Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Červen 2016

Konečně prázdniny!

30. června 2016 v 18:30 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak jaké bylo vysvědčení? Já musím říci, že jsem s ním spokojená. Opravila jsem si známky z pololetí. Jsem ráda, že jsou prázdnin. Našla jsem si brigádu, takže kvůli ní tu moc často nebudu, protože dělám na článcích večer a právě budu na odpolední.

Ale můžete se těšit na povídky Ai no Unmei, už jsem se dokopala je psát a taky na povídky Dračích sester. Určitě tu budou další recenze na anime a mangu. O prázdninách se budu snažit více věnovat svému blogu, protože stejně nemám nic jiného o prázdninách na práci. Taky vám chci ukázat brzo svou sbírku Otaku. Nakoupila jsem si nějaké mangy a chci si konečně pořídit Edwardovi alchymistické hodinky. Určitě vám přeju krásně prázdniny, užívejte si léto a sluníčko.

Fairy Tail manga

21. června 2016 v 16:42 | Aria |  Moje kecy
Minna Konichiwa!
Tak už dlouho přemýšlím o manze Fairy Tail a vůbec nevím, co si o ní mám myslet. Ten děj každou chvíli se překrucuje.

Fanoušci FMA těšte se!

13. června 2016 v 22:19 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Nesu opět velkou zprávu a týká se to fandů Fullmetal Alchemist. Bratři Elrikové opět budou na scéně v podobě filmu doramy v roce 2017! Mělo by to být ztvárněné hlavně podle předlohy Fullmetal Alchemist: Brotherood.
Jamada Ryusuke ztvární Edrwarda Elrika a Honda Tsubasa, která hrála hlavní postavu doramy Piece ztvární jeho nejlepší kamarádku Winry. Zatím se neví jak bude ve filmu ztvárněn Edwardův mladší bratr Alphons, ale podle režisérových slov určitě nebudeme zklamáni. Objeví se tam i zbylé postavy, které v anime hodně vystupovali. Samozřejmě i Homunkulové. Tak co už se těšíte? Já teda strašně moc. Nevydržím to do zimy 2017. Pokud o tom ještě něco najdete více řekněte mi prosím!

Uvidíme se u další článků.

Velká novina!!!

11. června 2016 v 17:53 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak zase další článek. Nesu velkou novinu, která vás určitě potěší. Určitě jste to už zjistili, že vychází nové ovy Fairy Tail. Ano vyšla nová ova Fairy Tail a vyjdou ještě další dvě.

Video pro Alidu

1. června 2016 v 21:29 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak po velmi dlouhé době je tu video pro Alidu. Moc se ti omlouvám, že tu dlouho to video nebylo. Stříhání na video je těžké, nebo spíš hrozné a dělám na tom celý večer. Dlouho v počítači mi ty střihy leželi, ale neměla jsem stáhnuté anime Sankarea, takže jsem musela počkat až budu mít i sestřihnuté tohle anime. No dlouho se mi do toho nechtělo, až dneska jsem se k tomu dokopala. Tak doufám že se ti aspoň trošku líbí.

Video pro Natali nevím kdy bude. Vidím to až někdy o prázdninách, protože dvě anime nemám v počítači a stahování mi bere bajty na internetu a ty spíše využívám na něco jiného, takže si prosím ještě počkej. Budu se to snažit udělat co nejříve.

Uvidíme se u dalších článků. :)