou na tváři. Neplakal. Ucho přiložil k její hrudi. Dýchala. Byla v pořádku. Uvědomil si, že tu nemůže zůstat. Pomalinku Ariu pokládal na zem.
"Hej! Co jsi Arie udělal?! Odpověz?!" Volala na něho naštvaně Sasumi.
"Ona je v pořádku. Jenom omdlela. Prosím postarejte se o ní." S těmito slovy hned zmizel. Sasumi na nic neváhala a běžela k Arie. Její hlavu si vzala do náruče a poslouchala jestli žije. V uvědomění že Aria dýchá se Sasumi rozplakala štěstím.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Moje kresby :)

25. března 2016 v 16:40 | Aria |  Moje výtvory
Minna Konbanwa!
Po dlouhé době sem přidávám další článek. Začala jsem zase kreslit a tak jsem vám své výtvory vyfotila, aby jste sami ohodnotili jestli jsou dobré nebo ne. Jenom pro upozornění, kreslila jsem je podle předlohy. Stáhla jsem si obrázek a podle něho jsem malovala.
Taky vám chci říci, že se zase připravuju na další díl povídek Dračích sester tak se těšte.

Tak tu je první obrázek Kanekiho z Tokyo Ghoul. Ještě jsem měla v plánu ho nakreslit s tou maskou. Snad je kresba dobrá.
Dále tu je Edward z Fullmetal Alchemist. Obrázek se mi strašně líbil a tak jsem si ho namalovala.
Poté tu je Zeref s mou postavou Ariou. Aby jste věděli, podle mých povídek Dračích sester tito dva budou spolu.
Dále tu je Rogue a Alida. Nejsem si jistá, ale Alida si vybrala Rogua jako do páru a tak jsem je tak i nakreslila. Podle povídek Alida a Rogue budou spolu. Tato kresba mi dala opravdu zabrat. Alidu jsem si musela v hlavě představit, protože předloha na ní nikde nebyla a tak to dopadlo. Doufám že se líbí.
No snad vás článek trochu zaujal.

Rodina (Natsu a Lucy) povídka

18. března 2016 v 22:32 | Aria
Minna Konbanwa!
Tak napadla mě povídka na Natsua a Lucy. Sice se tam i jedná o jejich děti, ale jako pár Natsu a Lucy tam hodně vystupuje. Je to taková oddechová povídka, která vás i možná bude nudit, ale já doufám že nebude. Pojednává o dením životě Natsua a Lucy a jejich dítěte. No snad se bude líbit a omlouvám se za pravopisné chybi a překlepy, už jsem u ní trochu spala, takže se i omlouvám za tu misi, která je podle mého nic moc. No užijte si jí.

Pár: Natsu a Lucy
Žánry: Romantika, komedie, rodinný život

Rodina
Z normálního pohledu:
Tohle je Magnolie. Město plné života a lidí. Zde tu také stojí nejznámější cech Fairy Tail. V cechu bylo jako vždy rušno a plné lidí. Aby taky ne, když mistr slaví své 97 narozeniny. Natsu, Lucy, Erza, Gray a Wendy po dlouhé době zase sedí společně u stolu. Jako by se nic nezměnilo, ale jedna věc se přece jenom změnila. Kolem nich pobíhaly malé děti. Byly plné života a hráli si na babu. Sice už jim je šest let, ale pořád jsou to děti.
Jedna z nich Nashi, byla nejvíce energičtější a proháněla ostatní jako démon. No povahu získala od svého otce i magii. Jedinou věc kterou od své matky získala byla laskavost a pochopení pro své přátelé. Další se jmenoval Luke. Hodně s Nashi bojoval a měli vždy mezi sebou nějaké závody. Jako Natsu a Gray. Další je Reiki. Svou povahu po mámě nemá, ale spíše po svém otci. Je spíše víc inteligentní jako Lena. Gajeelova a Levy dcera. Bohužel po tátovi magii nezdědila, ale je spíše více podobná své mámě, krom jejího vzhledu. A poslední je Nova. Po tátovi zdědila magii hromů. Povahu má po mámě, když byla ještě její matka dítě. Tito děti právě dělali největší rozruch v cechu. V tu dobu se Natsu s Lucy rozhodli že půjdou domů a tak na Nashi zavolali: "Nashi! Pojď půjdeme domů." Nashi přestala ostatní honit a úsměvem běžela ke svým rodičům.
"Mami co bude dneska k večeři?" Ptala se zvědavě a hladově své matky Nashi.
"Ještě uvidíme. Co kdyby si rozhodla ty Nashi." Navrhla jí Lucy. Nashi se rozzářili oči. Mohla si vybrat co bude k večeři. Mezi tím co jí Natsu nesl na ramenou přemýšlela. V tom jí to napadlo.
"Už vím! Chtěla bych dortík a taky dango a nějaké maso a další..."
"Počkej Nashi. K večeři sladké? Bude tě bolet bříško." Varovala jí Lucy.
"Ale ty si mi slíbila že si můžu vybrat." Zafňukala Nashi.
"Dobře. Musíme tedy něco nakoupit, abych to mohla připravit." Nakonec se rozhodli jít nakoupit. Nashi všude pobíhala a ukazovala na tohle a tamto. Lucy a Natsu začali být z ní trochu unavení, ale oni už s tím počítali. Hned co nakoupili odešli společně domů. Bydleli v Natsuově domě. Shodli se na tom, že budou potřebovat větší prostor a ticho na vychovávaní jejich dcery.
"Jsi nějaká unavená. Jsi v pořádku?" Dělal si Natsu o Lucy starosti.
"Jsem v pořádku. Půjdu připravit večeři. Natsu mohl by si zatím se o Nashi postarat?" Požádala ho.
"Žádný problém. Něco si zahrajeme." Lucy se na něj usmála, byla na odchodu do kuchyně, když v tom jí Natsu zadržel. Obrátil její obličej proti němu a něžně jí políbil. Už dlouho toužila se zase dotknout jeho rtů, když v tom je Nashi nachytala.
"Mami, tati co to děláte?" Ptala se jich. Natsu a Lucy od sebe ustoupili a usmáli se na Nashi. Oba najednou jí každý z jedné strany políbili na tvář a odpověděli: "Projevujeme si svou náklonnost jako manželé." Nashi se ošila a červenala a u toho se šťastně usmívala. Hned na to jí Natsu popadl a odnesl jí do pokoje, zatím co Lucy šla připravovat večeři.
Rozhodla se udělat vlastní dort pro Nashi, takže měla kupu práce s přípravou.
Mezi tím se Natsu věnoval Nashi a hráli si spolu. Nashi ho má velmi ráda a tak si s otcem hodně vynařádí. Víc jak s matkou.

Po 2 hodinách:
Nashi už měla veliký hlad a tak běžela za svou matkou do kuchyně. Ta už právě jen ozdobovala dort. Nashi se rozzářila jako sluníčko. Bylo toho tolik. I Natsu byl dost překvapený. Hned jak Lucy dozdobila dort začala prostírat stůl. Dokonce doprostřed stolu postavila velkou svíci ze které plál oheň. Měla to být pochoutka pro Natsua i Nashi, aby dobili svou magii. Navíc oheň z téhle svíce jim velmi chutnal.
Všichni tři zasedli za stůl a pustili se do jídla. Nashi se chtěla hned pustit do dortu, ale v tom jí Lucy zabránila.
"Je lepší si dát dezert až na konec, jinak tě bude bolet bříško." Varovala ji. Nashi poslechla a tak se pustila do masa. Lucy se usmívala, protože se jí podařilo připravit pro ně výtečnou večeři. I Natsu se do toho pustil se vší parádou. Hned jak dojedli všechno ostatní se Nashi pustila do dortu. Krém měla kolem pusy, ale to jí nevadilo.S úsměvem do sebe ládovala kousek dortu. Natsu s Lucy se na ní usmáli. A jako poslední dort si s Natsuem dala oheň ze svíce. Přece jen používá ohnivou magii. Natsu se pleskal po břiše jak mu chutnalo a Nashi ho napodobila. Lucy se musela zasmát, protože to bylo vážně legrační. Společně uklidili nádobí a připravovali se do postele. Nashi ještě prosila Lucy o pohádku, protože ona byla výborní vypravěčka. Lucy si k ní sedla na postel a opřela se o stěnu.
"A jakou by si chtěla slyšet?" Zeptala se jí. Nashi přemýšlela a pak jí napadlo.
"Chtěla bych slyšet o tom jak jste plnily s tatínkem mise a jak jste se k sobě chovali." Usmála se.
"Mluvíš v minulém čase, takže myslíš ještě před tím než ses narodila?"
"Ano." A usmála se na mámu. Pořádně se uvelebila v posteli a poslouchala. I Natsu poslouchal její vyprávění.
"No bylo to takhle... " Začala.
"Tehdy jsem vlastně většinou pracovala s tvým tátou, ale brala jsem ho tehdy jako svého blízkého přítele a navíc jsme byli ve stejném týmu. Tenkrát jsme si vzali misi najít vzácný led který dokáže uzdravit lehčí zranění a nabít magickou energii. V tu dobu, kdy jsme stoupali do hor začala vánice a i tak to tvému otci nevadilo a dal si souboj s Happy. Házeli po sobě sněhové koule jako malý. Vážně jsem si připadala jako bych šla s dětmi." U toho se Nashi zasmála a řekla svému otci dítě. Místo toho aby se Natsu naštval jako vždy, se spíše styděl a radši nic neříkal.
"Když mě, ale strefili koulí tak jsem se naštvala. Jenže můj křik spustil lavinu a ta nás zavalila. Natsu a Happy byli uvězněný ve velké kouli. A i potom toho nenechali až jsem je prostě musela srovnat."
"Jo to si pamatuji. Byla jsi vážně děsivá." Zapojil se Natsu.
"To proto, že jste zdržovali." Namítala Lucy.
"A jak to pokračovalo?" Byla zvědavá Nashi.
"No potom se začala pod námi bortit zem a sjeli jsme dolů ze svahu až se z nás stala koule. Hned jak jsem se probudila z toho strašného točení tak se vánice zhoršila. Happy s námi nemohl vyletět. Dokonce se mu v té zimě chtělo spát."
"Jo hodně jsi ho propleskla. Chudák Happy." Skočil jí do řeči Natsu.
"To bylo proto, že kdyby v takové zimě usnul už by se možná neprobudil. Zachránila jsem mu tím vlastně život." Obhajovala se Lucy. Natsu už na to radši nic neřekl.
"Potom jsme našli jeskyni do které jsme se schovali před bouří. Samozřejmě tvůj otec měl nápad jí prozkoumat a jak jsme vstoupili dál tak jsme se ztratili a nemohli najít cestu ven. Padali na nás různé krápníky kameny. Dokonce jsme se propadli hluboko do jeskyně, až jsme v ní úplně zabloudily a zůstali tam asi tři dny bez jídla a spánku." Hned jak si na to Lucy vzpomněla tak jí projel mráz po zádech. Už nikdy nechtěla něco takového zažít.
"Bloudily jste v jeskyni tři dny bez jídla a spánku?" nevěřila tomu Nashi.
" Ano. Měli jsme poslední tři ryby, ale bohužel tvůj táta je spálil ohněm na popel. potom co jsme si mi chtěli s Happym zdřímnout tvůj otec hned usnul taky. On nám vlastně dělal oheň, aby jsme nezmrzli, ale jak usnul tak oheň zmizel, takže jsme se museli hlídat navzájem." Nashi koukala udiveně.
"A co se stalo pak?" Byla strašně zvědavá.
"Popravdě si to už nějak nevybavuju, vím jen to že jsem usnula." Popravdě si pamatovala že byla najednou nahá, ale to nechtěla malé holčičce říkat.
"Asi jak jsme usnuli tak jsme nabrali trochu síly a pokračovali v cestě. Dokonce jsme našli i ten led co jsme měli najít. Jenže jak jsme ho vzali tak se objevila veliká chobotnice. Kvůli nedostatku spánku a jídla jsme neměli energii jí porazit, až nám nezbývalo než utíkat."
"Poté tvoje matka přišla s nápadem uniknout před chobotnicí na jedné kládě. Z ničeho nic mi strčila do pusy ten led a já ho sněd. Opravdu to bylo studené, ale hodně mi to dalo energie, že jsem mohl tu chobotnici pořádně ugrilovat." Vložil se do vyprávění Natsu. Nashi z toho všeho nadšení usnula. Lucy u ní usnula a tak jí Natsu přikryl peřinou. Na posteli nezbylo místo a tak si Natsu lehl na zem na futon. Chtěl u nich zůstat a dávat na ně pozor. Oni byly pro něj ten nejvzácnější poklad.

Druhý den ráno Nashi budila Natsua. On většinou spí jako dřevo, ale potom co má s Lucy Nashi se probudí a po malém zavrtáním.
"Dobré ráno Nashi. Co se děje?" Popřál jí dobré ráno.
"Mamka se nedá vzbudit. Pořád spí a já mám hlad." Fňukala Nashi.
"Nashi nejsi už dost velká holka, aby sis nenašla v kuchyni něco dobrého?" Divil se Natsu.
"Právě že k jídlu nic není. Všechno jsme snědli a já nedokážu vařit." Natsu zakroutil hlavou. Zvedl se a podíval se na dívku, která pořád velmi hluboce spala. Nechtěl jí budit a tak se rozhodl snídani připravit sám. A jak opravdu Nashi říkala, nebylo nic k jídlu. Ani neměli dost surovin na to udělat snídani. Běžel se podívat do jejich rodinné kasy, jestli mají dost peněz koupit něco, ale v kasičce zbylo jen pár jenů, za který si nedokážou nakoupit na pořádnou snídani. Natsu dlouho přemýšlel co bude dělat a pak se rozhodl.
"Nashi, běž si sbalit nějaké svoje věci. Já a mamka vyrazíme na misi, takže zůstaneš u Erzy dobře?" Nashi chtěla něco namítnout, ale hned poslechla. Natsu sbalil svoje a Luciiny věci a šel jí probudit. Zpočátku se vzpírala a nechtěla vstávat, ale jak uslyšela že jsou bez peněz okamžitě se probudila. Chvilku mžourala do světla, ale hned se probudila. Natsu jí hned vše řekl a okamžitě se šla převléct.

V cechu:
Lucy a Natsu nechali Nashi v Erziných rukách a vydali se na cestu. Společně s nimi šel Happy, aby byli jako tým. Měli za úkol porazit jednu velkou příšeru, která sužuje vesnici. Odměna byla 500 000 jenů. Vesnice se jmenuje Roseline a byla známá svými nádhernými zahradami.
Všichni tři jeli vlakem. Lucy musela Natsua vždy podpírat, protože mu vlaky nedělaly moc dobře. Cesta jim trvala tři hodiny.

Ve vesnici Roseline to krásně vonělo, ale pro Natsua byla ta vůně trochu nepříjemná, protože díky ní nemohl rozeznat jiné pachy. Starosta vesnice je uvítal a nechal je u sebe. Řekl jim vše co věděl.
Příšera se objevuje přes noc a pokaždé zničí jak jednu zahradu tak i dům. Několik lidí muselo z vesnice utéct. Natsu s Lucy a Happym se šli podívat na místa, kde ta příšera zaútočila. Spousta domů bylo zničených. Lucy přemýšlela proč asi ta příšera napadá tu vesnici jen v noci, ale nemohla na nic přijít. Zbytek dne prochodili kolem vesnice a zapamatovali si každou cestu.

O půlnoci:
Na obloze svítil krásně měsíční barvou měsíc. Byl úplněk, takže osvětloval celou krajinu. Najednou se začala třást zem. Cítili veliký tlak, který vycházel ze země. Země pukla a vynořila se veliká zubatá obluda, která měla dva velké kly a tělo jako prase. Vypadala děsivě. Natsu na nic nečekal a do příšery se pustil. Lucy přivolala dva duchy. Virgo a Scorpia. Příšera se rozzuřila a máchla kolem sebe až kolem odlétaly malé chatrče a staré zříceniny domů. Natsu ho nešetřil a zaútočil dračím dechem. Virgo pod ním vykopala jámu, aby se nehnul a stal se snadným terčem. Příšera se chtěla dostat ven, ale Natsu byl silnější a rozhodl se příšeru ugrilovat. Scorpio se přidal a příšeru omráčil svým písečným útokem. Příšera se vyhrabala z jámy a nechala je být a radši utekla z vesnice pryč. Poznala že jí tu hrozí nebezpečí. Natsu a Lucy byli strašně překvapený. Bylo to tak lehké. Čekali to horší, ale nebylo. Vesničané jim děkovali za velkou pomoc. Příšera je nenáviděla kvůli kytkám a tak jim je ničila.
Druhý den od starosty dostali svou odměnu a mohli se vrátit domů.
"Byla to dlouhá doba co jsme byli tak dlouho pryč. Měli by jsme jim koupit odsaď nějaké suvenýry. " Navrhla to Lucy Natsuovi. Ten s ní souhlasil a nakoupili pár dárků pro Nashi, Erzu, Lukeho a Reikiho.

Když dorazili před cech, hned uslyšeli Nashi jak křičí a zase prohání ostatní děti. Někteří se smáli druhý z toho únavou umírali.
"Už jsme dorazili."
"Koupili jsme vám nějaké suvenýry." Upozornili ti dva na sebe. Nashi se k nim hned přiřítila a vítala je z vesela.

"Jsme doma." Řekli oba najednou.

10. díl Natali vs Alida

17. března 2016 v 19:23 | Aria |  Povídky Dračích sester
Minna Konbanwa!
Tak po dlouhé době je tu další díly povídek Dračích sester. Omlouvám se za ten souboj, nevěděla jsem jak ho pořádně sepsat a tak to dopadlo takhle. U Alidy jsem přidala novou schopnost tak dnad to nevadí. Omlouvám se za pravopisné chybi. Užijte si povídku.

Natali vs Alida
Z normálního pohledu:
Všechny týmy byli připraveny odplout na ostrov Tenroujima. Všichni byli soustředění a každému oči říkali: "Já vyhraju."
Tedy by se to tak dalo říci. Hned potom co loď vyplula na moře zasáhli velké vedra a to naše hrdiny do slova dostalo na zadek. Natsu a stejně jako Alida, Natali a Sasumi se opírali o zábradlí lodě, kvůli své kynotéze. Jen Wendy s Ariou byly v pohodě. Všem bylo příšerné vedro. Než se všichni nadáli, loď už nebyla daleko od ostrova Tenroujima. Mistr všem oznámil začátek zkoušky. Všichni se soustředili.
"Týmů je deset a je tu též deset cest. Dvě znamenají klid. Dvě cesty bitva a čtyři cesty nejtěžší bitva."
"Co to znamená mistr?" Ptala se Aria.
"Bitva znamená souboj mezi dvěma týmy. Nejtěžší bitva ukazuje souboj mezi týmem a jednoho z S mágů. Klid znamená, že cestou projdete bez boje." Aria se Sasumi doufali že půjdou cestou klidu. Utkat se s jedním z S mágů by byla malá šance na vítězství.
"Nyní ať zkouška začne." Oznámil mistr. Všichni byli udivení. Stále byli na moři, ale to byla právě zkouška. Dostat se z lodě na ostrov Tenroujima a vybrat si jednu z cest. Okamžitě co se všichni vzpamatovali vyrazili. Jenže jim v cestě stáli runy, které Freed nakreslil kolem celé lodi. Natsu právě do těchto run narazil, když se snažil s Happym odletět.
"Freed ty hajzle!" Křičel na něho Natsu.
"Nebojte se, za pět minut zmizí." A společně s Bixlowem mířili k ostrovu. Všichni byli nervózní, protože budou muset čekat pět minut. Jen Levy s Gajelem se přes runy dostali. Stejně jako Evergreen s Elfmanem.
"Ti hajzlové!" Nadával Natsu.
"Jak dlouho ještě budem čekat?" Ptala se Natali.
"Zbývají ještě čtyři minuty."

O pět minut pzději:
Runy zmizely a všichni se vrhli z lodě ven. Natsu s Happym letěli k ostrovu stejně jako Natali s Yuuko. Sasumy vytvořila kru na kterou si s Ariou stouply. Aria jí dala do pohybu tím, že rozhoupala moře a vlny je rychle nesly k ostrovu, čímž zabránily ostatním týmům se dostat na ostrov.

Z pohledu Natali:
"Už jsme tady, ale kterou cestou se dát?" Přemýšlela jsem nahlas. Yuuko mezi tím letěla u mé hlavy a pomáhala mi se rozhodnout.
"Vyber si tuto cestu. Mám pocit že je to ta správná." A ukázala na jednu z otevřených cest. Poslechla jsem jí a vydala se tou cestou. Ihned za mnou se cesta zavřela. Jak jsem si myslela. Není jiná cesta než jít dopředu. Byla to dlouhá jeskyně, kde bylo málo světla. Hned přede mnou se rozprostírala. Doufám že to bude klidná cesta. Běžela jsem přímo dopředu. Najednou jeskyně byla větší. Světlušky a pochodně jeskyni osvětlovali. Hned potom jsem ucítila pach něčí přítomnosti. Upěla jsem své oči, přímo k tmě. Ihned jsem poznala kdo to je. Měla bílé vlasy a bílé boty.
"Alida?!" Vykřikla jsem. Jen se na mě usmála. Nedá se nic dělat, pokud chci projít, budu jí muset porazit.
"Vypadá to, že nakonec budu tvůj soupeř já, Natali." A usmála se. V tomhle mi připomínala Miru, ale její úsměv se ihned vypařil. Soustředila se. Myslí to vážně.
"Yuuko ustup. Teď začne zápas mezi dvěma drakobijcemi." Varovala jsem jí.
"Buď opatrná. Alida je tvrdý soupeř." Dělala si starosti.
"Neboj se. Rozhodně neprohraju." Yuuko ustoupila. Soustředila jsem svou magii a čekala, kdo z nás začne jako první. Cítila jsem nervozitu. Vzduch se chvěl. Jakmile spadla kapka vyrazila jsem proti Alidě s ohnivou pěstí. Můj útok hravě ubránila. Hned na to jsem jí kopla ohněm obalenou nohou. I tomu se vyhnula a pár kroků ode mě odskočila. Nedala mi čas se vzpamatovat a vrhla se pro ti mě. Stíny z ní vycházeli. Byla to obrana. Jakmile soupeře zasáhne fyzickým útokem tak ho i zasáhnou stíny. Dvojitý útok. Rozhodně mě šetřit nebude. Aby mě nezasáhla musím si jí držet od těla a zastavit jí útokem na dálku. Nasála jsem vzduch a cítila jsem jak to ve mě sálá. Z pusy mi vyletěli plameny přímo proti Alidě. V rukou se mi tvořili plameny a tak jsem je spojila a vytvořila obrovskou ohnivou kouli, kterou jsem proti ní hodila. Dva útoky naráz už musela ubránit svými stíny a to byla má šance jí zasáhnout fyzickým útokem. Vyrazila jsem pro ti ní. Jenže včas mou magii ubránila a hned na to mě zasáhla dechem. Byl to silný útok. Dopadla jsem na záda. Mé tělo bylo těžší, ale i přesto jsem dokázala vstát. Rozhodně se nevzdám. Došla jsem tak daleko. Teď to nemůžu vzdát. Rozběhla jsem se pro ti ní. Mé ruce byli obalené ohněm. Mířila jsem jí na hlavu, ale včas se dokázala změnit na stín. Čekala jsem a poslouchala kde se může objevit. Soustředila jsem se. Nestačila jsem v čas zareagovat a ze zadu mě zasáhla svými stíny. Cítila jsem strašnou bolest, ale musím jí překonat. Stála přímo za mnou a tak jsem okamžitě zareagovala a zasáhla jí loktem do břicha. Okamžitě ode mě ustoupila, aby popadla dech.
"To nebylo špatné." Zkoušela mě. Nasála vzduch a okamžitě z její pusy vyšli stíny. bránila jsem se dechem. Pokud bych uskočila, přeměnila by se na stín. Takhle jí aspoň znehybním. Musím do toho dechu dát velkou sílu, abych ten její odrovnala a stihla jí zasáhnout dračími drápy. Naše útoky se střetli a jsou vyrovnané. Dlouho obě nevydržíme a náš dech dojde. Okamžitě jak útok přestal jsem proti ní vyrazila. I ona proti mě běžela. Jen její ruce byli obalené stíny. Tady se ukáže kdo teď z nás je lepší ve fyzických útocích. Alida se často učila o obraně fyzických útoků, takže věděla jak se ubránit a zároveň zaútočit. Stíny mě zasáhli. Odletěla jsem pěkně daleko a narazila do stěn jeskyně. Mě tělo bylo těžké. Její stíny dokážou brát energii z magie. Snadno jsem se vyčerpala.
"Ksakru. Už se nemůžu hýbat. Prohrála jsem. Nad tebou nedokážu vyhrát Alido." Yuuko hned ke mě přiletěla. Dělala si o mě starosti.
"Promiň mi to Yuuko. Nedokázala jsem jí porazit, ale..., byl to úžasný zápas." A usmála jsem se na ní. Yuuko mě objala kolem krku a plakala. Mezi tím ke mě Alida přistoupila.
"byl to úžasný zápas Natali. Jednou i ty mě dokážeš porazit." Usmála se a podala mi ruku. S úsměvem jsem jí přijala a pomohla mi vstát. Neprošla jsem zkouškou, ale budu držet palce Arie a Sasumi. Přeci jen jsou jako moje sestry.

Z normálního pohledu:
Všichni už cestou prošli. Aria se Sasumi měli štěstí a šly klidnou cestou stejně jako Gajel a Levy. Obě dvě už čekaly na ostatní. Mezi tím i došel mistr.
"Vypadá to, že už jsou tu všichni. Je načase říci první výsledky. Aria a Sasumi měly štěstí a prošly klidnou cestou stejně jako Gajel a Levy. Gray a Loky porazili Wendy a Mesta. Cana a Lucy porazily Freeda a Bixlova."
"Cože?!" Byl překvapeny Gray.
"Natsu a Happy prošli přes Gildartse a pokračují dál."
"To jsou keci!" Nevěřil Gray.
"A kde je Natali?" Hledala Sasumi dívku s růžovými vlasy.
"Natali narazila na Alidu a prohrála." Oznámil mistr. Aria se Sasumi byly zklamané, ale věděly že Alida je velmi silná.
"Juvia neprošla?" Ptal se Gray.
"Ta určitě narazila na ní..., na tu v brnění, která se nedrží zpátky." zachvěl se mistr.
"Takže už zbývá jen Elfman a Evergreen." přemýšlela Aria.
"A jediná cesta, která zbyla je..."
"Mirajane." řekly najednou Cana s Lucy.
"Chudáčci." Litovala je Levy. Mistr si odkašlal a byl připravený oznámit další zkoušku.
"Počkejte chvíli." Ozval se Elfmanův hlas.
"Prošli jsme. Porazil jsme Nee-chan"
"První zkoušku máme v kapse." Oznámila Evergreen. Všichni byli vyjevený. Nečekali že Elfman a Evergreen porazí Miru. Když se jich zeptali jak jí porazili, tak radši mlčeli.
"Tak tedy, šest týmů prošlo první zkouškou. Nyní je tu další zkouška. Váš úkol je najít hrob našeho prvního mistra, Mavis."
"Prvního mistra?" Byla Lucy překvapená.
"Máte na to jen šest hodin. Jen šest hodin. Budu čekat u hrobu první."
"To bude brnkačka. Jdeme Happy." a hned Natsu vyrazil. Nikdo s ním nechtěl prohrát. Okamžitě se i ostatní vydali hledat hrob první.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

D.Gray-man RECENZE

10. března 2016 v 22:11 | Aria

D.Gray-man

Typ: Anime
Počet dílů: 103
Žánry: Komedie, dobrodružné, fantasy, shounen, podle mangy, magie, super schopnosti, akční

Akuma (ďábel) je monstrum zrozené z mrtvých duší přivolané milovanými do světa živých. Hrabě Millennium je takzvaně strůjce akumů. Vytváří akumy, aby mohl jednou provždy vyhladit lidstvo. Proti němu bojují speciální lidé, kteří vlastní zbraň "nevinnost", která je pro zabíjení akumů.
Allen Walker byl od dětství prokletý a místo své levé ruky má pravě anti-akuma zbraň a levé oko, které vidí duši akumů. Díky této síle se přidá k temnému řádu jako Exorcista a spolu s ostatními se vydá zmařit plány Hraběte Millennia o pokus zničení lidské rasy.
HODNOCENÍ:
Miluju tohle anime. Sice skončilo otevřeně, ale naprosto ho miluju. Moc jsem si oblíbila Allena. Nevím s kým se vyrovná v pojídání jídla. Díky své parazitární akuma zbrani asi více jí. Možná ani Natsu by se mu nevyrovnal. :D Ostatní za to také stojí. Polovina anime je nadabovaná v češtině což je taky sranda. Dokonce jsem zjistila že bude pokračování, někdy v tomto roce. Celá nadšená jsem vyskočila ze židle :D Už jsem na pokračování strašně těším. Rozhodně doporučuji.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Arcana Famiglia RECENZE

10. března 2016 v 22:09 | Aria

Arcana Famiglia: La Storia della Arcana Famiglia

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Komedie, bishounen, shoujo, podle visual novely, chladné zbraně, reverse harém, tragédie, akční, střelné zbraně

Rodina Arcana je organizace nebo i mafie, která chrání město před zločinci. Skládá se z lidí, kteří uzavřeli smlouvu s podivnými kartami. Hlava rodiny Arcana se rozhodla, že je načase odejít do penze a tak uskuteční souboj mezi členy Arcana. Slibuje vítězi svoje místo, jedno své přání a ruku své dcery Felicity. Felicita s tím nesouhlasí a tak se rozhodně vybojovat svou vlastní cestu po boku svým přátel Liberty a Novy.
HODNOCENÍ:
Skvělé anime. Hodně jsem se nasmála. Liberta a Nova jsou takový protiklady že až k sobě pasujou :D Druhý díl byl snad ze všech nejlepší stejně jako ten první. Nasmála jsem se u toho strašně moc. I když na konci souboj mezi Novou a Libertou mohli více ukázat a zvážnit. Ta akce v souboji mi trochu chyběla. Jinak jsem s anime spokojená. Anime podle hry vážně za něco stojí. Rozhodně doporučuji.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Chrno Crusade RECENZE

10. března 2016 v 22:06 | Aria

Chrno Crusade

Typ: Anime
Počet dílů: 24
Žánry: Komedie, akční, fantasy, střelné zbraně, shounen, podle mangy, tragédie

Dvacátá léta minulého století jsou proslulá změnami a nemravností. Společenská elita si našla novou zábavu v uctívání ďábla. V roce 1928 se to však vymklo z rukou. Speciální organizace "Řád Magdalény" vznikla před staletími, aby se vypořádala s touhle hrozbou. Vede ji otec Remington a sestra Kateřina. Mladí stoupenci řádu jsou vybaveni těžkými zbraněmi, aby byla boží vůle naplněna. Jednou z neslavně známých členek je sestra Rosette, známá pro svou nešikovnost, díky které vznikají různé exploze. Aby toho nebylo málo, jejím partnerem je mocný ďábel Chrono, který je k ní připoután mocným amuletem. I když je Chrono mocný, něco se děje v pozadí. Je to síla a zlo mnohem mocnější, než Chrono sám a čeká na zkázu řádu, lidstva a světa. (Zkopírované z akihabary)
HODNOCENÍ:
Anime naprosto skvělé. Čeština mi k tomuto anime jde víc než japonština, ale v Japonštině tom ráda taky, protože Chrona dabuje můj oblíbený dabér, který dabuje Zerefa z Fairy Tailu. Komedie naprosto skvělá
Spoiler: Nejlepší byla ta scéna v prvním díle, jak se Rosettě díval ten stařík pod sukní, jak mu řekla že ho zabije lžící. To mě strašně dostalo.
Miluju duchovní nebo-li náboženské téma. Na konci mě toto anime strašně rozbrečelo, takže si sežeňte kapesníčky. Opening a ending se mi strašně líbí. Rozhodně doporučuji.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Terra formars RECENZE

3. března 2016 v 16:10 | Aria

Terra formars

Typ: Anime
Počet dílů: 13
Žánry: Odlehčený horor, genetické vylepšení, mimozemšťané, podle mangy, tragédie, sci-fi, seinen

Ve 21. století byli vědci pověřeni úkolem, uzpůsobit planetu Mars pro život lidí. Po několik letech poslali na planetu Mars šváby a mechy, aby se postarali o ohřev atmosféry a celé planety. Kvůli finanční potíži k technice byl plán realizován.
O několik staletí později konkrétně v roce 2777 byla terraformace planety Marsu dokončená, ale má to velký háček. Na Marsu švábi prošli velkou evolucí a dokážou se vyrovnat člověku a jsou dokonce silnější než lidé. Na Mars byli poslána posádka, která má za úkol zjistit jak se švábi stali tak silní. A jestli jsou nepřátelé lidstva jenom švábi.
HODNOCENÍ:
Anime je dobrě, ale nepatří mezi mé oblíbené. Ráda jsem na to koukala, protože mě to z části přírodopisu zajímalo :D Sice nesnáším hmyz, ale hodně se v tomto anime o hmyzu ponaučíte. No nedoporučuji pro ty co nemají rádi hmyz a šváby.

Hodnocení 9/10 hvězdiček

Diabolik lovers more,blood RECENZE

3. března 2016 v 15:17 | Aria

Diabolik lovers more, blood

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: drama, harém na ruby, podle visual novely, upíř, shoujo, bishounen

Pokračování první série Diabolik lovers. Yui trápí podivné sny, kde se objevuje tajemná Eva. Než chtěla zapomenout na ty sny měla spolu s bratry Sakamiki autonehodu. Před ní se objeví čtyři kluci, který jak je vidět mají o Yui zájem. Poté co ji na zahradě unesou se stává z Yui jejich spolubydlící v jejich domě, odkad ji nepustí.
HODNOCENÍ:
Druhá série se mi už moc nelíbila. Čekala jsem od ní něco víc, ale nějak mě zklamala. Doufala jsem že si už budou Ayato s Yui víc blíž a ono ne. Navíc to zase skončilo otevřeně což nesnáším. Nechali tam spoustu neodpovědných otázek. No, ale přidali tam další bišíky, takže za to hvězdičku dostanou, ale i tak se mi to moc nelíbilo.

Hodnocení 8/10 hvězdiček

Diabolik lovers RECENZE

3. března 2016 v 15:15 | Aria

Diabolik lovers

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Romantika, drama, shoujo, harém na ruby, upíři, bishounen, podle visual novely

Komuri Yui je pozitivní dívka, která vidí různé nadpřirozené věci. V druhém ročníku se rozhodla přestoupit do takzvané noční školy. Kvůli otcově práci se Yui přestěhuje k otcově známým o kterých se dozví že jsou to upíři a Yui zůstala mezi šesti pohlednými kluky.
HODNOCENÍ:
Miluju reverse harémy, nebo-li harémy na ruby. Ještě když jsou to takový bišíci. Anime jsem viděla dřív, a tak jsem se rozhodla recenzi přidat, i když je na starém blogu. Hodně jsem si oblíbila Ayata. Je sice trochu strašidelný, ale takový typy se mi líbí :D rozhodně doporučuji shlédnout.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Amnesia RECENZE

3. března 2016 v 15:13 | Aria

Amnesia

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Romantika, drama, detektivní,harém na ruby, shoujo, bishounen

Příběh začíná v jedné maid kavárně, kde zkolabuje dívka a též hlavní postava našeho příběhu. Bohužel,ale po té co se probudí si na nic nepamatuje. V hledání jejích vzpomínek ji pomáhá kluk jménem Orion, který ji už znal před tím než zkolabovala.
Poté co se dívka na výletě zraní a probudí se na ošetřovně se něco změnilo. Všichni se chovají jinak.
HODNOCENÍ:
Anime strašně krásné. Sice nemám ráda detektivky, ale shlédla jsem ho. Sice už jsem ho viděla před rokem a na starém blogu je recenze, jsem se stejně rozhodla ho sem přidat. Nejvíc jsem si oblíbila Shina. Dabuje ho Kakihara Tetsuya co dabuje Natsua z Fairy Tailu. A pomalu si začínám oblibovat i Kenta, kterého dabuje dabér, co dabuje Zerefa a toho mám taky ráda. No rozhodně doporučuji. Dost i romantické.

Hodnocení 10/10 hvězdiček