Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Asashin no tomodachi- 1.díl

9. srpna 2017 v 0:18 | Aria |  Asashin no tomodachi
Minna Konbanwa!
Tak přináším první díl, slíbené série Asashin no tomodachi. Snad jen doufám, že vás tato série bude bavit a hodně se na ní nasmějete :) Užijte si díl a omlouvám se za pravopisné chyby :)
Úvod:
Nanbaka. Nejvíce střežená věznice na celém světě, která se nachází celá na jednom ostrově uprostřed oceánu. Odtud se ještě nikdy nikomu nepodařilo utéct, tedy, až na pár výjimek.
Právě v tuto chvíli se snaží dostat z vězení parta odsouzenců z budovy 13 z cele 13. Tito čtyři odsouzenci, většinou zkouší utíkat pravidelně, stalo se to jejich denním chlebem. Každý byl něčím zvláštní, tedy ne tak úplně. Odsouzenec s číslem 11 Uno, je velmi chytrý a dokáže odhadnout a překonat každou past, kterou věznice Nanbaka skrývá. Jeho nejbližší kamarád odsouzenec 15 Jyuugo, je zase mistr v odemykání zámků. Není zámek, který by neotevřel.
"Hej tohle vypadá na další past, podívejte. Musíte tím projít takhle, takhle a pak takhle." Uno ukazoval svým kamarádům jak se pohybovat přes lasery, aniž by se jich dotkli. Kdyby se jich náhodou dotkli, byli by uškvaření na škvarek.
"Vypadá to, že je to složitější, než by se na první pohled zdálo."
"Au moje záda to dlouho nevydrží." Odsouzenec 69, Rock. Ze všeho nejvíc miluje jídlo, ale má i dost velkou sílu a často se stává, že některého kamaráda při útěku nese.
Odsouzenec 25, Nico. Většinou se zdá, že je nejslabší člen týmu, to by nebyla, když dokáže utíkat i s těžkou koulí na noze. Miluje léky a proti jiným se někdy stává, že na ní neúčinkují tak jak by měli.
V tu chvíli kdy Uno, Rock a Nico se snažili přelézt lasery Jyuugo našel vypínač. A když spadli a mysleli si že je to uškvaří, Juugo v tu samou chvíli lasery vypnul.
"Proč si nám to neřekl dřív?! Nemuseli bychom se tak hrozně namáhat!" křičel na něj Uno. Kdo by řekl, že tito odsouzenci se ven z vězení dostanou i přes ty všechny pasti, které na ně nalíčili dozorci.
Když otevřeli hlavní bránu, za ní už čekal jejich hlavní dozorce z budovy 13, Suguroku Hajime. Většina odsouzenců i jeho kolegů ho nazývají gorilou, protože tak vypadá a i někdy se tak chová.
"Komu říkáte gorila?!" Jako bych nic neřekl. Tak dále.
Jejich dozorce je velmi silný a zahrávat si sním není zrovna nejlepší nápad. Ani ne do deseti sekund jeho odsouzenci leželi s boulemi a monoklama na zemi.
"Kruci. Nezkoušejte to pořád dokola! To vám nestačilo ten útěk v poledne?! Nemám sakra na starosti jen vás!" všechny do jednoho Hajime srovnal.
"Omlouváme se." všichni najednou se upřímně omluvili.
Jen pro zajímavost, všechny čtenáře, tohle má být drama a ne jen komedie, co asi bude ty odsouzence z cely 13 čekat právě teď? Pokud vás to zajímá čtěte dále.

Z pohledu Jyuuga:
Sakra, zatracený Hajime. Vždycky zkazí všechnu náladu. Všichni mí kamarádi už si s tím nějak nelámali hlavu a věnovali se svým věcem. Nico hrozně miluje anime a mangy, takže se zrovna teď dívá na televizi a dost blízko. "Hej Nico, neměla by jsi na tu televizi koukat tak blízko, zkazíš si zrak." a popondal jsem ho kousek dál od televize. Jako by to ani nezaregistrovala.
"Hej Jyuugo pojď si semnou zahrát karty." Uno. Můj nejbližší přítel, který mi dosti rozumí. Hrozně miluje karty a hazard.
"Moc dobře víš, že je moc neumím, vždycky prohraju."
"Právě proto je to zábava. I Rock se mnou bude hrát." Rock. Ze všeho nejvíc miluje jídlo, důvod proč utíkat z věznic byl právě ten, že tam špatně vařili, ale tady je nejlepší jídlo ze všech. Nakonec jsem si k nim přisedl a hrál s nimi poker. Většinou nebo spíš pořád prohrávám. V tu chvíli jsme všichni zaslechli v dálce otevíraní celních dveří a nějaké řetězy. Všichni jsme se nalepili na okno a koukali ven a strkali se, abychom viděli líp. Hned na to se k nám přibližoval velmi mladý dozorce Tanabata Seitaro.
"Hej Seitaro-san koho to tam právě přivedli do té cely?" ptala se jako první Nico.
"Vám bych doporučoval, aby jste se k ní nepřibližovali." Mluvil vážně.
"K ní? Takže je to dívka?" Rozjasnili se Unovi oči.
"Ano, ale nerad bych aby jste se k ní přibližovali, mohla by vám něco udělat. Její přezdívka je Blue death Assassin, neboli jinak Modrý zabiják přinášející smrt. Nerad bych, aby zabila někoho z vás." Modrý zabiják přinášejí smrt?
"Co ale dělá tady? Ti co spáchala velmi závažné zločiny, by měli být zavřený dole ve věznici?" vrtalo mi to hlavou.
"V poslední době, neudělala nic špatného, tak se rozhodli, jí dát sem. Hajime-san si myslí, že pokud jí dáme na lepší místo, i když si to nezaslouží, přestane utíkat, tak jako vy tři." A v tu danou chvíli odešel. Hned na krátko kolem prošel i Hajime.
"Opovažte se vy čtyři vylézt z té cely, do té cely 6 a uvidíte se na dně oceánu." a i s touto větou odešel. Umí nahánět hrůzu to je pravda, ale pro naší zvědavost to není dost. Otevřel jsem dveře od naší cely a potichu jsme se vydali do cely 6. Dovnitř jsme nakoukli menším otvorem ve dveřích. Tato cela byla trochu jiná než ta naše, byla víc ocelová a nevypadala, až tak úplně pohodlně, pravděpodobně jí to ještě nevylepšili. Odemkl jsem dveře a všichni jsme do cely vešli. Viděli jsme jí jak seděla v levém rohu se zkříženýma nohama a opírala se o chladnou zeď. Teď jsem pochopil to slovo modrá. Její vlasy měli nádhernou modrou barvu, nebyla ta modrá tmavá, ale spíše světle modrá, vlasy měla dlouhé a vepředu je měla zapletené do copánků. Její oblečení bylo takové bílé s trochou odlesku modré, vypadalo to jako polodlouhé kimono. Měla zavřené oči, jako by se nás snažila ignorovat.
"Ahoj rád tě poznávám já jsem Uno a tohle jsou mí kamarádi, jsme z cely 13, která je kousek od tebe." snažil se být Uno milý, ale nijak to nezabralo, stále seděla se zavřenýma očima.
"Hej jestli tě vadí ty okovy tak Jyuugo ti je sundá, dokáže odemknout všechno." Nepoužívej mě jako záminku se s ní sblížit. Na to už se pohnula, i když stále měla zavřené oči pohnula jednou rukou. Byl to opravdu rychlí pohyb, ani jsem to nestačil zaregistrovat. V tu chvíli na zem spadli všechny její řetězy. Jen jsme koukali jako připitomnělý. Nico se na to rozzářili oči a jako první se odvážil k ní přijít blíž.
"Hej ty si fakt úžasná. Takhle rychle sundat okovy jsi jako Jyuuga. Jsi něco jako ninja viď? Ukážeš mi ještě něco úžasnýho?" Tak trochu jsem se bál, že mu něco udělá, ale ona stále jen seděla. V tom okamžiku otevřela oči, byli modré tmavě modré, takové jsem ještě neviděl. Dívala se přímo na Nico, docela hrozivým způsobem. Její oči vyzařovali přesně ta slova "Vypadni!" Byla dost děsivá. Nico to sice neodehnalo, ale Uno ho radši zadržel.
"kdyby jsi se třeba nudila, nebo si chtěla popovídat jsme vedle, zatím se měj." A všichni tři odcházeli. Odešel jsem jako poslední a naposled jsem se na ní podíval. Byla zase v klidu se zavřenými oči. Máme tedy zvláštního souseda. Nádherného, ale nahánějícího hrůzu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama