Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Září 2017

Příběhy ze Zeměmoří

19. září 2017 v 18:52 | Aria

Příběhy ze Zeměmoří

Typ: Anime
Počet dílů: 1
Žánry: Dobrodružné, fantasy, drama, rodinné, pocit úzkosti

Zeměmoří. Tak se nazývá nynější Země. V této zemi se narušila rovnováha a tak se veliký arcimág Ged, sám rozhodl přijít této záhadě na kloub. K jého cestě se přidá i princ Arren, který ztratil smysl života. Seznámí se i s dívkou, která nenávidí lidi, kteří si neváží svého života. Díky ní Arren najde smysl života a tím ho dohoní jeho vlastní stín.
HODNOCENÍ:
Tak další anime od Ghibli. Hrozně miluju tyhle anime a i tohle se mi hrozně líbilo. Mohlo by jich být víc, protože mě vždy bavili :D
Určitě doporučuji.

Hodnocení 10/10 hvězdiček

A je tu zas školní rok!

4. září 2017 v 7:00 | Aria |  Moje kecy
Nový školní rok je tu!
Tak už tu máme konečně školní rok, nemohla jsem se dočkat. Ano. Jsem opravdu divný člověk, když se tak těším do školy, ale popravdě prázdniny byli nudné. Párkrát jsem někde byla, ale zkuste si představit, že celý prázdniny neděláte nic jiného, než se staráte o sourozence, dokola perete a uklízíte a do toho vstáváte hodně brzo. Určitě by to nikdo z vás nechtěl, tak se nedivte, že se tak moc těším do školy. :D Když chodím do školy nemusím se starat o sourozence a tím pádem žádný stres, jen se školou, takže bych snad teď mohla vydávat víc článků. Navíc jdu už do třetího ročník na střední, takže toho učení bude míň, jen přípravy na zkoušky budou horší, takže vás předem upozorňuji, že na jaře příštího roku, možná nebude na blogu vůbec žádná aktivita, kvůli zkouškám.
Dále co k povídkám. Určitě budou nadále vycházet jak Asashin no tomodachi, tak i Ball to love! Jen si trochu promyslím děj a brzo sem nějaký díl hodím. Taky pracuji i na jiné povídce, ale zatím jsem na začátku s ní, takže to je zatím překvapení :D
Recenze tu nadále vycházet budou.
No uvidíme se u dalších článků a hodně štěstí všem ve škole nepropadejte! Ti co budou dělat závěrečky příští rok tak držím palečky.

Full moon wo sagashite RECENZE

1. září 2017 v 19:48 | Aria

Full moon wo sagashite

Typ: Anime
Počet dílů: 52
Žánry: Romantika, komedie, fantasy, shoujo, školní život, drama, hudební

Příběh vypráví o dvanáctileté dívce jménem Kouyama Mitsuki. Její veliký sen je stát se zpěvačkou, ale nádor v krku jí to neumožní. To by aby nebylo, aby Mitsuki někdo nepřišel na pomoc. Právě před ní se objeví dva mladí Shinigamiové (anděl smrti) Takuto a Meroko a ti jí pomůžou splnit si její sen. Díky Takutově síle shinigamiho Mitsuki promění v šestnáctiletou dívku, aby se mohla zúčastnit debutu kde taky velmi dobře uspěje. Mitsuki se tak začne plnit její sen, ale dokáže Mitsuki utéct před jejím pravým osudem?
HODNOCENÍ:
Moje jedno z prvních anime. Díky němu jsem trošku pokročila v Japonštině, i když Fairy Tail mě japonštinu naučil víc. Moc se mi hrozně příběh líbil. Manga je bych řekla ještě lepší než anime. Na konci anime jsem fakt brečela dojetím, tam by jste fakt slzy neudrželi. Určitě doporučuji ke shlédnutí.

Hodnocení 10/10 hvězdiček