Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Listopad 2016

1. neděle adventní

27. listopadu 2016 v 7:00 | Aria |  Moje kecy
Minna Konnichiwa!
1. Neděle adventní
Zbývá 28 dní do Vánoc. Brzo budou i čerti. Jak se na ně těšíte? No pro mě to bude normální den, jelikož k nám ani ve škole čerti nepřijdou.
Jak se vůbec těšíte na Vánoce? Já hrozně moc. Tentokrát jsem nakoupila spousta dárků skoro pro všechny mé příbuzné a rodinu :D Co se dárků týče, tak tu mám pro vás na Vánoce hned několik dárků. Pro Adís, Natali a Alidu máte se na co těšit :D Možná ještě nějaký dárek navíc bude, podle toho jakou budu mít náladu. No abych na vašich dárcích brzo dělala :D
No uvidíme se zase u dalších článků a přeji příjemnou neděli :)

Bonjour Koiaji Patisserie RECENZE

20. listopadu 2016 v 20:13 | Aria

Bonjour Koiaji Patisserie

Typ: Anime
Počet dílů: 24
Žánry: Komedie, bishounen, harém na ruby, shoujo, vaření, lehká romantika

Sayuri Haruno je obyčejná dívka, která se chce stát cukrářkou a tak se přihlásí na velmi významnou školu Fleurir. Po nástupu zjišťuje, že je hned obklopena čtyřmi krásnými bišíky. Do kterého se z nich zamiluje? Splní si svůj sen stát se výbornou cukrářkou?
HODNOCENÍ:
Naprosto úžasné anime. Nemám slov. Určitě někteří víte, že studuji cukrařinu tak jsem se na tohle anime musela podívat. A vůbec mě nezklamalo. To je tak moe moe, že jsem se málem rozpustila. Hlavní hrdinka je tak kawai! A ještě do toho ti čtyři bišíci, divím se že mi už netekla z nosu krev :D Jedině co mě tak štvalo, že to trvá každý díl jen 5 minut.
Spoiler: Nejlepší asi bylo kdy Sayuri ředitelka načapala s nějakým učitelem :D To jsem se musela počůrat smíchy. Chvíli mi připomínala Ghúla :D Další bylo nejlepší kdy si dávali soutěž ve volejbale. :DDD Úplně spálený od sluníčka :D Naprosto k rozesmátí.
Rozhodně se na to podívejte. Neznám roztomilejší a moe moe anime :D

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Fairy Tail Natsu vs Mavis brzo tu!

19. listopadu 2016 v 21:19 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak co, těšíte se na druhou ovu Fairy Tail 2014? Já strašně moc. Tentokrát je to o Natsu vs Mavis. Manga se mi strašně líbí a ova by měla být velmi dobrá :D Rychle ať už je prosinec ať se i podíváme na třetí.

Tady je video na tu druhou ovu. Jsou to výstřižky, celou jsem ještě nenašla. Doufám, že už tu bude hned :) Pokud někdo najdete dejte mi vědět :) Uvidíme se zas u dalších článků :)

Tokyo Ghoul Root A RECENZE

17. listopadu 2016 v 17:19 | Aria

Tokyo Ghoul Root A

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Nadpřirozeno, horor, akční, drama, podle mangy, seinen

Pokračování druhé série tam kde právě skončila první série. Kaneki shledává trhlinu ve svém nitru dobra a zla. Proto se vydává po vlastní cestě spravedlnosti. Najde to hledá? Přijal to kým je? A co bude s kavárnou jménem Anteiku?
HODNOCENÍ:
Druhá série stejně výborná jako ta první. Docela jsem smutná, že Kaneki odešel. Bylo mi Touki líto. Víc mě ale trápí to že asi nebude pokračování a i když jsem zaslechla zvěsti o třetí sérii. Nejsem si zcela jistá. Rozhodně nejlepší horor anime, který jsem kdy viděla. Doporučuji shlédnout.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

První trailer je tu!

17. listopadu 2016 v 17:05 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!

Tak vám přináším velkou zprávu pro milovníky Fullmetal Alchemist. Jak jsem již zmiňovala předtím, točí se i film, který bude mít premiéru až v zimě roku 2017 :( To je strašně dlouho! No a konečně i vyšel kraťoučký trailer na tento film. A podle mého se máme určitě na co těšit vypadá to opravdu skvěle. No netěšíte se jako já? Rok 2017 bude velmi bohatý což se týká filmů. Ty ale tu nebudu zmiňovat, protože nejsou součástí Japonska :) No uvidíme se u dalších článků :

Tokyo Ghoul RECENZE

16. listopadu 2016 v 21:51 | Aria

Tokyo Ghoul

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Horor, nadpřirozeno, drama, akční, podle mangy, seinen

Umíte si představit, že místo naší rasy je tu i jiná rasa podobná té naší? A že mi jsme kořist pro jiné dravce v potravinovém řetězci? V dnešním Tokyu přebývají takzvaně Ghúlové rasa, která nedokáže pozřít nic jiného než lidské maso. Vypadají jako mi a proto je velmi těžké je rozeznat od lidské rasy.
Student Kaneki Ken je obyčejný kluk, který se stane obětí jedné Ghúlky. Pro jeho štěstí přežije s velmi vážnými zraněními a tak se do něho implantují orgány té ghúlky. Stane se tzv. hybridem, který má za úkol vytvořit most mezi oběma stranami.
HODNOCENÍ:
Já tohle anime zbožňuju. Takové nadpřirozené. Nezačala bych na něj koukat, kdyby se to neukázalo v televizi, kde to porovnávaly s hororem Ghoul. A stalo se to jedno z mých nejoblíbenějších anime, které jsem kdy viděla. Strašně zbožňuju Ghúlí kagune. Podle mého má Touka tu nejhezčí Kagune než ostatní. Rozhodně doporučuji shlédnout.

Hodnocení 10/10 hvězdiček