Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Květen 2017

Servamp RECENZE

22. května 2017 v 18:21 | Aria

Servamp

Typ: Anime
Počet dílů: 12
Žánry: Komedie, fantasy, školní život, drama, podle mangy, upíři, akční

Kluk, který nemá rád složité věci a vyhledává spíše ty jednoduché, takový je patnáctiletý kluk, jménem Shirota Mahiru. Na ulici najde černou kočku a pojmenuje jí Kuro. Díky této kočce se jeho život úplně změní. Později se taky dozvídá, že je to ve skutečnosti upír Sleepy Ash, který je jedním ze Servampských smrtelných hříchů. Mahiru se tak dostává do Servampské vojny a postupem odkrývá minulost Kura.
HODNOCENÍ:
Anime naprosto skvělé. Miluju Kura, je tak kawaii. Myslím jeho kočičí formu. Konečně nějaká osobnost, která je jedním způsobem nudná i zábavná, ale taky velmi tajuplná. I když je Kuro upír, nějak bych se ho nebála, to bude asi tou kočičí formou, použila bych ho jako mazlíčka na mazlení a nepustila bych ho :DDD Mahiru je sám o sobě osobnost, kterou moc nepotkávám, proto se stalo tohle anime pro mě tak zajímavé. Navíc neexistuje anime, kde dabují všichni mí oblíbení dabéři najednou :DDD
Dabér Kura, Mikuniho, Belkia, Tetsu, Misono a další dabéry které znám :D Proto mám tohle anime převelice ráda. :D A zase žádná romantika :D Začínají mě tyhle anime bavit, žádná romantika, jen komedie a fantasy. :D

Hodnocení 10/10 hvězdiček

Death Note: Light Up The New World

10. května 2017 v 17:00 | Aria |  Dorama anketa

Death Note: Light Up The New World

Typ: Dorama
Počet dílů: 1
Žánry: Krimi, zákon a pořádek, drama, nadpřirozeno, mysteriózní

Uplynulo 10 let od konfliktu mezi Kirou a L. Na tento svět se dostává 6 Zápisníku smrti, který každý dostane do ruky čistě náhodou. Do rukou ho i získá Japonská policie (z jednoho z případů), která po 10 letech vyšetřuje případ Neo Kira. V čele Japonského vyšetřovacího týmu stojí Mishima a jeho spolupracovník, přítel a zároveň nástupce zesnulého L. Co tento nástupce skrývá za tajemství? A kdo se vydává za Kiru. Kdo přežije a kdo umře?
HODNOCENÍ:
Ze začátku se mi to strašně líbilo. Nástupce L, byl od toho předchozího úplně jiný a nebyli si podobní, což jsem se pak ke konci zmýlila a hrozně jsem to obrečela. Nikdy bych nečekala, že to skončí tak, jak to skončilo, kdo se ukázal jako Kira. Taky tu jsou noví Bohově smrti. Nejvíc se mi líbí ta bílá Arma, je hrozně hezká a dabuje jí moje oblíbená dabérka co dabuje Ultear z Fairy Tailu. Určitě se na tento film podívejte.

Hodnocení 9/10 hvězdiček