Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Gokusen 3

12. srpna 2016 v 21:41 | Aria |  Dorama anketa

Gokusen 3

Typ: Dorama
Počet dílů: 11
Žánry: Komedie, školní život, delikventi, dospívání
V Akadská střední škola je známá svými studenti, kteří si dělají co chtějí a je jim jedno jestli i zmlátí učitele nebo kohokoli jiného. Sawatari Goro je zástupcem ředitelky právě na Akadské střední. Ředitelka ho pověří úkolem postarat se o třídu 3-D, která je nejhorší z celé školy. Jedině k čemu Sawatari dosáhne je k výprasku od studentů 3-D. Proto se vydá hledat Yankumi, aby se třídou zatočila, rozdala moudra a vysvětlila, že přátelství a rovnocenný boj jsou pro život to nejduležitější.
HODNOCENÍ:
Třetí série Gokusen je fakt nejlepší. I když jsem jí neviděla s českými titulky, tak už tak nějak vím o co tam jde. Musím říci, že i třetí série ničím nezklamala. Vtipné scény jsou tu nadále. Kazama Ren a Ogata Yamato byli na začátku nepřátelé a dva leaderové, kteří veleli ve třídě. No oni určitě stoí za pohled hlavně Kazama Ren, kterého hraje Miura Haruma, můj oblíbený herec s těmi melíry mu to tady strašně sluší.
Spoiler: Nejlepší bylo v pátém díle kdy pro Honja chtěli sehnat peníze a kvůli tomu utekli ze školy. Jak je pak Yankumi načapala Kazamu Rena a další jak tam prodávali. Jak se schovávali před ní za svého spolužáka, to bylo nejvíc. Nebo když se uhýbali jak letícímu míčku tak i dortu to bylo nejlepší. A scéna se Sawatarim. Jak mu Kazama řekl Goro-chan :D To bylo nejvíc. :D
No rozhodně doporučuji shlédnout.

Hodnocení 10/10 hvězdiček


Tohle video určitě stojí za shlédnutí :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama