Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Ball to love! epizoda 04

3. srpna 2017 v 23:25 | Aria |  Ball to love!
Minna Konbanwa!
Tak po dlouhé době zase přináším další díl Ball to love! Snad vás povídka baví. Dalo by se říci, že to je moje první povídka se sportovním žánrem, proto hodně studuji pravidla Baseballu :D Snad vás bude díl bavit a omlouvám se za pravopisné chyby.
Z pohledu Yui:
Uplynulo pár dní, potom, co Yuya a Yufune přestali chodit do klubovny. Jmenuji se Asakawa Yui a právě teď jsem v těžké situaci. Jelikož jsem celý ty dny, přemýšlela nad členy baseballového klubu tak učení šlo stranou. A jelikož máme psát za pár hodin test na který jsem se ani neučila, právě teď propadám panice. Snažím se dostat do hlavy látku, ale myšlenky stále bloudily pryč. A vy určitě víte kam. Jsem až tak moc po uši zamilovaná do Yuyi a pozorováním jeho kamarádů, že zapomínám na své učení a tím se začali zhoršovat i mé známky. Nakonec jsem ty všechny věci nedokázala vstřebat, až jsem únavou usnula s hlavou v knihách. Až ráno mě probudila mamka, že už je hodně hodin a přídu pozdě do školy. Ani jsem se nenasnídala, ani nepozdravila otce, jen abych běžela do školy. V poslední době se mi tohle děje často a rodiče z toho nemají dobrý pocit. Brzo se mě budou vyptávat co celý den dělám,protože v poslední době netrávím hodně času doma, ale někde jinde. Právě zvonilo na hodinu, když jsem si nazouvala přesuvky. Bože zrovna teď máme psát ten test. Na chodbě před naší třídou jsem se potkala právě s učitelem. "Slečno Asakawa, není náhodou trochu pozdě?" a ukázal na svoje hodinky, které ukazovaly 8:05. "Moc se omlouvám. Zaspala jsem, celou noc jsem se učila na váš test." Což byla tedy částečně pravda. "No když jste se celou noc učila na můj test, tak ho i snad zvládnete a šup do třídy, nemůžeme ostatní studenty čekat." Okamžitě jsem šla do třídy. Tento učitel není tak přísný jako Suji-sensei, matikář. Tento učitel je malý, trošku silnější, dobře vyučuje a tak trochu žárlí na Kawata-senseie, protože se hodně baví s Mayumi-sensei a naší školní lékařkou, ke který zase často chodí Imaoka a Hiratsuka.
Po testu jsem se trochu uvolnila. Bylo to hrozné napětí. Zkontrolovala jsem svůj mobil, jestli mi nepřišla zpráva od Yuyi, ale bohužel nic nepřišlo. Od toho momentu, jsme si vůbec nepsali. Nechtěla jsem mu rejt do života, ale zároveň nechci aby to vzdal, je dost silný a všichni ostatní taky. Pokud budou dosti trénovat, určitě Megurogawu porazí. Nakonec jsem tu odvahu sebrala a napsala mu.
Z pohledu Okady:
Po dlouhé době mi přišla zpráva od Yui. Myslel jsem že se něco stalo, vždy mi pravidelně psala, ale za posledních pár dní jsem od ní nedostal zprávu, ani jsme se nepotkali ve škole. Co asi píše?
Ahoj Yuya-kun.
Máš se dobře?
Omlouvám se, že jsem ti v poslední době nepsala, tak trochu jsem se bála. Vím že mi do toho nic není, ale prosím nevzdávej to s baseballem. Vím, že hrozně moc chceš s ostatními hrát baseball, vím jak tě to baví, vždycky jsem vás při trénincích pozorovala, i teď když jsi na nich nebyl. Ostatní jsou dost zklamaní, bez tebe a Yufuneho se cítí, jako by přišli o jednu vlastní část. Jste pro ně dost důležití, prosím nevzdávej to. Jste dost silní aby jste Megurogawě nakopaly zadek, vím to. Popřemýšlej o tom prosím. Yui
Takže celou dobu mi Yui nepsala, protože věděla o tom, že nechci hrát zápas. Asi slyšela ten rozhovor. Na to už je pozdě, nemůžeme se s Yufunem vrátit.

Z pohledu Yui:
Snad ho ta zpráva nenaštvala. Prosím boha, ať se stane zázrak.
Konečně je už po škole. Dneska musím jít mamce pomoct s nákupem, takže nebudu moci pozorovat baseballoví klub, při tréninku. Když jsem šla kolem jejich hřiště nestačila jsem si nevšimnout toho, že Yuya-kun a Yufune-kun společně zase trénují. Trénovali své tělo tím, že tahaly nějaké těžké pneumatiky, které měli přivázané nějakým provazem kolem pasu. Bylo to úžasný dávali do toho tolik energie. Škoda jen, že musím mamce pomoct, jinak bych na ně tu koukala dlouho do noci.
U večeře se mě otec vyptával co jsem celý ty dny dělala a jak to jde se školou. Co myslíte, že jsem mu na to odpověděla.
"Škola jde výborně, zvládla jsem i ten test, na kterým jsem se celou noc učila. Jinak jsem byla celý den venku s kamarády." A jedla jsem v klidu dál. Nerada jsem rodičům lhala, ale co by mi asi řekli, kdyby se dozvěděli, že celý den pozoruji baseballový tým při trénincích. Určitě by zešíleli, a táta by požádal o můj odchod ze školy a to jsem opravdu nechtěla.
"Děkuji za jídlo." A odešla jsem do svého pokoje. Akorát mi zapípal mobil. Byla to zpráva od Yuyi. Děkoval mi za tu zprávu a bude se hodně snažit. Budu je podporovat co nejvíc můžu.

Z pohledu Okady:
Tréninky byli opravdu tvrdé. Každý den jsme si dávali do těla. A právě jako vždy jednou za tri dny byli naše tréninkové uniformy s našimi jmény čisté. Neměli jsme ani čas se pořádně učit. I přes noc jsme trénovali, takže většinou při hodinách spíme, nebo jime. Dodáváme si energii, kterou přes noc ze sebe dostaneme. Yui mi po té zprávě pak nepsala, aby mě nerušila při tréninku. Neměli jsme ani čas na sebe, což mě trochu mrzelo, ale ona to chápala. Den před našim zápasem mi ale napsala povzbudivou zprávu, že náš bude během zápasu podporovat. Byl jsem opravdu šťastný, že mám tak skvělou holku, lepší bych si nemohl přát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alida Alida | 4. srpna 2017 v 9:53 | Reagovat

Wow! To bylo úžasně napsané, jen tak dál! Vážně se to hezky četlo a užila jsem si každý odstavev.
Strašně moc se těším na další!  :D

2 Aria Aria | 4. srpna 2017 v 11:37 | Reagovat

[1]:Moc děkuju :) z nehakeho duvodu mi tahle povidka jde psat lip nez ty ostatni :D asi protoze je to ze skolniho prostredi a ja jeste studuji :D a taky vim jak rozvijet pribeh jak zacatek, prostredek a konec :D Jsem rada ze se ti povidka libila :D
Tentokrat jsem se vazne krotila s tim opakovanim slov :D ale u Kishi to shoujo to nejak neslo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama