Zde je můj dříve a nefunkční blog.

Seznam shlédnutých anime

Červen 2018

Letní novinky o blogu!

30. června 2018 v 19:33 | Aria |  Moje kecy
Minna Konnichiwa!
Tak jak se všichni máte? Těšili jste se na prázdniny? Já popravdě ne. Budu vlastně jen na brigádě a hlídat brášku, takže to moc pěkný prázdniny nebudou. Chci vám podat pár informací ohledně blogu.
Jelikož jsou prázdniny tak se tu na blogu už něco objeví. Ghosts friend povídka jsem nad ní začala přemýšlet a chci jí dopsat.
Příběhy Dračích sester trochu jinak, jsem se rozhodla zrušit, protože bych to nestíhala psát a začali mě bavit sepisovat jiné věci. Tak se moc omlouvám.
Ostatní povídky jako Asashin no tomodachi se budu snažit psát, ale bude to trošku problém, protože jsem několikrát měnila příběh, takže přesně nevím, jak se má povídka rozvíjet.
Kishi to Shoujo asi pozastavím, protože jsem ztratila pojem o příběhu a to jak má dopadnout a tak.
Povídky Delinquent and princess jsou stále v přepisování. Dost jsem se u nich zastavila, podle mých informací co mám napsané, by měla povídka vyjít na 17 kapitol, což je víc než byla původně sepsaná a myslím si, že bude lepší než předtím, protože jsem tam dost věcí přepisovala, teď se do ní dost dostávám.
To je asi tak vše k povídkám. Recenze tu budou stále vycházet, bohužel já teď moc na anime nekoukám, tak sem jich moc neviděla.
To je asi vše. Snad se brzo uvidíme u povídek, zatím.