Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Únor 2017

Pokračování anime novinky!

24. února 2017 v 22:21 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak přináším vám novinky o vydání anime na které dlouho čekáte a já taky. Začne s prvním.
Už asi spousta z vás ví, že teď někdy v únoru vyšel film Sword art Online. Moc se na něj těším až se na něj podívám. Viděla jsem pár ukázků a myslím, že je skvělý. Kresba je moc pěkná a i obsah děje je zajímavý.
Dále tu máme pokračování úspěšné série Shingeki no Kyojin. Kdyby nebylo Alidy, nikdy bych tohle anime neznala. Musím říci, že se mi anime první série moc líbila a hrozně moc se těším na druhou sérii. Druhá série by měla vyjít 1.dubna tohoto roku tak se moc těším.
A jako na závěr, moje nejoblíbenější anime Fairy Tail. Tentokrát my fanouškové Fairy Tailu jsme se konečně dočkali filmu, který je v pod názvu Dragon cry. Vyjde až 6.května ale máme se na co těšit. Tady je odkaz na obsah tohoto anime. Musíte bohužel použít překladač, protože je to v angličtině a nechci ten obsah rozepsat tu, protože anglicky moc neumím a překladač google taky moc za to nestojí, tak to nechci pro vás přeložit blbě. Jen ale musím říci, že film bude stát za to a celá natěšená se nemohu dočkat května. Už aby tu byl!!!
Prý se i spekuluje o třetí sérii pokračování Fairy Tailu, tam kde skončila druhá série, ale nejsem si jistá jestli vyjde, ale bylo by to skvělý :D

No nic doufám, že jste se aspoň něco nového dozvěděli a těšíte se taký jako já :D

Samuel Rakros

17. února 2017 v 21:18 | Aria
Samuel Rakros
Věk: 18 (během příběhu stárne)
Karma: Kladná
Titul: Zloděj na vyšší úrovni
Popis: Samuel je velmi hyperaktivní a velmi chytrý. Umí dobře plánovat útěk, což několikrát pomohl Pelleasovi utéct před vojáky.
Vzhled: Je to mladý kluk se zelenými oči a hnědými vlasy. Často nosí u sebe meč, pro případ nouze.
Rodina: Samuel přišel o rodinu když byl malý a tak je sirotek. Pellease považuje za svého staršího bratra dokonce i za mistra a často se od něj nechá učit šermířství. Sibille bere jako svou mladší sestru o kterou kdysi přišel. K Ciraelovi chová trochu negativní pocity, protože právě vlci zabili jeho sestru.
Končky: Rád něco vyřezává ze dřeva.

Cirael (Sirael)

17. února 2017 v 21:17 | Aria
Cirael (Sirael)
Věk: 5 (během příběhu stárne)
Karma: Kladná
Titul: Zvířecí ochránce Čarodějky
Popis: Cirael je velmi inteligentní vlk. Pozná přítele od nepřítele. Už od mala věděl, jaký byl mu dán úkol.
Vzhled: Je to velký vlk s bílou srstí jako sníh. Má zlaté oči.
Rodina: Jako malý žil se smečkou, ale když ještě nebyl dospělý, odešel a začal hledat osobu, kterou má jako ochránce chránit. Sibille si strašně zamiluje a věrně jí chrání, protože i ona mu jako malému zachránila život. K Pelleasovi je trochu odtažitější. Samuela bere jako prostého člena skupiny, ale i k němu si později vybuduje vztah.
Koníčky: Cirael velmi miluje když mu Sibille věnuje pozornost, nebo je s ním.

Pelleas de Lancestro

17. února 2017 v 21:16 | Aria
Pelleas de Lancestro
Věk: 30 (během příběhu stárne)
Karma: Kladná
Titul: Toulavý rytíř bez pána
Popis: Pelleas je toulavý rytíř, která pomáhá lidem v nouzi. Utíká před královskými vojáky, protože už jim několikrát zavařil, navíc by se mohl stát hrozbou pro království, protože je velmi silný. Je i velmi klidný a snadno se nevytočí. Párkrát používá sarkasmus, ale to jen v případě, když stojí před nepřítelem.
Vzhled: Má hnědé oči a dlouhé hnědé vlasy nad ramena. K boji používá dlouhý meč, který mu daroval otec, když umíral. Jeho oblečení je spíše světlé.
Rodina: Pelleas žil jako malý se svým otcem kovářem. Později jeho otec umřel a tak se vydal do světa vybudovat si své vlastní jméno. Sibille bere jako svou dceru a tak ji velmi chrání. Později co se k nim přidal Cirael mu zpočátku nevěřil, ale pak mu často nechával na starosti Sibille, když se o ní nemohl postarat. Samuela bere jako svého mladšího bratra a často se radí s ním, co se týče plánu útěku nebo boje.
Koníčky: Koníčky žádné nemá

Sibille

17. února 2017 v 21:15 | Aria
Sibille
Věk: 17 (během příběhu stárne)
Karma: Kladná
Titul: Ochránkyně zvířat, léčitelka, Čarodějka
Popis: Sibille je velmi plachá dívka. Ztratila vzpomínky na své dětství a tak i přestala mluvit. Jen výjimečně promluví, ale to jen když je s Pelleasem, nebo s Ciraelem. Miluje zvířata a přírodu.
Vzhled: Má fialové oči a hnědé dlouhé vlasy. Její oblečení se skládá z trochu potrhaných bílých šatů a hnědého pláště. Dříve chodívala bosa, ale dostala hnědé kožené boty od Pellease. I přes svůj vzhled, kdy si jí všichni pletou s děckem je Sibille skoro dospělá.
Rodina: Sibille je sirotek. Začne putovat s Pelleasem, ke kterému nese hluboké city, od doby kdy jí zachránil před kopkou. Velmi si i zamiluje divokého vlka Ciraela, kterému jako malému zachránila život. Samuela bere jako svého staršího bratra, kterého nikdy neměla.
Koníčky: Má hrozně ráda přírodu a často poslouchá zpěv ptáků a hlas větru, který většina lidí neslyší.


Ochránce (Roy x Riza)

14. února 2017 v 12:00 | Aria
Minna Konichiwa!
Tak konečně je tu ta povídka pro Adís. Snad se ti aspoň bude trochu líbit. Konečně jsem se k tomu dokopala a rozhodla jsem že ti to dám jako dárek k Valentýnu. Bylo těžké na tuten pár napsat povídku, nevím jestli se mi povedla, ještě jsem jí několikrát kontrolovala a přepisovala, aj jak mi poradila Alida za co jí děkuju. Užij si povídku a omlouvám se ti za tak dlouho čekání a za mou češinu :)

Ochránce
V centrále byl jako vždy klid a sem tam nějaký rozruch. Plukovník Mustang jako vždy seděl u svého stolu a čekal na bratry Elricovi. Byl docela neklidný. Přistoupila k němu jeho asistentka poručík Riza Hawkeye: "Pane jak dlouho budete čekat na bratry Elricovi. Nedali o sobě ani zprávu že přídou, tak proč na ně čekáte?" nedalo jí to.
"Mám zvláštní tušení. Určitě se tu brzo uvidí, znám je dobře. Navíc mám pocit, že se tu něco děje." Jak to dořekl, hned se ve dveřích opravdu objevili bratři Elricové.
"Už je to doba Ocelový, Alle. Tak jaké nesete zprávy?" ptal se jich přímo.
"Plukovníku Mustangu máme nějaké zprávy co se týkají těch stvoření Homunkulů." Začal All.
"Můžeme si o samotě promluvit?" zeptal se Edward. Mustangovi se jejich chování nelíbilo a tak poslal Rizu pryč.
"Řekněte mi co se tu děje a proč tak vážné tváře." Bratři se na chvíli zadrhli a nevěděli jak začít. Nakonec Edward sebral odvahu a vše co věděl Mustangovi řekl.

"To není možné. Takže náš vůdce Bradley je Homunkulus a pomáhá tomu jak říkáte Otci, aby mohli tuhle zemi využít jako transmutační kruh. Tomu nesmíme dovolit. Vy dva o tomhle nesmíte nikomu říct, je vám to jasné?" Oba bratři přikývli. Teď nevěděl co si má počít. Jestli je vůdce Homunkulus, mohlo by je to dostat do velkého nebezpečí a zvlášť nechce do tohoto nebezpečí zahrnovat své podřízené. Zvedl se od stolu a šel na čerství vzduch. Všechny ty informace, co mu podali bratři Elricové mu zatemněli mysl. Musel okamžitě přijít na strategii jak vůdce obelstít. Jak tak přemýšlel srazil se s jednou sekretářkou. Okamžitě jí pomohl na nohy a přitom dal k tomu úsměv, který dokázal jenom on. Sekretářka se začervenala a začala se mu omlouvat a přitom sbírala papíry ze země. Pomohl jí je sesbírat a pak šel zase dál. Cestou potkal své podřízené, kteří si o něj dělali starosti. Nikdy takhle Mustanga nevyrovnaného neviděli. Nakonec došel k lavičce a na chvíli si na ní sedl. Rozhodně musí tuhle zemi ochránit. Tak pevně přemýšlel že si nevšiml, že u něj seděla poručík Hewkeye. "Pane jestli takhle budete dlouho přemýšlet, vaši podřízení si budou dělat o vás starost." Malinko se jí lekl, ale zanechal si klidnou tvář.
"Ale nebojte se. Jen jsem se trochu zamyslel." A zasmál se. Před tímhle chtěl svou podřízenou ušetřit. Nechtěl aby věděla, že je velitel Homunkulus.
"Poručíku Hawkeye věříte mi?"
"Co tím myslíte pane?"
"Ať se děje cokoliv budete vždy na mé straně?"
"Samozřejmě pane. Vždy budu na vaší straně. Budu vám vždy po ruce." Nějak se mu ulevilo. Doufal, že bude jeho podřízená vždy na jeho straně, což se mu také vyplnilo. Chvíli jen tam tak seděli než k nim přišel jeden muž z Centrály, který je informoval, že s ním chce vůdce společně s bratry mluvit. Nelíbilo se mu to, ale nemohl neuposlechnou rozkazu. Svou poručici radši s sebou nevzal, chtěl jí toho ušetřit.
Zastavil se přede dveřmi, za kterými byl jejich vůdce. Vstoupil dovnitř a hned si všiml vůdce jak si v klidu popíjí čaj.
"Už jen čekáme na bratry Elrikovi. Za chvíli tu budou." Napjatě si přisedl ke stolu, u kterého seděl i vůdce. Po chvilce tam i vešli bratři Elrikové a byli překvapení, že je tam i plukovník Mustang. Bez odporu si sedli ke stolu.
"Tak kde začít pánové."

Jakmile schůze skončila, bratři si od plukovníka půjčili nějaké peníze a běželi pryč. I on se vydal hledat své podřízené a nebyl zrovna dvakrát nadšený. Všichni byli v jeho kanceláři a čekali co jim plukovník sdělí.
"Právě jsem dostal rozkaz od velitele Bradleyho. Vy všichni budete přeřazeni jinam. Poručíku Hawkeye vy budete dělat osobní asistentku vůdce Bradleyho." Jak to dořekl, měl obrovskou pachuť v puse. Co si vůdce o sobě myslí?
"Ale pane co bude s vámi? Nemáte tu nikoho kdo vám bude krýt záda." Dělala si starosti poručice.
"O mě si nedělejte starosti poručíku. Hlavně buďte na pozoru. Vůdci se nedá věřit." Poručice na to nic neřekla, jen odhodlaně přikývla. Všichni jeho podřízení budou převeleni jinam, ale vždy budou věřit jejich velitelovi a nikomu jinému.

Za tu dobu uběhl celý rok. Dnes byl ten den, kdy se všechno rozhodne. Mustang musel, hlavně dostat velitele a zachránit jeho podřízenou. Měl o ní větší starosti než o své postavení. Než mohl něco udělat, stáhl ho nějaký stín a objevil se v místnosti, kde byl vůdce Bradley, jeho podřízená a ještě další lidi.
"Co se tu děje vůdce Bradley?" Jak to dořekl všiml si obrovského transmutačního kruhu na lidskou transmutaci.
"Plukovníku Mustangu chceme jenom od vás, aby jste provedl lidskou transmutaci. Bez ní by jste byl našemu otci k ničemu." Mustang se tomu zasmál.
"Myslíte si, že bych to udělal? Nejsem takový hlupák, abych provedl lidskou transmutaci."
"Pokud to neuděláte pak," jeden muž popadl jeho podřízenou a nůž jí vrazil do břicha, "vaše podřízená zůstane na onom světě." To Mustanga popadl obrovský vztek a strach přijít o svou podřízenou a zaútočil na vůdce Bradleyho. Jeho útoku se hravě vyhnul. K tomu se k němu rozběhli ti muži, o kterých se ukázalo že jsou to chiméry. Mustang měl co dělat, aby se jim ubránil.
"No tak plukovníku. Potřebujeme vás živého. Udělejte tu transmutaci." Nevěděl co má udělat. Nechtěl svou podřízenou ztratit na to jí až moc miloval.
"Pane prosím, nedělejte to. Je jedno jestli umřu, nesmíte jim dovolit, aby jste mě transmutoval." Prosila ho jeho podřízená. V tu chvíli ho chiméry zranily dost silně. Nemohl pořádně stát.
"Plukovníku Mustangu měl by jste si pospíšit. Vypadá to, že vaše podřízená už pomalu umírá." Nevěděl co měl dělat. Jeho tělo se samo pohybovalo. Použil transmutaci, aby svou podřízenou zachránil. Podřízená na něho křičela ať to nedělá, ale on jí neslyšel. Vyděl její obličej a pak se ocitl v obrovské temnotě. Nic neviděl. Ta obrovská temnota ho tak vyděsila, že už nedokázal v klidu myslet.
"Plukovníku Mustangu!" zakřičela na něho poručice. Dotkla se jeho tváře a uklidňovala ho. Byla tu, jen pro něj. Když ztratil svůj zrak, stala se ona jeho očima.
"Plukovníku Mustangu, jsem tu u vás. Ochráním vás." Mluvila klidně a ochranitelsky.
"Poručíku Hawkeye tak přeci jste v pořádku. Budu potřebovat vaši pomoc. Staňte se mým zrakem." Pro něj by udělala cokoliv.
"Pane máte stále své rukavice. Usmažte ty chiméry, budu vám radit kam máte trefit." Přikývl. Jenže než se tak stalo Mustang zmizel. Poručice se zděsila. Neměla na vybranou. Musela to s nimi vyřídit sama. Hned na to tam v padl muž s jizvou na tváři a červenýma očima.
"Scare?" Otočil se na ní.
"Tohle nechtě na mě. Nemáte pořádnou zbraň, aby jste se ubránila. Vůdce mi přenechejte."

Boj byl neskonale dlouhý. V nějakou chvíli se zdálo, že všichni byli na jednom místě a trpěli. Bratrům Elrikům se podařilo zničit otce a zachránit celou zem. All se vrátil i se svým tělem a Edward měl zpátky svou ruku díky Allovi. Měli spoustu ztrát, ale všichni padli pro dobro zemi. Plukovník Mustang seděl na posteli v nemocnici a rukou si mával před obličejem. Nic neviděl. Už nemohl znovu spatřit tvář, ženy kterou miloval, ale pamatoval si jí. Její krásně blonďaté vlasy a její oříškově hnědé oči.
"Plukovníku jste v pořádku?" Stála u jeho postele poručice.
"Poručíku Hawkeye jste to vy? Váš hlas bych poznal všude. Sice nic nevidím, ale mám pocit, že slyším vše co jsem nikdy neslyšel. S mým zraněním se nemohu dostat na pozici velitele. Lidé potřebují někoho, kdo na ně bude dávat pozor, ale já nemohu. Nebyl jsem dost silný." Omlouval se jí za to.
"Podle mě pane, jste dokázal se stát dobrým vůdcem pro tuto zemi."
"S tím mohu souhlasit." Mustang zpozorněl.
"Ten hlas. To jste vy? Doktore Marco?"
"Ano pane. S tímhle bych vám dokázal vyléčit váš zrak." A ukázal kámen mudrců, který držel v ruce.
"Doktore Marco myslíte, že by plukovník Mustang s tím souhlasil? Použít kámen mudrců na vyléčení?" Divila se poručice.
"Tato země potřebuje velitele a plukovník Mustang by se toho měl ujmout. Není to pro něj, ale pro lid, který v této zemi žijí."
"Rozumím doktore. Ale dřív než ho na mě použijete. Použijte ho na někom, kdo si to zasluhuje jako první." Nezasloužil si to víc, jak jeho podřízený a přítel Havoc.
Jakmile doktor Marco vyléčil podporučíka Havoca, hned pak uzdravil i Mustanga. Nějakou dobu si nemohl zvyknout na světlo, které mu scházelo. Jakmile uviděl poručici nemohl své oči zavřít. Tak dlouho neviděl její tvář. Ostatní je radši nechali o samotě.
"Jak se cítíte pane?"
"Je to zvláštní. Tak dlouho jsem byl v temnotě, že si nemohu na to jasné světlo zvyknout, ale jsem zase rád, že mohu vidět vaší tvář." To poručici hodilo do rozpaků. Dlouho ke svému veliteli něco cítila, ale když na ní takhle mluvil, nevěděla jak se má chovat.
"Klidně mi dejte jakýkoliv rozkaz pane. Jsem vaše podřízená a přijmu jakýkoliv úkol." Toho Mustang využil.
"Pak tedy, sedněte si sem." A ukázal na místo na posteli blízko něj. Poručice si přisedla. Neváhal ani vteřinu a okamžitě jí políbil. Už dlouho na tuto čekal. Nikdy víc ji nenechá v takovém nebezpečí. Jako správný vůdce, jí ochrání.

Happy Birthday!

14. února 2017 v 7:00 | Aria |  Moje kecy

Happy Birthday

Tak dnes můj blog slaví narozeniny. V tento den jsem začala s blogem. A už mu jsou tři roky. To je něco! Za tu dobu co ho mám, mě můj blog neomrzel, ráda se mu věnuju. Za tu dobu se tady toho hodně stalo :) Spousta povídek samé recenze na anime, mangu i doramu. Často jsem sem i přidávala články z mého života, které snad vás aspoň trochu pobavili :D Snad to bude vše v pohodě i v tomto roce a blog se dožije svých čtyř let. Pomalinku se rozkvétá a já doufám, že přiláka víc lidí. Děkuji hlavně všem co ho čtou a mým stálím čtenářům. Děkuji Alidě, která mi často poradila do psaní s povídkama a ráda je čte. Díky ní se snažím být lepší ve psaní a aby jste i vy byli spokojení.
Uvidíme se zase vždy u jiných článku :)

Happy Valentines day!

14. února 2017 v 7:00 | Aria |  Moje kecy

Happy Valentines day

Tak přeji všem krásného Valentýna. Doufám, že jste někteří dali někomu čokoládu. Já jsem svým kamarádům dala dortíky, nad kterými jsem strávila několik hodin, jen aby byli šťastní. Vám jen přeji ať se máte zadobře s těmi, který nemáte moc v lásce jako já, a s těmi, které milujete. Chtěla jsem udělat Valentýnský speciál na povídku Ai no Unmei, ale nebyl čas.
Pro mě to byl první Valentýn kdy jsem rozdávala všem dortíky, ať už přátelům nebo rodině, takže jsem ještě z toho trochu nesvá :D Ještě jednou krásný Valentýn a děvčata nebojte se vyznat klukům, který máte rádi :D

Kaichou wa maid-sama! RECENZE

10. února 2017 v 18:55 | Aria

Kaichou wa maid-sama!

Typ: Anime
Počet dílů: 26+2
Žánry: Romantika, komedie, školní život, shoujo, podle mangy, milostný mnohoúhelník

Seikaská střední škola, kam většinou chodí chodí kluci a děvčat je velice málo. Misaki Ayuzawa se stala první předsedkyní školní rady, aby vyhnala smrad a špínu kluků a dokázala na Seiku přivléct i spousta děvčat a proto na škole vládne přísnou rukou. Jenže i Misaki má své tajemství. Pracuje jako hosteska na částečný úvazek v kavárně. Proč je to veliké tajemství? Protože se tu nosí uniformy pro služebné. Na toto tajemství přijde její spolužák Takuma Usui, který je na Seikaské střední velice populární. Roznese Misakino tajemství po celé škole? Nebo jí snad bude vydírat? A co kdyby...
HODNOCENÍ:
Nejlepší shoujo anime, které jsem viděla. Tady by se člověk strašně zasmál. Takovýto typ anime mam ráda, velice lehké nenáročné anime. Hodně obdivuji Misaki, že zvládá se starat o školu a navíc ještě pracuje, já bych dávno odpadla. Usuiho lhostejnost, jak se chová je strašně k popukání, nebo jak si Misaki dobírá, to mě vždy rozesměje.
Spoiler: Nejvíc je snad, když Kano zhypnotizoval Misaki. Jak se chovala jako opilec :D Nebo jak si říkala co je zač a on jí to řekl a ona mu na to odpověděla: "Úchylný mimozemšťan z planety feromony." :DDD To mě dostalo asi nejvíc :D
Rozhodně doporučuji tohle anime, nudit se nebudete a nebudete mrhat svým časem na něj koukat :D

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Kishi to Shoujo

7. února 2017 v 19:49 | Aria

Postavy

Kapitoly

Informace k příběhu

Žánr: Romantika, komedie, historické, dobrodružné, násilí, eicchi, milostný trojúhelník, fantasy

Mladá dívka jménem Sibille je sirotek, která se živý krádeží. Krade jen to co potřebuje aby přežila. Její obětí se stal i potulný rytíř Pelleas, který si vydělává pomáháním lidí, kteří mají problémy. Dřív ale než ho okradla jí nabídl jídlo a peníze sám. Dívka s poděkováním to přijala, ale pak jí chytí královská garda, která u ní viděla věci, které by mít chudá dívka neměla, a za krádež jí chtějí hodit do kopky. Na poslední chvílí jí zachrání rytíř, který jí nabídl jídlo. Tím se dozvídá, že je to rytíř, který má být popraven a celou dobu byl naháněn královskou gardou. Společně oba utíkají před královstvím a postupem času si dívka uvědomuje co k rytíři cítí. A co víc kdo je jejich skutečným nepřítelem?

Kami-sama Hajimemashita 2 RECENZE

4. února 2017 v 20:39 | Aria

Kami-sama Hajimemashita 2

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Komedie, romantika, fantasy, shoujo, podle mangy

Pokračování první sérii, kdy Nanami porazila pavouka země, byla pozvána na shromáždění všech božstev. Právě zde na ní čeká velká zkouška, ba co víc, Nanami tu může přijít i o život, ale najít tu i lásku a i nové přátelé
HODNOCENÍ:
Druhá série naprosto super. Tak moc jsem se ještě nepobavila. Konečně se tady hodně ukázalo na city Tomoeho a i historie Kurami.
Spoiler: Nejlepší byl snad asi 5 díl. Kdy Tomoe místo Nanami vypil to saké, které měla Nanami vypít. Jak všichni na něj koukali a Nanami se červenala a on chudák nevěděl co udělal :D To mě strašně dostalo. Nebo na konci poslední díl, ten byl nejlepší :D
Rozhodně doporučuji všem co mají rádi romantiku a komedie.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Kami-sama Hajimemashita RECENZE

4. února 2017 v 20:25 | Aria

Kami-sama Hajimemashita

Typ: Anime
Počet dílů: 13
Žánry: Romantika, komedie, školní život, fantasy, shoujo, podle mangy

Momozono Nanami je obyčejná středoškolačka. Jednoho dne k ní přijdou exekutoři, kteří jí řeknou že je její otec zadlužen a tak Nanami zůstává bez střechy nad hlavou. Den na to zachrání muže před psem a ten jí jako poděkování přenechává svůj dům. Nanami se podle mapy, kterou jí dal záhadný muž vydává k jeho domu, kde později zjišťuje, že je to svatyně, kde žije i liščí démon Tomoe.
Nanami se stala takzvanou "Bohyní země" a paní domu. Shodou okolností, ale Tomoe odmítá, aby jeho paní byla lidská dívka a proto odchází. Jak to vše nakonec dopadne. Přijme Tomoe Nanami jako svou novou paní? A co Nanami? Zvykne si na život "Bohyně země?"
HODNOCENÍ:
Anime naprosto krásné. Moc se mi líbí i manga. Tomoe se mi strašně líbí s dlouhými vlasy. Ten první díl mě naprosto dostal. Dlouho jsem se musela smát.
Spoiler: Nejvíc snad asi bylo ve 3 díle, kdy Nanami díky síle slov křičela na Tomoeho, aby nechal tu rybu (sluha Himemiko) být :D Jak chudák brečel. Nebo v 9 díle, kdy dračí král Tomoemu říkal, že mu přinese Nanami to oko, jak mu řekl, že i když je bohyně země tak sama nic neumí. jak byl ten dračí král překvapený, že si myslel že je to jeho holka. Jak ho přetáhnul rybou :D Nebo jak se pak schoval před Nanami do té lastury :D Nejvíc ale byla manželka toho dračího krále. Jak mu nabančila za to že to kimono nechce :DDD
Rozhodně doporučuji ke shlédnutí.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Ai no Unmei- 9. díl Rodina

4. února 2017 v 17:00 | Aria
Minna konbanwa!
Tak přináším další díl Ai no Unmei. Snad vás bude bavit. Už se to pomalinku blíží ke konci což jsem velmi šťastná. No hrozně se omlouvám za pravopisné chybi. Doufám že se vám bude líbit.
Rodina
Z pohledu Ai:
Začal nový den. Po dlouhé nepřítomnosti ve škole, budu zase chodit do školy. Tentokrát se musím snažit, abych prošla druhák. Chci být pořád s Ayame. Všechno jsme dělaly společně. Nechci to ztratit. Po dlouhé době jsem si oblékla námořnickou školní uniformu a vlasy jsem nechala rozčesané. Určitě budu středem pozornosti, ale to mě nezastaví, abych nebyla pořád s Ayame. Pořádně jsem se nadechla a vyšla z pokoje plná energie na snídani. Táta ještě spal. V rychlosti jsem připravila snídani pro něho a pro sebe, kterou jsem do sebe rychle narvala, abych stihla dojít k Ayame. Ještě jsem se rozloučila s otcem, který ještě napůl spal a vyběhla jsem do letního rána. Paprsky slunce mi krásně hřály na tvářích. Cestou jsem pozdravila pár lidí a už jsem byla u Ayamenina domu. Právě i ona vycházela. Ihned jsem jí objala. Byla překvapená, ale zároveň šťastná, že tu jsem.
"Plná energie jako vždy. Budeš to dnes potřebovat, protože tě učitel bude dneska zahrnovávat úkoly." Z těch slov mi přejel mráz po zádech, ale dalo se to čekat. Učitel bude chtít, abych prošla a proto se musím snažit. Dala jsem si tašku na rameno a tlačila Ayamenin vozík. Zpočátku byla proti tomu, ale pak se v klidu nechala. Byla to úžasný pocit. Nehnu se od Ayame ani na krok. Je to moje vina, že je na vozíčku, takže se o ní budu starat. Hned na to už jsme byly před bránou školního pozemku. Všechny pohledy se obrátily na nás. Bylo mi to nepříjemné. Nejsem ráda středem pozornosti, ale dalo se to čekat. V klidu jsme obě šly do školy a do naší třídy. Tam se na nás obrátila celá třída. Bylo hrobové ticho. Nikdo nepromluvil. Až když jsem si sedla na židli u mé lavice, hned ke mě všichni přiběhli a vítali mě. Ptali se na všechno. Proč jsem nechodila do školy. Jak to teď zvládám. Mezi tím zazvonilo a do třídy vešel učitel. To byl ten muž co byl s Ayame.
"Vypadá to, že tu jsme dnes všichni. Vítám tě zpátky Ai Rin, ale tvá docházka je na tom špatně. Budeš se muset snažit, jinak tě nenechám projít druhákem." Jak se dalo od učitele čekat. Přikývla jsem na to. Budu se snažit. Dál se učitel věnoval látce a já jsem se plně soustředila. Tedy napůl. Přemýšlela jsem i nad tím co je teď s Yukiem. Po škole ho pak navštívím.

To jsem si myslela, ale Yukio tu nikde nebyl. Všechny jeho věci byli pryč. Začala jsem panikařit. Okamžitě jsem volala jeho jméno, které se rozléhalo po celém okolí. Začala jsem ho i hledat, ale nikde nebyl. Okamžitě jsem běžela domů za Ayame. Celá udýchaná jsem jí padla do náruče. Plakala jsem, nemohla jsem ani mluvit. Ayame mě utěšovala a hladila po vlasech. Až po dlouhé době jsem se uklidnila všechno jí řekla. Ayame si začala dělat starosti. Dotlačila se ke svému mobilu a začala někomu volat.
"Sensei. potřebuji vaší pomoc, mohl by jste přijít k nám domů?" Neslyšela jsem nic. Nevím jestli jí sensei odpověděl. Mám takový strach o Yukia, že nedokážu myslet.
"Sensei sem za chvíli přijde. Zeptáme se ho kde Yukio je. Neboj všechno bude v pořádku." Doufám že bude vše v pořádku. Díky Yukiovi jsem se vrátila zpátky do života Ayame a on se stal součástí mého života. Nechci ho ztratit.
Jak Ayame řekla, sensei už stál před jejím domem. Pozvala ho dál. Nabídla mu čaj a nějaké sušenky jako správná hostitelka.
"Tak co se děje?" Zvážněl učitel. Nevěděla jsem jak začít. Byl to přece bratr Yukia.
"Zavolala jsem vám, protože bych se vás chtěla zeptat jestli nevíte kde je váš bratr. Ai ho chtěla dnes navštívit, ale prý zmizel." Jak moc jsem tohle na Ayame měla ráda. Nebyla tak ostýchavá jako já.
"Bohužel ani já nevím kde je. Ani nevím kde do teď bydlel. Neviděli jsme se už 5 let, proto jsem byl velmi překvapený, když byl se slečnou Rin." a usrkl horkého čaje.
"Sensei co se stalo ve vaší rodině? Mám pocit jako by mu někdo ublížil. Prosím řekněte mi všechno co víte." prosila jsem ho. Bylo ticho. Jako by přemýšlel o tom, jestli mi to má říct. Chci vědět co se Yukovi stalo. Miluju ho a chci ho ochránit.
"Řeknu vám to tedy, ale nevím jestli to k něčemu pomůže. Jak jsem vám říkal je to můj nevlastní bratr. Moje rodina ho adoptovala ještě když byl malý. Byl jsem rád, že mám brášku. Moji rodiče ho zbožňovali. Dávali mu vše. Stal se mistrem šampiónů v plavání. Byl velmi známí. Jenže kvůli plaváni se moc nevěnoval své přítelkyni, která ho později opustila-"
"Opustila? Proč ho opustila co se stalo?" skočila jsem učitelovi do řeči.
"Dala mu na výběr se rozhodnout, jestli ona, nebo plavání. Rozhodl se zanechat plavání kvůli ní. Všechno se to dostalo do bulváru a tak Yukia všichni vyslýchali proč plavání zanechal. Mé rodiče to tak zklamalo, že ho vydědili. Neměl vůbec nic. Práci, peníze, byt. Nakonec ho jeho přítelkyně opustila, protože se těšila, že bude žít v luxusu. Později pak někam odjel a už nikdo o něm neslyšel. Je to jen moje chyba. Kdybych u něj byl nedopadlo by to takhle. Jenže jsem v tu dobu ještě studoval vysokou, abych se stal učitelem." Nevím co mám říct. Tak moc mu všichni ublížili. Proto odjel někam daleko kde by ho nikdo nepoznal. Poděkovala jsem učiteli, za to že mi o tom pověděl a odešla jsem domů. Nejprve jsem ještě zašla na místo, kde žil. Všichni mu tak moc ublížili. Jeho láska ho opustila jen kvůli penězům. Musel to v sobě celý ten čas dusit. Stála jsem na mýtině, kde vždy stál a díval se na moře. Nebyl tu. Ustaraně jsem si sedla na kraj útesu a poslouchala šumění moře. Vždy jsem ho poslouchala s Yukiem. Jak tak poslouchám před očima mi běhají vzpomínky jak na filmovém plátně.
"Ai?" Mé vzpomínky zmizeli. Někdo na mě promluvil. Otočila jsem se a uviděla Yukia jak překvapeně stojí za mnou. Jako bych necítila gravitaci. Nohy mě nesl přímo k němu. S pláčem jsem mu vpadla do náruče. Stál nehnutě. Byl překvapený.
"Kde jsi celou dobu byl? Měla jsem o tebe hrozný strach." a plakala jsem dál.
"Promiň na chvíli jsem potřeboval jít pryč. Bál jsem se."
"Ale já tě neopustím. Neopustím tě jako tvoje rodina, jako tvoje přítelkyně. Já tu pro tebe vždycky budu. Prosím nikam neodcházej." a dál jsem ho pevně držela. Po chvilce jsem ucítila jeho paže na mém těle. Přivinul si mě víc do náruče. Plakal. Jako by celý ten čas, čekal na tato slova, která mu někdo řekne.
"Ai. Nikdy tě neopustím. Ať se mě budeš snažit chtít zbavit, nikdy nepůjdu. Miluju tě." Jeho slova zůstala navždy skryta v mém srdci. Opětuje mé city.

Od toho dne uplynulo celé léto. Yukio si nechal zkrátit vlasy a začal bydlet se svým bratrem Kentarem. Oba se dlouho neviděli, takže byli zpočátku k sobě odtažití, ale teď jsou jako nerozluční bratři. Začal také pracovat jako instruktor v plavání, což mu dobře šlo. Dával mi i někdy soukromé hodiny, což mě vždy hrozně bavilo. S Ayame jsme zase nerozlučné kamarádky a trávíme více času spolu. Dokonce i Ayame začala trávit více času se Senseiem. Proč asi? Přes léto se i za mnou stavila mamka, po takové době. Měli jsme si pořád o čem povídat dokonce si oblíbila i Yukia. Za což jsem byla velmi ráda. Život teď může být čím dál lepší a lepší.

POKRAČOVANÍ PŘÍŠTĚ...

Blood lad RECENZE

3. února 2017 v 20:52 | Aria

Blood lad

Typ: Anime
Počet dílů: 10
Žánry: Komedie, fantasy, podle mangy, upíří, seinen

Existují dva světy. Lidský svět a démoní svět. Právě v démoním světě žije upír jménem Staz, který je posedlý lidským světem, hlavně Japonskem a vše co vytvářejí. Do jeho světa náhodou vstoupí lidská dívka, která tu zemře a změní se v ducha. Proto se rozhodne Staz vrátit jí zpátky k životu a tím pádem může Staz navštívit i lidský svět.
HODNOCENÍ:
Jaj fakt výborný anime. Lepší o upírech jsem snad neviděla. Škoda že je tak krátké. Hrozně se mi tu líbí opening fakt skvělá písnička. První díl byl snad nejlepší hodně mě dostal. Staz a ty jeho zuby :D Hrozně vtipné anime. Doporučuji ho všem co mají rádi komedii a trochu té fantasie :D

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Zase nová povídka!? :D

3. února 2017 v 17:05 | Aria |  Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak mě zase napadla nová povídka. Já jsem s těmi povídkami vážně hrozná. Naslibuji hory doly ale pak nic nevydám. Nad touhle povídkou už uvažuji hodně dlouho, ale nevím jestli jí mám sepsat, už kvůli povídkám, které vám slibuju.
Prozradím vám tajemství. Ai no Unmei se chýlí ke konci. Vyjdou asi tak 4 díly a konec. Jsem tak ráda. Konečně další povídka už bude dopsaná a moc mě bavilo jí psát. Já vím slíbila jsem vám, že budu pokračovat v povídce Deliquent and Princess, ale pořád se mi do ní nějak nechce. První série mě bavila psát, ale ta druhá bude horší. Přece jen ve druhé sérii tam budou agenti a spousta tajemství což bude velmi těžké sepsat. Ten mezi příběh Tokyo de no seikatsu, by možná vycházel, ale pak bych zase odkrývala všechno co bych nechtěla. Chci aby to zůstalo všechno tajemstvím, takže kdy se k ní dokopu vážně nevím.
Proto jsem se rozhodla, že možná pokud nebudu líná sepíšu tuhle povídku. Je to opravdu něco jiného než jsem zvyklá psát. Takže obrovská změna. Tady je na ní taková RECENZE
Kishi to shoujo
Mladá dívka jménem Sibille je sirotek, která se živý krádeží. Krade jen to co potřebuje aby přežila. Její obětí se stal i potulný rytíř Pelleas, který si vydělává pomáháním lidí, kteří mají problémy. Dřív ale než ho okradla jí nabídl jídlo a peníze sám. Dívka s poděkováním to přijala, ale pak jí chytí královská garda, která u ní viděla věci, které by mít chudá dívka neměla a za krádež jí chtějí hodit do kopky. Na poslední chvílí jí zachrání rytíř, který jí nabídl jídlo. Tím se dozvídá, že je to rytíř, který má být popraven a celou dobu byl naháněn královskou gardou. Společně oba utíkají před královstvím a postupem času si dívka uvědomuje co k rytíři cítí.
Žánr: Romantika, komedie, historické, dobrodružné, násilí, eicchi, milostný trojúhelník

Pokud se vám to zdá zajímavé a měla bych to psát tak napište, vážně si nejsem jistá, jestli bych jí měla psát.