Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Květen 2018

Po dlouhé době nějaký článek :D Bude v budoucnosti něco?

5. května 2018 v 18:11 | Aria |  Moje kecy
Minna konichiwa!
Moc všechny na tomto blogu zdravím po takové době. Všem na tomto blogu se omlouvám, že teď vůbec nejsem aktivní, ale to chci teď všechno vysvětlit.
Jelikož už jsem ve třetím ročníku na oboru Cukráře v červnu mě čekají Závěrečný zkoušky. Proto oznamuji, že blog je nadále POZASTAVENÝ. Mám málo času, nebo když ho mám tak jsem unavená, nebo dělám jiné věci než jsem na počítači. Bohužel v tomto roce jsem na počítači opravdu zřídka a to bylo hlavně kvůli Závěrečné práci, kterou jsme měli za úkol dodělat do konce března, nebo kvůli věcem do školy.
Takže se tu všem hluboce omlouvám a slibuji, že o prázdninách snad už začnu na blogu makat. Další důvod proč nemám čas, abych se jen nevymlouvala na školu je ten, že veškerý svůj čas trávím se svým přítelem, protože o prázdninách budeme mít oba brigádu, tak se moc neuvidíme. Máme na sebe málo času a přes červen to bude ještě horší. Ano člověk jako já si někoho našel, což se i sama divím. :DDD
Dále vám chci říct, že možná aktivita na tomto blogu už nebude taková jako předcházející roky. Začalo mě bavit spousta věcí a chci si užít svůj život a nechci ho moc promarnit, chci zažít spousta dobrodružství a ta možnost se tu naskytla a nechci jí propásnout. Proto všem radím, užijte si spolu dokud to jde, časem to pak bude horší. Nepromarněte mládí doma, ale choďte ven. A to nemluvím jen o těch co mají někoho, ale i o těch co jsou sami a mají skvělé přátele. Zažijte s nimi spousta dobrodružství ať se maté po tom v dospělosti o čem spolu smát.
Hodně jsem se změnila, což o mě řekne každý. Samozřejmě budu povídky vydávat ale ne moc často, ale začnu tak o těch prázdninách. Snad to chápete a nebudete na mě zlí. I mě ty časy co jsem měla spoustu nápadů na psaní chybí, nemyslete si že ne. :DDD
Já se zatím s vámi loučím a snad brzy na viděnou :DDD